Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger Lilly

Zapuszczamy włosy - kto się przyłącza?

Polecane posty

Tak o długość, ja też myję co 2gi dzień. Dziś właśnie zrobiłam sobie maskę z żółtka, nafty, piwa i olejku + seboradin :) a potem wax. I wiecie co? Po 3 takich zabiegach dopiero jestem ( co 2gi dzień ) i włosy już są inne! Tak gładziutkie, mięciutki, i o dziwno - mocniejsze niz przedtem, sztywniejsze takei... a może tylko mi się tak wydaje i zadziałała autosugestia? Nie byłam dziś w hurtowni, ale pojadę przy okazji jutro, bo mam pare spraw do załatwienia w centrum. Planuję sobie tez kupić specyfik do prostowania włosów BabyLiss, taki za 33 zł, miała któraś z Was dziewczyny może?? Wiecie coś o tym jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie pytanko gdzie tego szukac bo wlosy mam geste ale takie pojedyncze wloski mi odstaja co z tym zrobidc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz wpisać na allegro BabyLiss Pro Liss tylko pamiętaj, że serum ma być prostujące, a nie do loków, bo takie też istenieje tej firmy. A może lepiej zmienić prostownicę? Bo mi w sumie po mojej nic nie odstaje... a tez mam trudne włosy :) A jeśli nie na allegro to napewno w sklepie z wyposazeniem dla salonow fryzjerskich. Ponoć jest bardzo dobra. Ale na Jedwab Farouka tez mozna fajnie prostowac, bo zamyka luskę wlosa :) A kosztuje tylko ok 7 zł taka malutka buteleczka- wiec mozesz wyprobowac czy na ciebie dziala :) BabyLiss na allegro kosztuje 33zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilly - ta laska z pierwszego linku ma super długość - do takiej chciałabym dojść :) tyle ze ona ma przedłużane i zagęszczane więc.. zapuszczam intensywnie;) poza tym - za częśto robisz te maski, przyzwyczaisz włosy i nie będą nic dawać. trzeba zmieniać i maski, odżywki i szmpony - i na pewno ie robić tej mixowanej co każde mycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna brewka
Tiger Lilly, widzę, że mamy taki sam gust. Te pierwsze linki co powklejałaś to moje marzenie. Tak na marginesie, to gdzie wyjeżdżasz jeśli można spytac? A co z forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co Lily, dawalo cos te mydlo?? bo mnie to zaciekawilo w sumie.. mydlem? a o moich wlosach kazdy ma problem powiedziec co to za kolor:P w zaleznosci od osoby, oswietlenia itd sa: blond, ciemny blond, jasny braz, braz sredni hehe a do tego moja mama twierdzi ze sa ryzowate;) no bo w sumie maja do tego taki zlocisto miedziany podbask.. byly troszke rozjasniane, ale tylko z wierzchu i nie wszytskie, nawte odrostow nie widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkuuuu -> wiem wiem, że z maskami nie należy przesadzać. Narazie dopiero zaczynam, więc chce je trochę intensywnie odżywić. A z tym jajkiem to narazie mam czas więc robię, później obawiam się że czasu może zabraknąć, więc skończy się na jednej w tygodniu jak nie rzadziej :) Co do zmiany, to ja zmieniam :) A jak :D Zmieniam szampony :) I jak soie kupię placentę to odżywki tez będę zmieniać - raz ta, raz wax :) Jak mam czas to kombinuję, bo potem jak wyjadę to może być ciężko z czasem, jak znam życie :) A wyjeżdżam do USA, planuje na rok, ale jak to będzie to nie wiem... a tam z fryzjerami to nieciekawie, bo nie dość że drodzy, to jeszcze niezbyt wielkie zdolności mają niestety, o czymś takim jak balejaż to nawet niktórzy nie słyszeli :) hehe... więc lepiej będzie zostawić tak jak jest. No cóż - trzeba zapuszczać :) Czarna brewka :) tam będę miała neta, więc forum opuszcza najwyżej na tydzień :D A jak już tam pojadę, to napewno nie obetnę :) I zoabczysz, niedługo będziemy miały wszystkie jak na tych fotach :D ( ale najpierw jak do tych przejściowek dojdę to będzie sukcesik :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasiiaa ja to już nie pamiętam czy dało :) ale moja mama mowi że przestały mi wypadać i sie bardzo wzmocniły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) bo sie zastanawiam czyby nie sprobowac tez, ale jakos tak dziwnie.. a tu pare moich dazen;) http://aachen-germany.de/uploads/posts/1163231500_rihanna_1600.jpg rihanna:) mi sie w dlugich bardziej podobala http://www.mycelebnews.com/wp-content/uploads/2006/12/jenna-dewan3.jpg http://www.terra.com.br/istoegente/213/fotos/yasmin_brunet_213.jpg http://www.trendencias.com/images/gis_1_gr.jpg a tutaj taki kolorek pod moj chyba podchodzacy wyszedl;) jakby jej nie swiecilo we wlosy to penwie tez bardziej brazowe bylyby, bo mi w sloncu tez czasem takei wychodza;) http://www.popstarsplus.com/images/BeyonceKnowlesPicture.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna brewka
