Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger Lilly

Zapuszczamy włosy - kto się przyłącza?

Polecane posty

ja mysle o takim kolorku. chyba bede musiala jeszcze dekoloryzowac. no sama nie wiem co robic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja mi sie wydaje ze ciezko tak na sucho dobrac, musisz sama cos wymyslec:) bo to roznie bytwa, jedna blada moze wygladac np extra w czarnych a druga jak trupek:P a inna opalona w blondzie jak miod i cud, a druga jak lalka barbie:P nie ma regul..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madmłazel
Placenta placednta i ejszcze raz placenta :) dodam ze placenta to po lacinie łozysko kiedys moja mama pracowala na odziale polozniczym i przyjezdzaly tam firmy z francji i braly lozyska do kremow, odzywek, maseczek, pielegniarki i lekarze ktorzy tam pracowali tez brali sobie te lozysak i wcierali w skore nakladlai na wlosy . w lozysku jest najwiecej witaminek, mikroelementow , to taka bomba witaminoa, dzieki nij powstaje zycie . mama mowila ze pracownicy tego odzialu mieli najsliczniejsze wlosy i cere w calym szpitalu :) wiec mysle ze warto zainwestowac w te placente z allegro tymbardziej ze kosztuje grosze. ma w skladzie lozyska zwierzat ale to tez lozysko :) ja jutro zamawiam 1 raz :) tez zapuszczam wloski , tlyko ja co drugi dzien prostuję prostownica.. i do tej pory co mi urosly to polamaly sie od prostowania.. ale kupialm sobie teraz tabletki Silica , jutro zamawiam placente, codziennie wcieram w skore glowy i wlosy Jedwab i ostatnio zaczelam regularnie podcinac co 2 miesiace i zobaczylam efekty :) mam wlosy ciemny blond ( taka splukana czekoladka ) ktora wygalda zajebiscie dlatego nie farbuje bo lsni cała a na to polozylam tylko jasny blond pasemka i widze w koncu odrosty czyli wloski rosną :) mam teraz lekko za ramiona a chce miec do polowy pleców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to ja wiem bo ja mialam juz i blond i rude i czarne, no i prawie lysa tez bylam (1,5mm) a teraz mam brazowe. Nie wiem jednak jak dobrac odcien brazu. Nie wiem czy jestem typem chlodnym czy cieplym. a nastepnie ktoremu typowi jakie odcienie pasuja :( ehh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co mnie zastanawia, jak naturalne brunetki chcą się zafarbować na blond to co, najpierw muszą użyć rozjaśniacza a dopiero potem nałożyć blond? Słyszałam, że czarne włosy nie łapią od razu blondu. Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to ja wiem bo ja mialam juz i blond i rude i czarne, no i prawie lysa tez bylam (1,5mm) a teraz mam brazowe. Nie wiem jednak jak dobrac odcien brazu. Nie wiem czy jestem typem chlodnym czy cieplym. a nastepnie ktoremu typowi jakie odcienie pasuja :( ehh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brewko, ja mam nauralnie ciemne wlosy i blond nie wyjdzie normalnie. musisz najpierw odbarwic wlosy. Przeszlam taki zabieg - 5godzin w gabinecie fryzjerskim. tragedia. ale wszystko da sie zniesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście bardzo sobie chwalę placente. Od razu po pierwszym nałożeniu widać różnicę. Staram się nie myśleć, że to jest z łożysk a jak już pomyślę, to sobie wmawiam, że zwierzęta już tego nie potrzebują a ja tak, żeby się nie zmarnowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger Lilly, kupiłaś placente w sklepie czy jednak zamówisz na allegro? Słyszałam, że ze skrzypu polnego robią się kamienie na nerkach, ale to chyba jak się za dużo tego je? Ja zażywam 1 tbl dziennie to chyba nie zaszkodzi i prawdę mówiąc wypada mi o wiele mniej włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm niestey musze opuscic was... troszke roboty mam:/ a jzu padam na nosek:P no ja nie wime wlansie.. moze tez sie w koncu przeonam do tej placenty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja-------> to jak to jest? ja po odbarwiaczu mam włosy bardzo wysuszone, czy odbarwiacz a rozjaśniacz to jest to samo? Może to głupie pytanie, ale jestem początkującą blondynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia czy to jest to samo. Natomiast wlosy mialam ok po odbarwieniu. Farba była sciagana