Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Gość iwone
kompa miało byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone ale ci natchnienie przeszło - oho laska - nieładnie :) no ale co nie pochlastam się z żalu hihih ;) do jutra :) kolorowych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone - to twoja podświadomość - zbiliżają sięte dni i psycha siada - czeka czeka i niewiadomo co wyczeka :( ;) ale może tym razem to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwone
może a zwłaszcza że u mnie te cykle po 30 pare dni więc wiesz o co chodzi dziś 33dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwone
z jakiego regionu jesteś ja Polska południowa he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
północ bardziej - kuj-pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwone
to w zasadzie masz postawioną jakąś diagnoze bo z tego co pamiętam to Ty młoda jesteś A moze tylko w dni nie trafiacie nie żebym mądrowała pytam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie iwone u mnie to problem z torbielami teraz, od 4 miesięcy biorę leki na powstrzymanie rozrostu pęchęrzyku, a przy ewentualnym torbielu na wchłonięcie - kiedyś miałam bezowulacyjne ale pseudo lekarka załatwiła mnie tak Clostilbegytem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwone
to widzę że Ty też masz doświadczenie z lekami ja Clostilbegyt też brałam nawet podwójną dawkę i nic a teraz to już dawno nie byłam u żadnego mądrego konowała co jeden to lepszy monopoliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja teraz nie narzekam - w końcu coś się ruszyło, ale 1,5 roku to był koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrrrr prawie piersza - chyba jednak przyjdzie nam iść lulu bo inaczej rankiem będzie nieciekawie :) iwone 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwone
no właśnie ja też już 💤 więc do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta, aleście się wczoraj rozgadały :D iwone- ja nie męzatka ( jeszcze, ale cierpliwie czekam ;D) K**** kurde, moja siostra tez też sie leczyła tym clostibegytem ale bardzo się po nim źle czuła...też ma bezowulacyjne cykle, ło matko, czyli w sumie nie ciekawie??? pozdrawiam _ach_ melduj sie tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** czy ten lek mógl u niej wywołac takie cykle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow właśnie nauczzyłam sie robic emotikony :-) ( ale tylko kilka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sayuri - a co tam złego z cyklami Twojej siostry się dzieje? Clostilbegyt jest na wywołanie owulacji ... niestety niektórzy lekarze źle zabierają się do sprawy, zamiast ostrożnie to trach walą dawkami nie zwracając uwagi na skutki - jak u mnie :( szkoda że nie miałam wtedy tej wiedzy co teraz :( inaczej by się potoczyło :) jeszcze 3 dni i zobaczymy co tam u mnie .... albo jest albo czeka mnie ciężka przeprawa przez majowe szpitalne badania 🌻 zmykam do łóżka - walczę dzisiaj na przemian z mdłościami a bólami podbrzusza :( grrrrrrrr ale święto ;) wpadnę na nocną zmianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! niestety dziś nie będzie mnie na nocnej zmianie :( jutro a raczej dziś o 3 w nocy wyruszam na zakończenie szkoły mojego szwagra i zaraz ide spac. Ale dziś nie sama :D :D :D buziakuje i do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się .....😘 \"zatańczyłam\" ....;) eh...majówka ... jak się \"ogarnę\" ;) to napiszę coś więcej ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwone
Cześc dziewczyny Melduję że ta wstrętna @ przyszła więc zalewam się i morzem czerwonym i łzami coraz mniej nadzieji a było jej tak wiele😭 chyba dam całkiem na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwone
sayuri TY tak jak ja ze śląskiego:D:D:D a może dasz cynk z jakiej części?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwone
acha MY nie miałyśmy okazji się poznac ale myślę żę nic straconego :):):) 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone🖐️ miło mi Ciebie poznać ... eh nie poddawaj się tak szybko ! trzeba walczyć...walczyć o marzenia !;) zobacz na Karolinę....Ona walczy....2 lata ....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwone
no właśnie dwa lata a ja................... Dziś zły dzień ale może jutro będzie lepiej trzeba wierzyc choc z biegiem czasu coraz gorzej(ja już 5 lat walczę) Dośc zlych myśli jak Wam minął dzień bo mi całkiem nie żle poza jednym małym szczegółem Mój M nawet nie pytał dlaczego płaczę wiedział co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwone
no jak ja jestem to nikt nie pisze a mnie właśnie zachciało się 😴 więc Was pożegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta !!!! Jak minąl dzień? Ja własnie wróciłam ze stolicy- mieliśmy małe rodzinne świeto. konam bo od 2 w nocy jestem na nogach...cóż to tak jak sie mieszka na zadupiu kawał od cntrum Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, a tu nikogo nie ma chyba zaraz zrobię lulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza na horyzoncie,więc idę spać. buuuu nikogo nie ma ;( dobranocka laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×