Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

madziula zdobyłaś już studnię życzeń (w 4 pory roku)?? Bo ja jeszcze nie a ciekawa jestem jak ona wygląda ;) :P Magda pisz co masz teraz na chemi może pomogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika kurcze fajną masz pracę :) a co konkretnie robisz w tym radiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula ja jestem w humanistycznej klasie, i tez chcialabym isc na te studia, ale chyba jednak pozostane przy administracji jak pisalam wczesniej chcialabym tez meic simsy, skad sciagnac je? :) Monika i Amira, mam teraz alkiny alkeny alkany ale mam wszytsko rozwiazane zadania, ale teraz tylko tego sie nauczyci luz, a dobrze m iidzie juz koncze:) A sie odezwal!:) sweet jest.. napisal ze jedzie mi cos kupic.. a ja napisalam mu dziekuje :) a on - nie ma za co dla ciebie wszytsko:) ach... :)) dajcie znac co do tych simsow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem. ucieklam bo myslalm ze nikogo nie ma;) a studnia zyczen wyglada jak taka normalna, stara studnia. dostaniesz ja jesli zadzwonisz po kogos z klubu ogrodnikow. jesli ten ktos przyjdzie popros o ocene ogrodu. jesli ocena bedzie dobra to dostaniesz studnie. sory troche niezrozumialze napisalam ale chyba ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simsy mozna sciagnac prze emule tylko uwazaj na wirusy:) mi sie wlasnie sciaga the sims 2 open for business...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda chcesz isc na dziennikarstwo?? napisalas ze wolisz administracje. wsumie to po administracji to chyba prace latwiej znajdziesz:) P.S. ja tez bylam w klasie humanistycznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie mozna . ja nie mam tego programu bear ale sproboj. powinno byc:) jesli bedziesz miala jakies pytania co do simsow to odpowiem na nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie, da sie. ale chyba nie sciagne bo kiedys mialam i zjadalo mi czas.. ai tak malo go mam:) no to human rlz.. a za rok maturka.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? dzisiaj sie dowiedzialam od mojej siostry jaka to ja bylam inteligentna jak chodzilam do zerowki :d Nauczycielka pyta: Dzieci, mamy tu jabłka, śliweczki i gruszeczki. Co jest w środku?-pyta nauczycielka. Ja sie zglaszam i mowie - pesteczki :) myslalam ze umre ze smiechu dzis przy obiedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie jestem, dopiero co przyszlam ze dworu, ale zimno! co tam Amira ciekawego porabialas dzis?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjjj u nas tez zimno ale mimo to bylam na spacerku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom z nim :D A teraz jem chipsy!!! Kurde mialam przejsc na diete ale od chipsow to chyba uzalezniona jestem 😠 a odezwal sie jakos do Ciebie?? Ciekawe czy do Moniki sie odezwal?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez lubie chipsy... ale nie jem, ostatnio malo jem... czuje sie grubo.. mam 170cm i waze ok.56kg, mam uda takie kobiece.. :/ do mnie sie odezwal, i wczoraj i dzisiaj pare razy smsem:) do moniki sie nie odezwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, ze sie odzywa :) hmm... a do Moniki hmmm... moze sie jeszcze odezwie a jak nie to olac go! Widocznie nie byl jej wart i tyle :P Tez mam 170 cm i waze mniej od Ciebie ale wiecej niz bym chciala :D Jakis czas temu przytylo mi sie do 58 i czulam sie fatalnie :O Juz nigdy wiecej!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ile wazysz? jejku. ja to sie czuje zle.. powinnam sie odchudzic ale nie umiem, lubie jesc.. a cwiczyc nie lubie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłaś moze udział w tym konkursie Rimmel, którego reklama jest u gory?? Bo ja przed chwila i wyszlo mi 47 sek. Ciekawe czy to duzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz waze 53 kg Uwielbiam fitness :) teraz nie stac mnie na karnet ale jak tylko uzbieram kase to zaraz ide cwiczyc :) W sumie to ja nie musze stosowac specjalnej diety... wystarcza mi cwiczenia i juz chudne! No ale chipsy mimo wszystko powinnam ograniczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kliknij na to i otworzy Ci sie stronka, zmien jezyk na polski i mozesz sie zalogowac a pozniej poczekac na link aktywujacy i dalej Cie pokieruja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×