a nie rozjasniane wlosy. Po zastosowaniu specyfiku mialam wlosy w roznych kolorach, przy glowie najjasniejsze i bylo znac w ktorym miejscu byly nakladane odrosty :) ja mam zawsze blyszczace wlosy wiec nie mam problemow z tym, ze sa wyplowiale. Chociaz tyle dobrego bo ogolnie mam sporo wlosow ale cieniutkie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha. Jeszcze się zastanowię jakie te pasemka zrobię. Idę do fryzjera za 2 tyg. to wam potem napiszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze, że my już wszystkie czarne nicki - prawie :P Co do tej placenty, to być może, nawet się nie zastanawiam co tam w tej placencie jest .moze to i lepiej. Skrzyp jest dobry - pierwsze slysze zeby sie robily kamienie :) ja pije skrzyp i on jest moczopędny, więc nie sądze żeby powodował kamienie. Chyba, ze ten w tabletkach, jak się go za duzo bierze... hm... Rozjaśnianie różni się od zdejmowania. Zdejmowanie odbarwia włosa, a rozjaśnianie rozjaśnia. Nawte nie wiek co bardziejn iszczy. IWem, że czarny trzeba zdjąć, bo się nie rozjaśni, chyba, że to jest ciemny brąz, dlatego fryzjerki zawsze radza, zeby malować na ciemny brąz lepiej niż na czarno. Po rozjaśnieniu robią się pomarańczowe lub żółte, po zdjęciu mogą się zrobićnawet niebieskie! MOja sistra tak miała jak zdejmowała czerwone pasemka, poważnie. Ja już się umowiłąm z koleżanką fryzjerką na farbowanie, ale moze mi znowu coś odbije i nie zrobię tego... bo jednak się obawaim, ze potem tam nie będzie jak uzupełniać koloru :( Rewelacja. -> na Twoim miejscuposzłabym do fryzjera i zapytała o poradę, taki dobry od razupowinien wiedzieć co dobre a co nie. Znalazłam na wizażu taki artykuł http://www.wizaz.pl/images/agatam/analiza_kolorystyczna/ Mozesz sobie poszukać też na necie wpisując analiza kolorystyczna albo typy urody. I może to Ci pomoże coś dobrac? A sprawzalam na stornce. Analiza kolorystyczna kosztuje 350 zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz nie bede rozjasniac brazu. Jestem wykapana zima (typ poludniowy) i pozostane przy ciemnym. szkoda bo juz sie napalilam a teraz bede wybierac inny kolor. takie zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja teżjestem zima :) Chociaż jak zaznaczam jedną odpowiedź inaczej ( bo czasami moje włosy mają refleksy ) to mi wychodzi lato. Chociaż wydaje mi się, że lepiej wyglądam w kolorach zimy - tylko inetensywne barwy - i rzeczywiście, w filetach, w pistacji, w cytrynowym, ostrym różu, czerwieni, czarnym i białym oraz turkusie mam najeiecej rzeczy i czuję się w nich najlepiej :) Tylko ja lubię brązy... a ponoć zima nie wygląda w nich dobrze. Prawdę mówiąc... to wyglądam w nich takjakoś - nijako... Hm... i jaki tu kolor włosów walnąć? Jak pasemka to tylko platynowe. A mi za chiny ludowe platyna nie wyjdzie, może jednak dać sobie spokój i nałożyć jakiś jednolity kolorek? Ale jaki? Wyobraźcie sobie, że moje włosy wytrzymały trzy dni bez mycia. A zawsze są już takie przetłuszczone... wczoraj wieczorem już nigdzie nie wychodziłąm, więc je związałam w kucyk :D i przetrzymałam, zaraz idę je myć właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger to ty pewnie jestes typ mieszany. Zatem mozesz troszke pokombinowac :) ja jestem typowa zima i zadnych refleksow nie mam wygladam jak ta kobieta na pierwszym zdjeciu w typie zimowym. nawet ksztalt oczu i ust i nosa mam ten sam. Chcialabym mocny szatyn ale zeby byl z takim grafitowym polyskiem tylko kto by mi to zrobil? Czarno to widze :( Ja tez lubie brazy ale wygladam w nich fatalnie, za to w bieli, graficie, granacie i czerni rewelacyjnie. Ostatnio zrezygnowalam z brazow i nakupilam szarych, grafitowych i granatowych ciuchow. Obecne trendy w modzie nam sprzyjaja :) Juz sie nie moge doczekac wakacji to wymienie garderobe juz tylko i wylacznie na kolory pasujace mi. Nie wiem co jest z tymi brazami ze nam sie podobaja. Moze to ze sa naturalne. Milego dnia dziewczyny. Ach, zapomnialam. Wczoraj zakupilam sobie kapsulki do stosowania zewnetrznego z koenzymem q10 i wiesiolkiem i wit. E do twarzy. Skora jest genialna po jednym zastosowaniu wiec planuje sobie kupic takie do wlosow. Dam znac co i jak. W kazdym razie juz polecam - firma Gal. Bardzo tanie kapsulki w ksztalcie rybki. