Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger Lilly

Zapuszczamy włosy - kto się przyłącza?

Polecane posty

Tylko ostrzegam, że zapach ma nie za bardzo, niektórzy mówią, że śmierdzi, ale ja się już przyzwyczaiłam i nawet go polubiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gupek ze mnie :) No rzeczywiście pewnie chodzi o wiek włosa a nie mój :) Ja mam Seboradin Niger lotion i śmierdzi rzepą :) Ale smaruje narazie, zobaczymy czy pomoże. Co do Jedwabiu to dla mnie to jest rewelacja! Mam wrażenie, że jak posmaruję nim włosy to są gładsze, miększe i bardziej błyszczące. Uwielbiam go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Was dziewczyny tak wywiało? :) Już drugi raz dziś nałożyłam Wax. I włosy są.... normalne. Jakiejś szczególnej różnicy nie widzę, ale może potrzeba czasu. A i jeszcze jedna rzecz - są strasznie naelektryzowane po tym. Wcześniej jakoś nie elektryzowały się wcale :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silvy
A ja mam dłuuugie, blond, proste włosy i szczególnie się nimi nie przejmuję ;) same dają radę. Ale słyszałam, że jakaś maseczka na włosy z jajek jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna brewka
hej, ja tu na chwilkę, bo lecę do pracy. Tiger Lilly, spróbuj z placentą, po niej od pierwszego razu są lepsze włosy. Po nafcie też są inne, ale placenta jest lepsza. Pozdrawiam, pa pa. Wpadnę wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ok spróbuję czarna brewko :) Skoro tak wszyscy zachwalacie :) Zaraz zamawiam na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. nieeee Nie drugi raz w tym samym dniu :) Drugi raz w ciągu tygodnia :P a że było to dziś... tak jakoś mi się sformułowała wypowiedź dwuznacznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jakiegoś linka..? :) Co do włosów... to rzeczywiście, czasem chcąc dobrze, można przedobrzyć... Ja z chęcią nakładałabym im ten Wax nawet i 10 razy dziennie :P albo chodziłabym w Waxie cały dzień :) gdyby tylko to coś dało... A co do podcinania, to ja chyba tez muszę się wybrać i coś podrównac, bo tui ówdzie sterczą mi kosmyki. :) Ale ja to dopiero pójdę w fazie księżyca rosnącego :P hehe, a co, nie zaszkodzi soróbować :) Pandora? Jaką długość włosów masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz za łopatki to jakie zamierzasz mieć docelowo? do pasa? jak dla mnie za łopatki to maxyamalna ładna długość, ale - co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała mieć wycieniowane, do pasa :), Jak najdłuższe się da :D Za łopatki to ja miałam 2 miesiące temu też ;) ale ścięłam do brudy, głupia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy znacie coś dobrego aby włosy błyszczały? takie dodawane do ostatniego płukania po myciu, nie kosmetyk, z domowych sposobów? kiedyś czytałam na kafe ze dziewczyna dodawała cos do tej ostatniej wody i błyszczały jej potem jak głupie.. to raczej nie była cytryna... nie pamiętam.. może któraś z was wie..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna brewka
ja nie wiem co by to mogło być. Jak ja będę miała włosy do łopatek to już mi nic więcej nie będzie potrzebne do szczęścia. A miałam do połowy pleców czarne jak smoła to zachciało mi się blond i teraz mam kupę krótkiego siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna brewka - don\'t worry :) Jakoś to przetrwamy :) I znowu będą dłuuugie i piękne :) Do łopatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zajrzalam:) ojejkuuu - ja je wlasnie scielam jakos rok temu te 10cm jak nie wiecej bo mnie denerwoawly te koncowki i uznalam ze innaczej nie da ale to na nic:/ tylko zalowalam bo do tej pory jescze nie odrosly do tej dlugosci:( a i tak sie lamia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czsu do czasu wcieram w nie jedbaw, albo smaruje miodem..:) podobno to jest dobra maseczka na koncowki tak miodkiem wysmarowac, nie wiem czy cos daje bo ja tak niezbyt regularnie to stosuje, al emoze troszke nawilzy i wzmocni..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna brewka
ok! Trzymam Cię za słowo! Musimy się umówić, że będziemy zapuszczać do skutku a jak będziemy już miały do łopatek to sobie pogratulujemy i wyślemy fotki, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny na drugim topiku piszą, że serum na zniszczone końcówki Avonu jest rewelacyjne. Ale ja nie lubię kosmetyków firmy Avon, kiedyś byłam konsultantką i te produkty to jedna wielka szmira dla mnie :P więc bym nie polecała. ALe może akurat? Każdy ma inne odczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja slyszlam kiedys ze pianka (chyba) ta na oparzenia kurcze nazwa mi wyleciala z glowy i nie moge sobie przypomnic takie znane na P:) no ale ze wlansie po tym podobno blyszcza ladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja z avonu kiedys kupilam serie kosmetykow do wlosow po ktorej dostalam upiornego lupiezu:/ i kiedys jescze szampon ktory po paru tyg splesnial heh:P ale o tym serum tez cuda slyszlam i sie zastanawim czyby nie kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panthenol? No też tak gdzieś czytałam, ale czy to prawda? W tej mgiełce Radicalu jest też Panthenol, może działa podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często mogłam kupić sobie jakieś preoparaty dosłownie za grosze, dla konsultantek. No i jedynie płyny do kąpieli były dobre, bo łądnie pachniały, jeszcze taki jeden balsam do ust truskawkowy :) A reszta - bu... szampony, kremy, kosmetyki kolorowe... szkoda gadać. Przestałam wciskac tą lipę ludziom, a całkiem nieźle mi szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no no wlasnie:D a sie tak caly czas zastanwialma jak sie to nazywa:D dzieki:) tak z tego co pamietam tylko nie wiem jak to nakladac na wlosy..? chyab jak maseczke nie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna brewka
będzie niedługo. Ja mam zamiar być na tym forum tyle ile będzie trzeba, czyli aż urosną! A tak na marginesie to co to jest ta mgiełka radicalu i gdzie mogę kupić? Mnie się końcówki nie rozdwajają, ale mam mocno pocieniowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, chodziło mi chyba o ocet dodany do wody do płukania, tak mi się coś kojarzyło ale potrzebowałam potwierdzenia :) Kasia, to nadal powinnaś je tak podcinać chyba... a próbowałaś ciekłą parafinę wsmarowywać w te końcówki? ja jej tylko przed myciem używam, nieźle nawilża, ale moze jak ty masz tak zniszczone to po prostu wcierać po myciu też żeby nawilżyć emulsja na oparzenia do włosów? hmm.. ciekawe.. co do kosmetyków z avonu to tylko puder w kulkach jest super, reszta niezbyt ;) a z oriflameu - jest jakiś olejek kokosowy czy coś - podobno rewelacja jakaś - próbowała któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna brewka
ja nie próbowałam, ale coś mi się obiło o uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×