Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

no wlasie minia... ja coprawda chyba nic nie odpisze bo mi sie tak rece trzesa.. ale dziewczyny cos napewno pomoga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"witam ponownie :) jestem juz po pierwszym spotkaniu z przyjaciolmi i stwierdzili ze jest ok.. choc ja nie jestem do tego przekonana... wielkie dzieki za pomoc... a nawet nie wiem jak masz an imie...:) wybacz ze tak juz bez pan ale jakos chyba latwiej o przyjemniej...:) pozdrawiam Monika\" i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.. MOnika tak to napewno nie mozna myslec!!!!!! odpisze, ale pozniej... musi cie przeciez potrzymac w niepewnosci:P Amira - ja wlasnie tak tesknie za nim:( chcialabym napisac mu juz tego smska:P ale wiem ze musze go jeszcze troszke potrzymac w niepenosci;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam o takim smsie \"hej...:) wlasnie pomyslalam o Tobie, wiec pisze:) szybko mi dzisiejszy dzien minal...razem z dawidem rozwiazywalam zadania z chemii, bylam z rodzicami popatrzec za krzaczkami do ogrodu, a niedlugo przychodzi do mnie kolezanka, na pogaduchy.. :) mam nadzieje ze u Ciebie wszytsko dobrze.. :) buziaki:* moglaby byc juz sobota:)\" i jak ?:) moze byc taki sms? czy moze macie inne jakies pomysly?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze o jednym wam zapomnialam powiedziec.. kiedy wracalam to go jeszcze na miescie widzialam.. w sumie byl sam i chyba mnie nawet zauwazyl bo sie usmiechnal ale wskoczyl do samochodu a ja musialam wsiadac do tramwaju...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20min.. to jest nic:) zacznij sie martwić po dniu:) mojej siostry chlopak, jak mu napisala sms o godzienie 10rano to on odpisal jej nastepnego dnia rano:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo powiedziane zabic... ale ja juz dzis z nim pisalam..jak byl w pracy...odpisywal blyskawicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on... napisal ze okulary sa juz gotowe i zaprasza... po czym ja sie przez przypadek wygadalam gdzie pracuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa... wiesz, tak zastanawiam sie... moze on faktycznie podal swoj numer telefonu zeby napisac Ci, ze okulary ju są... w celach informacyjnych...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja caly cza s o tym wlasnie mowie... ale w sumie wcale nie musial w tym celu podawac mi swojego numeru... wystarczyl by mu moj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×