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie dziewczynki:) przedstawie wam swoja historie z włosami. a wiec moj naturalny kolor to byl ciemny blond. ale od jakis 3-4 lat farbowałam moje włoski na ciemne kolory - brazy fiolety, prawie czarne. I jakos tak w grudniu postanowiłamm ze zrobie z siebie blondynke :D Poszłam oczywiscie do fryzjera, siedziałam z rozjasniaczem na głowie 3,5 godziny!! oczywiscie wyszła marchewka, nawet po pokryciu farba były rude. Fryzjerka kazał mi orzyjsc za miesiac. No to ja grzecznie przyszłam. I wyszłam hmm... no troche mniej ruda. Fryzjerka powiedziała ze nie nałozy mi rozjasniacza bo mi włosy wypadna.ehh no trudno pomyslałam ze ona sie zna lepiej.no i wyszedl taki kolor orzechowy blond. No ale raczej o rudym połysku. miałm włosu długie, do łopatek. ale po studniowce postanowilamje sciac! za ucho:) wrociłam od fryzjera do domu po drodze kupujac delikatny rozjasniacz o 2-3 tony. hmm efektu nie było prawie widac. wiec wyskoczylam do sklpeu jeszcze raz po rozjasniacz joanny 6 tonow. no i wyszły ekhm zółto kurczakowe farba garniera niestety tego nie chcwyciła, łosy były całkiem spalone. nastepnego dnia pobiegłam do innej fryzjerki zeby mnie ratowała. dobrze ze byłoa zima , bo biegłam do niej w kapturze:) no i na szcvzescie uratowała jakos moje włosy. nie był to moze piekn kolor, no ale blond:) miałam włosy jak gumki recepturki - kiedy były mokre mozna je było tak rozciągac - maskara teraz juz jestem po 2 farbowaniach w domu, raz wellatonem 9,1 - rozswietlony popielaty blond - wydawał mi sie za jasny 2 raz 8,1 jasny popilataty blond. jako ze dalej mam zniszczone włosy kolor szybko sie spłukuje. noa le jest w miare ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh matko ale sie rozpisałam. mam nadzieje ze ktoras z was bedzie dzielna i to przeczyta! no ale podsumowując: zapuszczam włosy - mam juz takie do konca szyi, oraz poszukuje idealnego kolorku dla siebie - jakiegoś sredniego blondu. ale nie złoto-miodowego :) moje włosy juz sie nie naciagaja ja gumki, tylko koncowki mam strasznie zniszczone ale poczekam az włosy jescze urosna i je podetne a wyratowalam sie lykaniem skrzypu, jedzeniem cebulki (mniam), uzywaniem maski mlecznej kallosa ( mysle teraz o zakupie placenty, chociaz mlecznej mam jeszcze duuuuuzo ponad pol słoja), no i oczywiscie maseczka z nafty, olejku rycynowego, zolteczka, soku z cytryny i - kremu do rąk do suchej skory!! aha i stosuje czasami olejek kokosowy na goraca z oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka - no to rzeczywiście wymeczyłaś trochę te włosy :) A jaką teraz masz długość?? Co do mojego typu to raczej nie sądzę, zebym była typem mieszanym :) Mi to się wydaje, ze to zima typ południowy. Szczególnie, że w kolorach lata nie wyglądam najlepiej :( Po prostu w lecie, mam włosy błyszczące złotymi refleksami od słońca? Oczywiście to było jak byłam mała i miałam naturalne włosy, pamiętam że słońce m zawsze rozjasniało... a teraz to nie wiem, bo włosy są farbowane. A i już wiem, co jeszcze zaznaczałam źle - że włosy mają odcień popielaty, no, bo mają... właściwie to przed farbowaniem takie brązowe ciemne były, ale taki miały jakiś szaro-nijaki odcień i tym się zasugerowałam. Teraz mi wychodzi zima :) Ale dalej nie wiem na jaki kolor je pofarbować... i czy rozjaśniać... hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem zima i typ poludniowy. tez mi jasnialy jak bylam mlodsza i nie farbowalam :) ja bede sie trzymac ciemnego koloru. poza tym wszyscy rozjasniaja na lato to bede oryginalna :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba tez jednak zostanę przy ciemnym... Chyba tak wyglądam lepiej, naturalniej, zdecydowanie. Tylko teraz rewelacja. jaki kolor wybrać? Przecież jest mnóstwo odcieni ciemnego brązu.. chyba jakiś zimny, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka -> lepiej się czuję w ciemnych :) No ja teraz mam Ciemny szatyn w Garniera. Rewelacja. Ty gdzies masz jakieś linki do palet na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×