Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

ludzie byli fajni szefostwo tez ok pisze w czasie przeszlym bo juz mnie tam nie ma a sie szybko wszystko zmienia zalezy jak chcesz sie dogadac co do grafiku, napisz mi jakie masz zyczenia co do grafiku to napisze ci czy jest to realne zeby sie dogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spróbuj moze akurat sie zgodza ale zdaj sobie sprawe ze czasem bedziesz musiala zrezygnowac z wykladow lub przyjść po zajęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem, to trudno powiedziec tym bardziej ze teraz moglo sie duzo zmienic tym bardziej ze mnie juz tam dlugo nie ma zalezy co chcesz robic - tylko sprzedawac czy tez kasowac czy tylko kasowac no i pamietaj ze babki sa bardziej wybredni niz faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla moja tajemnica w tym topicu ale juz chyba moge ja wyjawic : * dla wtajemniczonych - pracowalam na dziale CRO * dla niewtajemniczonych - pracowalam na dziale męskim i bylo fajnie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inditex
ja jakoś pracuje dziennie i nie mam problemów, może godzinowo czasem brakuje to etatu ale tak ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_86
czesc zaruniu wiesz od jakiegos czasu pracuje w zarze mam do ciebie pytanko czy moglabym napsiac maila?wolala bym nie na forum? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mashene
Powiedzcie mi jak to jest. Czy dostaje się umowę o pracę czy to praca tylko na zlecenie, jakie są zarobki na umowę o pracę, a jaka jest stawka godzinowa na zlecenie, czy na okresie próbnym pracuje się na 3/4 czy na cały etat? Jak długi jest okres próbny? proszę o info, mam propozycję i z Zary i z Vero Mody i trochę się waham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelinka
Witam :) Mam do Was pytanko...Doszły mnie słuchy że w CH Silesia nie chcą już zatrudniać studentów z powodu kłopotów z grafikiem w czasie sesji? Słyszałyście coś o tym? Bardzo chciałabym pracować w Zarze więc mam nadzieje, że to tylko jakaś plotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooooo
hm.. jakby nie studenci to kto by tam pracował? Większość osób to osoby studiujące i to nie tlyko wśrod sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia332145698
ostatnio szukam pracy, juz w sumie 3 m-ce i roznosząc cv do sklepów odmówiono mi (mimo ze wisiało ogłoszenie) w reporterze na dolinie 3 stawów- mamy juz 3 studentki a szukamy kogoś dyspozycyjnego(studiuję co 2 weekend), w diversie troche nosem kręciła babka no i w croppie sie pytała kobietka od kiedy mi się zjazdy zaczynają i co który weekend.... W kilku sklepach, m.in. off the lip zauważyłam, że pracuja same starsze babki. A mówią że student ma tyle roboty orywczej do wyboru... Cholerna propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelinka
Oj to jednak nie jest tak łatwo :( A "katia332145698" dostałaś jakąś prace? Ja studiuje dziennie i mam zajecia tylko 2x w tyg wiec mam nadzieje ze ktoś mnie przyjmie biorąc pod uwage, że moge w weekedny :( zabieram sie za szukanie...:) Chyba, że któraś z Was słyszała, że szukają do jakiegoś sklepu na terenie Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia332145698
cv złożylam na początku września do trolla, diversa, croppa(2x) wszędzie mówili, że odezwą się około 15, po 2 tygodniach. Narazie cisza. pracy szukam juz długo i narazie nic. CV i LM mam dobrze napisane, robione bylły prze osobe która sie zna na tym. szukam pracy w biurze za ok 1000 zł, nawet mniej- pod kątem doświadczenia i odnośnie studiów, jednak jako praca dorywcza najbardziej odpowiadałaby mi praca w sklepie z ciuchami marek wyzej wymienionych- poprostu odpowiadają mi stylem. zapomniałam pójśc do hausa tylko :D I tu cisza i tu hmmm zapraszaja mnie na rozmowy, owszem, ale w więko\szści dot. telemarketingu... a ja nie potrafię wciskac szajsu, tym bardziej przez telefom... Lubie wiedzieć z kim mam doczynienia, lubie kontakt z innymi ludźmi, na żywo nie mam problemów z tym. jak tak dalej pójdzie, bedę musiała rzucić chyba studia... Nie wiem co robić :( a mówią, że jest tyle pracy teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akirka
na jaki adres wysylalyscie aplikacje do zary?? ja wysylam od 2 dni w odpowiedzi na ogloszenie pracy w Bydgoszczy na adres rekrutacja@pl.inditex.com, ale przychodzi mail zwrotny,ze jest niedostarczony!! juz mnie to denerwuje...grr a bardzo bym chciala dostac ta prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelinka
"Akirka" mail masz dobry tylko w nazwie inditex nie powinno byc odstepu tzn rekrutacja@pl.inditex.com "katia332145698" oj to małe pocieszenie dla mnie bo ja jestem w podobnej sytuacji, a studiów z tego powodu z pewnością nie rzuce. Jeśli studiujesz zaocznie to może złóż CV do agencji ubezpieczeniowej "Warta" bo wiem, że tam teraz szukają...jeśli taka praca by Cię interesowała. Ja bardzo chciałabym pracować w Zara. Wie ktoś może po jakim czasie się odzywają po wysłaniu CV drogą elektroniczną? Dostał ktoś prace w taki sposób? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelinka
ahhh widze, że ten odstęp robi się automatycznie :/ Mail masz dobry bo ja na taki wysyłałam i wiadomość została dostarczona. jeszcze jest jeden email cv@pl.inditex.com więc może tu spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akirka
wafelinka, odezwali sie do Ciebie?? bo ja w koncu wyslalam aplikacje poczta,ale cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelinka
Akirka niestety jeszcze nie...Ale słyszałam, że oni zbieraja większą liczbe osob i wtedy sie odzywaja...mam nadzieje, że tak będzie i tym razem bo naprawde chciałabym pracować akurat w tym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mashene
składałam CV do Zary 2 razy i za każdym razem odzywali się po około 2 tygodniach. Ja jednak wybrałam Vero Modę ;-p Powodzenia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafelinka
mashene a składałaś te CV drogą elektorniczna? Miałaś doświadczenie w handlu? W jakich godzinach najczęściej dzwonią ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia...
Wie ktoś czy w silezji sa teraz przyjecia... do Zary oczywiście... i jak trzeba sie pokazać by przyjeli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaproszono na rozmowę do Wrocławia, a dodam, że mieszkam na Śląsku. Byłam sama z czterema przesympatycznymi dziewczynami, ale mam wrażenie, że poległam na angielskim :-((((dodam, że starałam się o stanowisko kierownicze). Na odpowiedź w sprawie ewentualnego przyjęcia, mam czekać do 2 tygodni. Napiszcie mi, czy standardowo tak długo się czeka, czy po prostu poległam na wstępie. Szczerze mówiąc żal by mi było tej pracy i to baardzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilmirija298
a na stanowisko keirownicze jakie są wymagania i ile mniej więcej sie zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zarobków, jeszcze nic nie wiem, co do wymagań: idealny kandydat ma mieć od 3 do 5 lat praktyki na stanowisku kierowniczym i znać angielski. Jestem już po rozmowie, przyjęli mnie na zastępcę :-))). A muszę powiedzieć, że doświadczenie mam, ale jako sprzedawca, nie kierownik. Więc idealnym kandydatem nie byłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×