Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

ufff.pogralam sobie w simsy:)teraz pije herbatke truskawkowa i koncze referat. Jeju...juz jutro przestane byc nastolatka... :( ach.... \"20 lat mineło\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. wrocilam. i co. i co? i nic. pustka.. spotkalismy sie, rozmawialismy i akurat nam podszedl temat.. no i spytalam sie za kogo my sie traktujemy, a on mowi jak co? ja mowie no ogolnie za kogo, a on mowi ze powie tak, na razie mnie poznaje i on mowi zewszytske dziewczyny z nim nie chcialy sie spotykac bo twierdzily ze jes tbeznadzijeny. ja mowie no ok, on mowi ze nie lubi takich pytan, ja mowie ze ja tez nie, ale nie lubie niejasnosci, i stad te pytania sie rodza. aon mowi mam nadzieje ze nie oczekiwalas innej mojej odpowiedzi , a ja na to ze nie, nie myslalam nad rzadna odpowiedzia, no ico lipa;/ musze czekac, ciekawe ile!!!!! fuck! a taki mi slodzil.. ;/ powiedzialam mu o moim odchudzaniu on powiedzial ze mam sliczna figure, idealna wrecz, a to ze mam ladnie oczy pomalowane, a to ze jestem fajna, a to ze byl na jakiejs imprezce podchodzi jakas dziewczyna do niego ido jego brata kompletnie zalana i mowi ej chlopcy czekam na was w lazience. on mowi do mnie, i co gdybym chcial to bym poszedl, ale wiem ze jest ktos kto na mnie czeka i ja tez czekam, i nikt inny mnie nie interesuje. taki text :| no jejku, moglby sie juz zastanowic, mowil ze brakowalo mu mnie, na prawde bylo fajnie... boszz.. jutro sie z nim widze, dziewczyny poradzcie mi co ja mam robic! jak sie zachowywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. wiesz co on jakis dziwny troszke jest. tzn fajne rzeczy Ci mówi i ogolnie jest slodki ale ten tekst \"wszystkie dziewczyny mowily ze jestem beznadziejny\" to jest taki jakis...nie na miejscu. po co on to mowil...nie wiem, moze chcial sie wyzalic...??nie, chyba nie.moze bal sie, ze jak tamte inne dziewczyny to Ty, jak go poznasz to tez go zostawisz??i dlatego che zebyscie sie lepiej poznali,zebys Ty wiedziala jaki on jest i wtedy podjela decyzje czy chcesz z nim chodzic czy nie. Uff...nie wiem czy tak jest ale zadne inne wytlumaczenie nie przychodzimi do glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skoro zaproponowal nastepne spotkanie...to wszystko jest chyba na dobrej drodze... pytasz jak sie masz zachowywac?? hmm. nie wiem...ale chyba normalnie...tak jak do tej pory...bo A. wlasnie za to jaka bylas do tej pory takBARDZO Cie... polubi:) Wiem ze nie chcesz zyc w niepewnosci,ale coz...faceci-taki narod,czasami maja glupie zachowania ale trzeba z nimi zyc! po prostu czekaj..i zobacz jaki bedzie dalszy przebieg wypadkow... Glowa do gory Madzia:) i dawj znac na biezaco... P.S. sory ze tak pozno ale jakos tak wyslo...l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki madziulka:) no wlasnie jest dziwny, ale to on chce mnie poznac, i mowi ze jak pozna to dopiero wtedy cos powie, wiem ze jest dziwny, czasami jest mi obojetny a czasami chce mi sie do niego... nie wiem ile mam czekac, nie lubie czekac, ale chyba nie mam innego wyboru. a tak w ogole to dzis sie nie spotkamy, zaraz do niego zadzwonie, jes tbrzydka pogoda, wieje, pada i w ogole blee. a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Magda z tym niespotykaniem sie dzisiaj to wcale nie taki zly pomysl ;) czasami warto dac chlopakowi za soba zatesknic ;) A u mnie dzis jest upalnie!! Ludzie chodza w krotkich spodniach i bluzeczkach :D Lato idzie!!!!!!! :D Wlasnie wrocilam z rynku i jestem cala zgrzana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dzwonilam do niego, i tak mowi \'o, dlaczego... szkoda\" ;P i dobrze mu, haha. :) ale Ci dobrze, u nas wczoraj bylo goraco a dzis pada i jest zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulko 🌻🌻 🌻z okazji Twojego swieta życze Ci: By się spełniły Twoje życzenia 🌻 By się ziściły Twoje marzenia 🌻 By uśmiech często gościł na Twej twarzy 🌻 Byś zdobyła w życiu, szczyt swoich marzeń 🌻 Wszystko co chciałabyś 🌻 By się zdarzyło 🌻 Wszystko czego pragniesz 🌻 By twoim było... 