Kaasiiaa, to mamy coś wszystkie podobne typy. Czyli bierzemy się poważnie do roboty. Tiger Lilly-------to będziesz miała świetną okazję do zapuszczania włosów, po prostu postanów sobie, że w USA ani raz nie pójdziesz do fryzjera tylko po powrocie dopiero zrobisz sobie jakąś fryzurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no Lily Brewka ma racje, nawte nie szukaj tam fryzjera, a jak wrocisz to cie nie poznamy;) mi sie podobaja takie krecone czy pofalowane, ale dlugie. A do krecenia wlosy mam idealne, bo nie dosc ze same faluja to jescze dobrze sie trzyma;) na razie mam takie jak rihanna na tym pierwszym ale jak mam wyprostowane... tak mysle ze jescze z roczek i bedzie ideal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna brewka
ja też mam takie podatne. Wystarczy, że na chwilę dam na wałki i już mi zostają pokręcone, ale znowu, żeby kręcić to trzeba mieć długie, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez tak mam, rano na suche wlosy 15 min walki i mam loczki jako takie caly dzien;) za to moge prostowac i z pol h a i tak zaraz wedruje kazdy w swoja strone:/ dlatego nie chce krotkich:/ a jak popada to juz w ogole masakra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tez to zauważyłam :) Mi też Rihanna bardziej się podobała w długich ;) Kaasiaa to fajny masz ten kolorek :) Ja to bnym chciała taki brązik czekoladkowy-mleczny z jaśniejszymi refleksami :) Czarna brewka - obiecuję :P że nie pójdę do fryzjera, a przynajmniej nie po radykalną zmianę, co najwyżej po końcówki :) Wrócę na święta to sobie w Polszy zrobię :) Co do tego mydła, to Babcia mi mówiła, że mydło szare dobre jest i kiedyś wszyscy myli mydłem imieli zdrowe włosy :) Ale kiedyś to niewielki wybór był przecież. Ja nie wiem czy to mydło teraz by coś dało, czy tylko tak się utarło. A ta laska to rzeczywiście ma herska :D wowww. Zapuszczamy do takiej długości, co?? :D hhehe A pamiętam jak byłam mała to w jakiejś gazecie były zdjęcia dziewczyn, które mają najdłuższe włosy ( chyba co miesiąc, czy jakoś co tydzień... ) to nie były przypadkiem Skandale?? Nie ważne, pamiętam, że jak byłam mała, to mama mi zapuszczała włosy na komunie i ja tak bardzo marzyłam zawsze, żeby mieć zdjęcie w tej gazecie.... hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... moje też są podatne :( Jak miałam długe to nie miałam z nimi takiego problemu :P Kasia, masz takie jak Rihana na tym pierwszym co Ty dałaś? Eee, to Ty uż długaśnie masz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna brewka
właśnie Kaasiiaa czy aby na pewno masz 50cm? Nie więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takei ale jak mam prosciutkie, a ona ma tam pokrecone... no ja tez jak mialam kiedys dluzsze to sie malo krecily, ale podatne i tak byly:) kolorek no taki oryginalny dosc i szkoda mi je farbowac, a czasem mam ochote na jkis ciemny walnac, bo mam czarne oczy i dosc ciemna karnacjie, to by mi pasowalo:) ja mam koleznake ktora ma wlosy do ud tak mniej wiecej, ale to juz przesada moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna brewka
