Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

k***]kwiat] iwone🌻 zamiesiąc będziemy mocniej ściskać kciuki - udasię !uda ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ no baaaaaa - było ostro, zaczęło się zabawą skończyło w bólach - kurna niewiem już co sobie zapodać żeby mi minęło :( znasz jakieś tajemne sposoby? apap już mi się skończył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podczas @ biorę naproxen bo tak napiernicza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z c@fe znikam - jeszcze chwile posiedze na gg tymczasem ...... dobranoc forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to co? czas by zmykać???? jutro jadę na wygnaie, zanim wyruszę, jeszcze zdążę sie pożegnac . a dziś już dobranocja dla wszystkich strudzonych, rozczarowanych, stesknionych, spragnionych i pełnych nadzieji ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ze sie wtracam 🌻uszki Iwone, ja urodzilam w wieku 36 lat i za stara sie nie uznaje! Trzymam kciuki i zobaczysz ze sie uda! Mysl pozytywnie! Serdeczne pozdrowianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki wpadam z rana się przywitac zaraz wychodzę do pracy a wy napewno smacznie spicie😴 Mama E dzięki za cieplutkie słowa ja też myślę żę będzie dobrze Wczoraj nie wchodziłam na cafe ponieważ spacer zakończył się piwkiem i literki się zlewały no to dałam sobie spokój Za to z rana sobie popiszę a co tam:D:D:D A swoją drogą to nie normalne tak wcześnie zaczynac pracę no nie??? ale niestety są ludzie którzy o szóstej przychodzą po prasę a i tacy co wybierają i kupują kosmetyki No to spadam już:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** czy ta wsrętna @ da nam wreszcie spokój??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! pozdrawiam :\"stare laseczki\" i \"nową\" Mamę :D ja tez wierze,że dziweuchom się uda :D iwone, Ty to wcześnie wstajesz- o masakra :D a ja dizś nieco później na wygnanie :-) aha wygnanie to oczywiście wyazd na studia- 72 km wędrówki do Ikarowskiej Itaki :d hahahahha. No i tu smutna wiadomość- jak dziś pojade to wrócę dopiero we czwartek ( no i będę musiała dostać L4 od wieczornych zmian w naszej ciężkiej robocie na c@fe :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się żegnam, bo zaraz jade : / pozdrawiam serdecznie i do przeczytania we czwartek :D buziaki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Widzę żę od wczoraj pusteczki co jest z Wami dziewczyny k*** aha gdzię sie podziewacie ????? Bo Sayuri będzie w czwartek oglądąc puste stronki:(:(:( Jak wam minął dzień bo mi całkiem dobrze wprawdzie do końca dnia daleko ale jak praca skończona to dużo lżej Byle by się trochę rozpogodziło bo ja chcę na rowerek Będę czaic czy się ktoś pojawi jak nie to będę wołac głośno😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jest tam kto???hop hop Jak się wpisałam o 14 tak nic do roboty dziewczyny piszemy piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Jeszcze raz apelik odzywac sie dziewczyny:D:D:D zmykam do pracy a popołudniu sprawdzę;) Sayuri przestraszysz się jak wrócisz bo tu chłodem wieje i pusteczki K*** i aha zniknęły!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** TO był naprawawdę piękny wiersz widzę że podobnie podchodzisz do życia jak ja w sprawach wiary ;d;d;d;d Tylko odezwij się i tutaj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri no to sobie dużo nie poczytałaś a jak było na wygnaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się przestraszyłam:P eh olejmy ...co u Was ? ja Leszka sącze ...(patologia :D) dziecko u Dziadków a Ł.przed Tv w mecz wgapiony ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygnanie??? eeee nuda iwone ponoc moje wygnanie jest 20 km od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u Maluszka???? Iwone, co u Ciebie??? witam k******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam wpływ na Was dziewczeta- ledwo wróciłam, a juz wszystkie się zeszły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×