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda u nas jeszcze jakis czas temu bylo potwornie zimno- w kurtce zimowej chodzilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 🌻 😘 Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Ci życzenia Lecz w słowach Tych myśli niech się spełnią Twe marzenia Dużo sukcesów oraz radości Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń moc słodyczy w Dniu urodzin, życzy Ci... 🌻 tylko Magda. 🌻 😘 Madziulka! To dopiero twoja 3 osiemnastka!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Ci.. ja tez tak chce, chodzic pol naga, i wogole! aa:) a u nas sie rozpadalo.. mowili ze ma byc chlodny maj.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, że zaraz położe się na balkonie i poopalam moją bladą twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczki Magda 👄 odezwe sie wieczorem!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Dziekuje bardzo za zyczenia. Jest mi bardzo milo:) Nie spodziewalam sie...:) Jeszcze raz dziekuje...Buziaczki. p.s. u mnie tez straszna pogoda, leje i jest niemilo...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stwierdzilam, ze ja poczekam sobie jeszcze tydzien, moze dwa. jak on sie nie zastanowi, to go \"rzucam\". nie ma co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu moim zdaniem, spotykać się, spotykać i jeszcze raz spotykać, bez celu... ileż można! może wlasnie teraz, kiedy czekam na jego decyzje, trace swoje najpiekniejsze chwile?... ceni się facet! bo wie że może mieć każda! ja poczekam, jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie chce.. zwlaszcza uczyc a musze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj to nie dobrze... wiecie co? wynikla mala sprzeczka z A. niewiem o co poszlo... on nagle od mnie z pretensjami Ja 23:44:58 ciesze sie ze rozmawialismy, ale nie ciesze sie ze weszlismy na dosc przykry temat A 23:45:00 ?? A 23:45:58 i teraz wumie moja wina ze weszlismy na ten temat moja wina ze nie jstem taki jak oczekujesz wszytko moja wina Ja23:46:38 beznadziejny wniosek Ja23:46:52 zadna twoja wina, w niczym Ja23:47:30 nie doszukujmy sie winnych, nie ma co A 23:47:46 mowisz caly czas ze ja cos zle robie ze czegos ci nie mowie ze nie zachwuje sie tak jak powinienem A23:48:14 jezzce chyba nie uslyszalem od cibe czegos takiego zeby mnie podnoslo na duchu no nie wiem co kolwiek A 23:48:37 ja sobie nie przypominam Ja 23:48:40 zamurowało mnie A23:48:44 naprawde bardzo cie lubie Ja 23:48:45 i nie wiem co powiedzieć A23:49:12 i naprawde chce zeby bylo cos wiecej miedzy nami niz do tej pory jest A23:50:06 ale naprawde czasem takie sytuacje odrbinke mnie zniechecaja Ja23:52:42 czuje ze ta rozmowa skonczy sie zle , dlatego koncze ja, i zadzwonie jutro, dobranoc A23:52:58 no tak bedzie najlepiej A 23:53:00 3maj sie A 23:53:04 dobranoc fajnie, nie?! .... jejku, rozplakalam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozmawialismy natemat jego slabego zdania o sobie.. chce cos wiecej niz dotychczas? od razu pomyslalm o jakims zwiazku ale stwierdzilam ze tylko przyjazn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co magda ja mysle ze ten ten fecet jest nie przekonany do swojej wartosci... a uwierz ze to nie prosta sprawa dowartosciowac takiego osobnika... jezeli ci na nim zalezy to sprobuj mu czasem mowic cos milego... o jego dobrych stronach... ale latwe to nie bedzie...b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim. I hej Monika. fajnie ze do nas wrocilas;) ja wlasnie sie zaraz klade. przykro mi troche bo prawie nikt z najblizszych znajomych minie zlozyl zyczen. nawet najlepsza kumpela mi esa nie napisala...:( tak w ogole to dostalam od siostry na urodziny telefon!! normalnie w szoku bylam...poza tym dostalam perfumy, slodycze no i pieniadze:) ogolnie bylo fajnie, ale mnie smuci brak pamieci ze strny znajomych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka to wsyzstkiego najlepszego:* Ja za to w piatek dostalam mnostwo telefonow z zyczeniami imieninowymi mimo ze mam je w sierpniu... ale nawet nie wiecie jak mi milo bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×