Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

nie wiem czemu krejzol klamie hortex wejdz w preferencje i tam zobaczysz...trzeba podac haslo:) poradzisz sobie?? to na gorze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam. dzieki Madizulka:*:* pierwszy raz tu weszlam na te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hortex zagladaj do nas. zapraszamy to sobie pogadamy..o wszystkim..i o niczym.. ja lece spaciu...dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum fajna rzecz.... ale uzależnia :P ;) ja dopiero co wstalam.. musze isc sie wykapac i posprzatac... caly pokuj mam zawalony notatkami i ksiazkami... sesja sie skonczyla wiec trzeba zmienic wystroj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehe zmienic wystroj,dobre :D ja tez dopiero wstalam, musze sie ogarnac troche, sama w domku siedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pada u mnie... jejku. moglby byc ladnie dzis... myslalam ze sie opale;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejloz to klamczucha
no u mnie nie pada ale brzydko i pochmurno jest,...brrr.nie libie takiej pogody... hortex powiedz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie nie pada ale brzydko i pochmurno jest,...brrr.nie libie takiej pogody... hortex powiedz cos o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on się nie odezwał 😭 :(:( widze 1000wpis:D przepraszam madziulka ale wczoraj u nas straszna burza byla i wylaczylam komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 24 lata:) mam super chlopaka z ktorym jestem 4 lata:) moze slub niedlugo:) jestem z Warszawy. Mieszkam z rodzicami, studiuje prawo.a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!! prawo..gratuluje... Ja mam 20 lat, studiuje dziennikarstwo, mam chlopaka od pol roku.. , nie mam rodzenstwa, mieszkam z rodzicami..w Radomiu:P Magda spoko nie ma sprawy:) Co porabiasz...?? ja czekam na Tomka.. skoro sie A. nie odezwal to moze Ty sie odezwij co?? Amirka jak tam sesja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwal sie:):) ach... :) ide z nim nie dlugo :) teraz mam troche przerwy aa zaraz ide na film. fajny leci \"pani prezydent\" na jedynce:) jutro wyjezdzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz...jednak sie odezwal. no to fajnie...:) ale gdzie wyjezdzasz?? i na dlugo?? Jak Ciebie nie bedzie to juz w ogle ten topic umrrze:(:(:( to straszne 😭 ja siedze sobie z Tomkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesja?? hmm... mam 2 zaliczenia na wrzesien :O ale teraz o tym nie mysle :D sa wakacje i trzeba sie bawic :D tylko pogoda nie dopisuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlansie Tomke ode mnie wyszedl. No masz racje narazie sa wakacje i nie ma sie czym przejmowac, tylko trzeba odpoczywac i sie bawic!! -->Magda jak wrocisz to powiedz jak bylo...i powiedz na jak dlugo wyjezdzasz...bedziemy tesknic...:( -->Hortex gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do warszawy :) na pare dni. wracam w niedziele :) spokojnie:) A nie spotkałam sie z nim bo padało... Amira Słonko gdzies Ty sie podziewala tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udawalam, ze sie ucze :P Wiecie, ze ja nigdy nie bylam w Warszawie!!! Az glupio sie przyznac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do waway, .juz myslalm ze gdzies emigrujesz na wakacje daleko na 2 tyg:P ja narazie zadnych planow na wakacje niestety, pomyslu brak i funduszy... to nic ze sie nie spotkaliscie, grunt to to, ze sie odezwal....:) Dziewczynki ja lece sie wykapa i wloski sobie umyc...odezwe sie pooozniej 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 28 wyjezdzam i zapewne bede pod koniec sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Amira bo Ty nad morzem mieszkasz co nie?? a jakiej miejscowosci>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) moj brat cioteczny jest teraz w Gdańsku. pojechal ze swoja dziewczyna do jej siostry na 10 dni...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam ochote gdzies wyjechac... wyrwac sie choc na kilka dni z domu... marzy mi sie jakas wycieczka zagranice... ale kasy brak 😠 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×