Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wągielek czarny

gdzie mozna kupic tanio markowe ciuchy

Polecane posty

Gość gość
Na www.sklepszperalnia.pl można znaleźć dobre ciuszki. Wiem że mają własny secondhand (gdzie jest możliwość osobistego odbioru). To akurat mnie przekonało, bo wiem że to nie są kupione w jakimś sklepie i wystawione na aukcje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolanN
polecam ,mają fajne ciuszki w niskiej cenie urbanoutlet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolanN
www.urbanoutlet.pl/ fajniutkie, oryginalne ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiekn
fajny sklepik z nowymi ciuszkami dużo zniżek i promocji www. urbanoutlet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiekn
www.urbanoutlet.pl super sklep duży wybór i ciuchów i dodatków za niewielkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Wam nowy portal z ogłoszeniami sprzedaży i kupna ciuszków, znalazłem go niedawno. Jest nowy ale fajnie się zapowiada - www.tanieciuszki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena10
fajne tanie ciuszki www.urbanoutlet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to muszą być markowe? bo ja kupuje po prostu coś co mi się podoba, jest dobrej jakości i tanio. Tutaj http://ragazzafashion.pl/ można znaleźć naprawdę fajne rzeczy za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacha33
Ostatnio widziałam na targach fajne tasiemki z marzeniami , które motywują do realizacji celów życiowych . Nazywają się ChouChou i mają za zadanie dopingować nas do działania, a przez co powodować, że staniemy się szczęśliwsze. Żałuję, że nie kupiłam sobie jednej, bo oprócz tego ,z e mogą z niej wyniknąć korzyści to pięknie prezentuje się na ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandellopa
agacha33 one sa rzeczywiście fajne. Ja kupiłam jedną z nich dla siostry na urodziny i powiem szczerze ze wszyscy pytają ja co to takiego fajnego i gdzie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep internetowy www.ubierzto.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HURT HURTOWNIA- NOWA ODZIEŻ MARKOWA Hurtownia TOPMARKI oferuje nową odzież markową, z papierowymi metkami, znanych i cenionych firm na całym świecie. Nasze marki: DESIGUAL, KIOMI, GUESS, MINT & BERRY, CALVIN KLEIN, ADIDAS, EVEN & ODD i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do współpracy :))))) topmarki@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie mozna kupic no wlasnie :) www.youtube.com/watch?v=fM3i2-hdbiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klevszoja
Vandellopa gdzie kupiłaś ChouChou? Bo ja jak dotąd to tylko na Facebooku widziałam https://www.facebook.com/chouchoulikeme na żywo nie udało mi się znaleźć. Szukałam w Internecie informacji odnośnie tych tasiemek ale nic takiego mi nie wyskoczyło. Możecie coś więcej podać w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysti 021
Sprawdź na stronie ChouChou, mają tam sklep internetowy. Ja co prawda widziałam taką tasiemkę z daleka ale się wstydziłam zapytać gdzie dziewczyna ją kupiła. Na ręce prezentowała się nieźle, oby tylko pomocna była w realizowaniu marzeń i planów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammanda8
W sumie moda sie tak czesto zmienia że własnie warto jest zaszaleć i tez podpatrywac takich nowośc****erełek. A co do tasiemek to ja tez zwróciłam na nie już dawno uwagę, bardzo mi sie podobają i chyba sama zaszaleje i wybiore coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×