Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

the sims 2 open for business czyli simsy wlasny biznes:) moze gra dla dzieci ale ja uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana! Cos spac dzis nie moglam :O madziula0605 ja tez gram w Simsy ;) 4 pory roku i zwierzaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej!! mialam sen... snilo mi sie ze nie bede nigdy z A.. i wiem, ze plakalam obudzilam sie i plakalam, i zajrzalam w komorke, a tam sygnalek od niego... :) a moje sny sprawdzaja sie na odwrot.. wiec moze z nim bede:D a z jakiej strony sciagacie simsy? ja tez chce miec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... wlasnie wstalam... Boze dobrze ze mnie nie wiedzicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze za niedlugo kroja mi sie dwa kolosy ...jak mi ise nie chce uczyc... juz zapomnialam jak sie zmusza do uczenia... sesje skonczylam w marcu i od tamtej pory nic... Dramat a juz letnia za nie dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze sie dzis uczyc... chemi co gorsze nic z tego nie rozumiem, chyba wszytsko na pamietc musze wkuc.. ble.. wole historie niz chemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... a co masz z tej chemii moze cos jeszcze pamietam... wole chemie niz statystyke i rachunkowosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! ja wlasnie zasiadlam d kompa. pije sobie herbatke;) fajowo ze sa tu fanki simsow!! ja mam na studiach, zwierzaki i cztery pory rouku. uwielbiam ta GRE!!! MACIE PYTANIA CO DO NIEJ, TO SLUCHAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ise kiedys bawilam w simsy i fakt strasznie to wciagajace ale nudne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wciagaajace, czasami pol dnia moge przesiedziec;) ale zdarza sie ze pare dni w ogole nie gram bo mi sie nie chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma juz nikogo?? chy7ba zaraz sobie w simsy pogram bo mi sie pisac referatu nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziennikarstwo... to ja pracuje w miejscu ktore by tobie odpowiadalo... a skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w krakowie.. a pracuje w radiu.. ni wpiac ni przylepic do mioch studiow ale tam mnie przyjeli wiec czemu nie, fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakow...dalek,,ale piekne miasto...ja bym chciala wlasnie pracowac w radiu, albo jeszcze lepiej w gazecie.. zawsze chcialm dyc dziennikarka... zbaczymy czy prace po tym kierunku znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×