Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość Czerwone Korale
Hehhehehhe Zarunia fajny temat nam pokzałaś, no jak tak faktycznie sie ktoś zachowywał to rzeczywiście porażka :O, ale nie trzeba zaraz osądzać wszystkich pracowników... Swoja droga to klienci tez nie sa aniołami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkamalusia
Czerwone Korale tak pracowalam :) ale w innym miescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bree3
a to sobie napiszę- w Pasażu Grunwaldzkim w Zarze jest bardzo niesympatyczna blondyna z długimi kręconymi włosami, wypalona w solarce, dosyć taka przy kości. Jest arogancka, niemiła strasznie ważna jak magi w zupie i ogólnie można by ją zwolnić, bo traktuje klientki jak szmaty, stoi się przy kasie 5 minut a ona sobie pogawędkę ucina z drugą a człowiek stoi jak ten muł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Jak tam dziewczynki? Imilii co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Iwonkamalusia ---- opowiedz jak ci sie podobala praca w zarze, atmosfera itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkamalusia
hmm praca w zarze ... ciezka ... trzeba bylo sie czasami ladnie ugonic... naukładac a tu przyszla jedna babka i narozwalała Ci wsyztsko ... to mi rece odpadały... klijentki wredne i niemiłe odnoszace sie z arogancją boo przeciez to Zara i one maja kase skoro kupują koszulke w takiej cene a nie innej... atmosfere w pracy mialam w miare dobrą ... była tylko jedna laska co mnie denerwowala ... pozostałe wspierały sie... kierownik tez ok. ogolnie to polecam prace dla osob z silnymi nerwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie narzekam gdybym miala dopasowane godziny pracy tak jak potrzebuje pracowalabym dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszS
Hey, ja jutro wlasnie jade na rozmowe, nie wiecie czy przyjmują tez facetów? bo czytam i czytam i same kobiety widze, :) chyba macie wiekszy urok i wiecej Was przyjmuja:D Fajnie ze piszecie bo sporo sie dowiedzialem i jade troche spokojniejszy;) a i we Wroclawiu tez ma byc duzo przyjec bo otwieraja 5 nowych sklepow i mam cicha nadzieje ze sie uda;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkamalusia
MariuszS :) przyjmują panów :) i pewnie przyjmą Cie :) bo facetów chetnie tam chcą ... jak wybierają na rozmowe to juz konkretnych!!! bądz naturalny i mów szczerą prawde powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesner
witam propo facetow to dzis bylem na "przesluchaniu" no i oczywiscie sie spoznilem i wszedlem ostatni no a z ciekawostek to to ze na jakies 15 osob byłem jedynym facetem:D no i sie dostałem na szkolenie i takie inne. Ogolnie to pierwsze tego rodzaju przesłuchanie mi sie trafiło, troche sucho w gardle mi sie zrobiło ale pozniej juz był luzik. Myśle, że plusem jest to zeby dużo mowić/pytać bo raz ze mniejszy stres a dwa lepiej bedziesz postrzegany. Sory dziewczyny ze wkradłem sie w wasze szerego /kaferetia/ ale facet potrzebował wsparcia. Aha przesłuchanie odbyło sie we Wrocku. Raczej miłe wspomnienia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszS
hey, no mi tez sie udalo:D tez bylem we Wroclawiu i spoko, dostalem sie na Zara meska. Mi pasi. od polowy wrzesnia zaczynamy szkolenia. jeszcze dla tych co dopiero beda to jest takie cos ze dobieracie sie w parach, rozmawiacie i przedstawiacie ta osobe wszystkim, pewnie niektorzy z Was tez to mieli ale moze sie przydac. Ogolnie pelen luz i spoko gadka. Mile sie zaskoczylem i przyjeli wszystkich bo otwieraja 5 sklepow we Wrocku, wiec do zobaczenia mam nadzieje;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Fajnie, że się cieszycie :) Jak otwierali Zare w Gliwicach tez przyjmowlai jak leci, a juz po otwarciu zwalniali .... Chodzi im tylko o to by na zatowarowaniu sklepu być i na otwarcie, bo jest mnóstwo pracy wtedy! Także musi wam bardzo zależec na tej pracy i musisice sie wykazac bo jak nie to dowidzenia. Zycze Wam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariuszS
No nikt nie mowil ze bedzie lekko. Ona sama mowila ze w zarze jest ciezko, ale ludzi tez brala od nas to pull & beer czy cos takiego to tam dopiero jest sajgon taki ze nie da sie wyrobic. To ze trzeba sie a poczatku starac to normalne, i przede wszytkim robic to co masz robic w danym dniu albo okresie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaatkaa
w pull&bear sajgon? dobre sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesner
hehe własnie chyba ten Mariusz to nie odroznia tych sklepow i nie wie gdzie wiecej roboty/ludzi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguUusia
Hej, mam do was pytanie, pod jaki adres mail można wysłać swoje cv do ZARY ? Nie słyszałam o przyjęciach do Łodzi ale spróbować nie zaszkodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguUusiaaa
hmmm,czy ktoś tu w ogóle zagląda :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguUusiaaa
haLoooo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonkaKraków
nie pamietam ... ale kur*** wpisz sobie w GOOGLE myslenie nie boli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguUusiaaa
myslenie nie boli ale widze ze zyczliwosc tak :] a skoro pytam to znaczy ze juz to sprawdzalam "Iwonko" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguUusiaaa
dzieki wielkie Honey...krotko i konkretnie, to rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///
wystarczy przejrzeć ten wątek... neiktorzy to inteligencją nie grzeszą, wszystko na tacy chcą mieć podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.l.s.g.o.z
...daruj sobie te zbedne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////
Po prostu bawią mnie tacy ludzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonkaKrk
mnie tez bawią... nic tylko dac im na tacy... zero wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n.l.s.g.o.z
oo znowu to samo..."dobrze" ze sa jeszcze tacy jak wy, prawdziwi Polacy,ciezko wam bylo odp dziewczynie na pytanie,ale produkowac sie tak w kolko macie ochote.I chyba mylicie "podawanie na tacy" z udzieleniem drobnej informacji,w koncu na tym polega to forum.A co do smiesznych ludzie,to mnie bawia Ci ktorzy za wszelka cene chca utrudnic cos drugiemu czlowiekowi,pocieszajace moze byc jedynie to ze predziej czy pozniej dostana to samo w prezencie od innych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaska.
a wiecie czy mozna pracowac codziennie od rana do jakiejs 15?bo ja mam studia potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×