Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

a nie wiem tak jakos napisalam...chcialam zobaczyc ta emotke...:) ciekawe jak tam Magda i \"jej\" A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie sie z nim poklocilam delikatnie, i sobie poszlam z gg i nagle sms od niego:D jutro sie widzimy.. mam nadzieje ze zrobi jakis krok... bo jak nie to padne chyba. mam osc go coraz bardziej, byle do tego 26czerwca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i dzwonil, ale nie odebralam:d jutro jak sie spyta czego nie odbieralam to powiem ze po 21 juz jestem niedostepna dla nikogo:D hehe, rozbraja mnie no i widzicie? zalezy mu na mnie, a nie powie zebysmy byli razem:D o i teraz opis \"ciezki zywot z kobietami....\" ahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka...hmm nie ma nikogo;/ ja sobie siedze i gram .pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja worcilam wlasnie ze szkoly, spotkalam sie z A.. tyle mu dalam do rozumienia ze chodzi mi o to zebysmy byli razem, powiedzialam ze brakuje jednej rzeczy aby bylo wszyystko idealnie, on mowi ze nie lubie niejasnosci, jejku, do niego to chyba nigdy nie dotrze! ja musze mu powiedziec wszytsko wprost, on sie nie domysli, jest tepawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.tepawy powiadasz...albo on na prawde nie rozumie...albo tylko udaje...ale nie wiem po co... Teraz juz jestem pewna- powiedz mu wprost o co Ci chodzi..innego yjscia nie ma...pozdrawiam buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie troche lenie...a troche uzupelniam notatki z uczelni...w poniedzialek mam zaliczenie ze wspolnotowego prawa konkurencji...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...zagladam ktorys raz z kolei i nikogo nie ma...smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) niedawno wstalam, poogladalam troche tv a teraz do kompa zasiadlam...zaraz musze posprzatac...a potem bede sie ucyc chyba;) a co u WAS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) niedawno wstalam, poogladalam troche tv a teraz do kompa zasiadlam...zaraz musze posprzatac...a potem bede sie ucyc chyba;) a co u WAS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja tez sprzatanie, zkaupy z siostrzyczka moja:) no i czekam na A wczoraj bylam na 19stce... troszke glowa mnie booli ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem.. ale chora i zasmarkana a wczoraj do tego wszystkiego z bolacym zebem :O ajjj jak wszystko to naraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja we wtorek dod entysty... wszytskie zabki bola, osemki sie wyzynaja:) jeszzcze dwie i bede calkiem madra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Magda fajny tekst- calkiem madra :D a mi sie nudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie nudzi, ze cos zauwazylam :P ciekawe czy Wy tez?? albo to ja mam zwidy :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co zauwazylas?? uwaga uwaga: JESTEM Z NIM!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D powiedzial ze on mnie traktuje jako dziewczyne, ale oczywiscie ja pierwsza weszlam na temat niejasnosci, powiedzial, ze on nie zamierzal nigdy poweidziec dziewczynie eej bedziesz ze mna chodzic? ja mowie, ze ja to uwazam za smieszne i dziecinne, ale moglby mi powiedziec chociaz ze uwaza mnie za dziewczyne a on powiedzial ze jesli sie ze mna spotyka ponad miesiac i mowi mi komplementy mile rzyczy, wyraza gestami , to znaczy ze ze mna jest. w sumie racja:) ale chcilaam to uslyszec. :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że ubyło nam trochę wpisów z tematu ;) a ja cały dzisiejszy dzień spedze u mojego chłopaka.. babcia ma imieniny a ja z nią nie rozmawiam więc zmywam się z domu :P :O Jakby co to wejde wieczorkiem!! No chyba że któraś z Was do 10.30 tu jeszcze zajrzy :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. no wlasnie coraz mniej wpisow...ani Stanczyka ani Moniki nie ma...prykro...przydalby sie te w sumie ktos nowy co nie?? dla ozywienia topiku:) a ja wlasnie herbatke pije i zaraz sie ubieram. potem do kosciola a potem do babci na obiad. Odezwe si pozniej. Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o obiadku mogę pomarzyć.. no chyba, że mój facet coś mi ugotuje :D a jak nie to pójde do McDonaldsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo osób się już nie odzywa... Moniki dawno nie było i ahh ci mezczyzni... a o stanczyku nawet nie wspomne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×