Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rowerzystka

Czy któraś z Was ma taką przyczepkę dla dziecka do roweru?

Polecane posty

Gość mama rowerzystka

Taką: http://www.allegro.pl/item188525854_przyczepka_rowerowa_wozek_spacerowka_super_cena.html Bądź taką: http://www.allegro.pl/item189345865_super_przyczepka_dziecieca_do_roweru_gwarancja.html Jestem ciekawa Waszych opinii na temat takiego sprzetu. Czy jest wygodna dla dziecka? Czy ciężko się z nią jeździ? Czy sprawia problemy przy montażu? I czy w ogóle warto inwestowa w coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rowerzystka
nikt nie ma? a może nie ma tu mam uprawiających sporty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późno jest :) odezwą się pewnie jutro :) szwagier ma firme m.in z takimi cudami ... mówi że jest popyt, a klienci są zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama nie mam
ale sporo takich widze na ulicach (mieszkam w londynie), wiec wynikaloby z tego, ze wygodne to to jest - bo kto by uzywal, jakby nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rowerzystka
podnoszę bo nie wiem czy zdecydować sie na zakup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Holandii i tutaj widzi sie mnostwo rowerow z takimi przyczepkami :) Sa wygodne dla dziecka. Ciezko sie nimi nie jezdzi...polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorąc pod uwagę że
taka przyczepka waży z 15 kilogramów conajmniej, dziecko jakieś 20 to musi być cięzko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo w Polsce takie przyczepki są zabronione i można zarobić mandat :( Dowiedz się bo szkoda kasy wyrzucić w błoto jeśli masz mieć potem problemy. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszęęęęę
naprawdę? a czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppooddnnoosszzęę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer z tymi przepisami... mamy taka przyczepkę od dwóch lat-pakujemy do niej naszych starszych chłopaków.To super sprawa:) Pierwsze słyszę,ze to nielegalne w Polsce... Nas nigdy nikt nie ukarał-a jeździmy dużo Oj co za kraj co za kraj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama rowerzystka
ale łatwo jest jeździć? Czy osoba o średniej kondycji "pociągnie" tą przyczepke pod górę? Cz montaż jest skomplikowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do montażu chyba musi byc łatwy-skoro mój mąż ją bez problemu zamontował:D a taki raczej technicznie średnuo zdolny:D Ja spokojnie dwójkę mogę wieźć pięcio i szesciolatka( ważą po 18,19 kg) Choć ja w krzesełku jeżdze z najłodszym a przyczepkę ciągnie maż. Bardzo polecam.Super frajda dla dzieciaków:) Tylko kurcze te przepisy mnie zaniepokoiły... Moze ktoś jeszcze ma info apropos przepisów? Bo my w takim razie w jakiejś błogiej nieświadomości żyjemy...ale moze to i lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam dzielnicowego. Powiedział, że przepisy faktycznie nie regulują tego i taki jeden z drugim ma prawo się przyczepić, że w Polsce nie można ludzi wozić w żadnych przyczepach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×