wg mojego skromnego zdania najfajniejsza długość jest taka do łopatek no może ciut dłuższe. Kurcze, ja mam prawie czarne oczy i powiem Ci Kaasiiaa, że ciemne włosy super pasują do ciemnych oczu. Znowu czuję, że zbliża się do mnie kryzys i mam chęć przefarbować się na czarno a tyle już odbarwiam na blond, ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a a z mydlem dam chyab sobie spokuj;) pewnie to i tak jak mowisz, nie bylo nic innego specjalnie to stosowali i git;) a jescze pytanko;) bo ja kiedys robilam maseczke z piwem wlansie i nie pamietam czym jescze, ale piwo na pewno, bo mi wlosy od niego smierdzialy jescze na nastepny dzien:/ ci nie smierdza?? bo mnie to jakos zniechecilo i zaniechalam stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie najfajniejsze sa takie do polowy plecow...:):):) no wlansie Brewka wiem ze fajnie... a teraz lato, sie opale na wegielek i taka mulatka fajna bym byla jakbym na ciemno wlosy wziela:D ale z drugiej strony szkoda mi kolorku mojego, a od slonca jescze jasniejsez sie robia i tez ciekawie wygladaja:P mnie tez takei kryzysy nachodza jak sie teledyskow naogladam z tymi czarnoskorymi laskami:D ale wizjia odrostow itd jakos mnie ochladza w zapedach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna brewka
ja już zmykam spać, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku dziewczyny jak juz pozno!! a ja sie jescze musze wykapac i jutro rano wstac:(:( zegnam wiec, jutro zajze;) kolorowych snow zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez postanowilam nie scinac wlosow narazie ale byc moze tylko ufarbowac. Ja mam znacznie dluzsze wloski niz te wasze marzenia :) z postu tiger. ale wciaz zapuszczam, chce miec za lopatki wlosy. Poki co zaczelam je szczotkowac ale nie tak jak zalecaja 100 razy a jedynie trzydziesci. Nie moge dluzej czesac bo mnie glowa boli :) mam nadzieje, ze to rzeczywiscie pobudzi cebulki wlosowe do wzrostu. :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długowłosa
Hej jestem posiadaczką włosów do pasa :) jeśli mogę wam pomóc to korzystajcie z odżywek dla salonów fryzjerskich...polecam firmę KALLOS. Odzywki są dostępne np. na allegro, gdzie 1 litr kosztuje 16 zł + przesyłka. Używam rewelacja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam znowu ochotę odbarwić się na blond :D hehe Dziewczyny, nie przyciemniajcie. Kasia, skoro Ty masz takie nietypowy, ciekawy kolorek włosów, to zostaw go :) W słuńcu jeszcze bardziej sie bedzie mienil refleksami :) Czarna brewka -> jak już tak rozjaśniasz to szkoda kłaść czarne, może jakiś braz, ale napewno nie czarne. A założę się ze jak przyciemnisz to bedziesz sie czula wlasnie \"blado\" Ale jesli juz nie mozesz wytrzymac to zrob sobie konruty :D Takie ciemne włoski pod spodem, a na gorze jasne, i bedzie fajny kontrast :) Alno jakies takie ciemna pasemka pod spodem? Bo szkoda blondu :) Blond wlasnie ladniutki na lato :D Ja tam lubie blond, ale nie wiem czy mi by ładnie było :( Bo mam piwne oczy i ciemna karnacje i oprawy i wygladam tak nijako ;( Kasia co do piwa, to ja dodaję tylko trochę :) Poza tym mieszam z tymi skladnikami i trzymam maxymalnie pol godizny na głowie. I to wszystko przed myciem, dopiero potem myje włosy szamponem. I nic nie smierdza po tym. Dla mnie tez najfajniesze sa do połowy pleców :) Ale do łopatek tez już mogą byc :D Chociaż jak są ładnie wycięte to i dłuższe niż do połowy pleców, ale musza byc geste , bo rzadkie to wyglądają tak jakos kiepsko. Co do takich długasnych to tez nie wiem po co, ani tym sie nacieszyc nie mozna, bo nie rozpuscisz, nie zrobisz zadnej fajnej fryzury tylkko cigle warkocz i warkocz. rewelacja. Fajne ze już masz taie długie... :) A co do szczotkowania, to ja wcale nie szczotkuje, przejadę tylko 2 razy grzebieniem żeby rozczesac po myciu. Nie lubię szczotkowania, nigdy nie lubiłam ;( I mam wrazenie, że wyciągne sobie z tą szczotką mnóstwo włosów. A wiecie co? Słyszałam, że nie wolno\"żałowac\" włosów. Jak sie nie chce zeby urosły to one właśnie wtedy rosną. No ale mam tez drugą opcję - afirmacja :D codziennie powtarzac sobie po kilka razy - włosy rosną mi bardo szybko :D Aż w końcu podswiadomosc uwierzy w to i powinny nam zaczac rosnac szybciej :D :D :D heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też będę zapuszczała, ale jeszcze czeka mnie cięcie :O....ponosze konsekwencje pomysłu z trwałą, minęło 5 miesiecy a ja mam wciąż siano na głowie :O.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnga 🖐️ No obetniesz zniszczone włoski, a póxniej łądnie odżywisz i szybko odrosną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×