Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość a ja mam suuuper
..bo jeśli chodzi ci o h&m to głupoty jakieś ci ktoś powiedział..moja madzia jest już w 4 miesiącu ciąży i właśnie podpisała dalej umowę :p tam nie wyrzucają dobrych pracowników, co lepsze już 2gi miesiąc sidzi w domku, bo musi :( ..ale do mojego sklepu za niedługo będzie nabór w rzeszowie :P tyle mogę powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
honey83 zapytam jak to dokładnie wygląda u nich z tymi dekoratorami i dam w najbliższym czasie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a aja mam suuper
Może zależy od placówki... znjamego po ponad tygodniowym l4 wywalili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, to milo z Twojej strony :) Wydaje mi sie, ze jak ktos sie wykaze np. na stanowisku sprzedawcy i dosyc dlugo pracuje w danym sklepie to moze awansowac wlasnie na stanowisko dekoratora. Wiadomo, ze nie mozna wszystkiego miec od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLKa_23
co trzeba zrobic zeby pracowac w Zarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezanka Pracującej w zarze
Hej! Ja mam kolezanke ktora pracuje w ZARZE (jeszcze, bo ma zamiar sie zwolinic) i nie jest tak różowo jak to opowiadaja tu inni...Byc moze nie wszedzie tak jest ale akurat tam jest okropnie, atmosfera jest do bani, cigle pretensje szefostwa, czasem naprawde o byle co, podejzliwosc i te zasady co tam panuja :O Koleżanka mi mowila nieraz ze tam nie idzie wytrzymac az w koncu pekła i rezygnuje!!!! Ogólnie jej zdanie jest takie o Zarze - Obóz Pracy i Nawiedzeni Menagerowie czy jak tam sie nazywają. I to nie tylko jej zdanie...mówi ze wiecej osob jest niezadowolnych... Swego czasu jak tez myslsłam by sie tam przyjąć ale szybko sie rozmysliłam po tym co usłyszałam na temat tej firmy...Na szeczescie mam teraz prace biurowa i jestm zadowolona :) Oczywiscie to co napisałam nie jest reguła napewno no ale....widac nie jest az tak rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie macie się co licytowac.... Ja 5 lat pracowałam jako manager- ale nie w zarze- i powiem Wam, że to jaka jest atmosfera w pracy to tylko i wyłącznie zależy od danego sklepu, a właściwie od ludzi którzy w nim pracują. To Wy same budujecie atmosferę. Zgrany zespół potrafi naprawdę wiele osiagnąc, łącznie z dopasowaniem grafików i komfortem psychicznym.... Wiem także, że kiedy macie określone zasady i czasami ich nie stosujecie to musicie się liczyc z tzw czepianiem się.... Ja przeszłam do konkurencji, zaoferowali mi lepsze warunki.... Czas pokarze czy będzie lepiej... Ale chyba żadna z Was nie pracowała po średnio 240 h za najniższą krajową na umowie... Rynek pracy się zmienia.... każda z Was ma szanse się wykazac...nie zależnie od firmy....awansowa i lepiej zarabiac.... Wystarczą dobre chęci i troszeczkę zaangażowania.... Pozdrawiam i życzę sukcesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuppppp
dziewczyny a ja mam pytanie odnosnie smyka, w pt ide na rozmowe, imilli ty wspominalas cos o smyky-wiesz moze cos na temat pracy tam?? boje sie ze bedzie zapieprz na maksa nie zgodnie z prawem a tak to ja nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuppppp
czy wypada sie na rozmowie zapytac o weekendy o kodeks pracy?? tylko jak to ujac?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam suuuper
do Honey83!! witaj..więc dowiedziałam się niewiele, ale na tyle, że może ci to coś pomóc :) nie trzeba mieć ukończonych niewiadomo jakich szkół i ogromnego doświadczenia, aby zostać dekoratorem..ważne jest by doświadczenie takowe w ogóle mieć!! i naprawdę "mieć w sobie to coś" czasami od razu proponują takie stanowisko, np. gdy ktoś się przenosi do innego sklepu, gdy ktoś rezygnuje, gdy otwiera się nowy sklep..praca jest suuper ponoć, dla kogoś kto lubi pracować z ciuchami pod względem układania według nowej kolorystyki, nowych modeli..praca to 1/1 etatu-5 dni pracy i dwa wolne (w tygodniu)..próbuj może akurat.. aaaaaaa i z tego co wiem to najbliższe otwarcia to częstochowa, białystok i rzeszów..no to papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odp :) Ja akurat mieszkam w okolicy Katowic, wiec Czestochowa jest dla mnie za daleko, no i nie mam tam nikogo z rodziny. Mysle, ze uwielbialabym taka prace, bo moda jest moja pasja.Poza tym moje wyksztalcenie jest zwiazane z moda.U mnie w miescie jest jedynie Reserved i tam szukaja sprzedawcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odp :) Ja akurat mieszkam w okolicach Katowic, wiec Czestochowa jest dla mnie za daleko, no i nie mam tam nikogo z rodziny. Mysle, ze uwielbialabym taka prace, bo moda jest moja pasja.Poza tym moje wyksztalcenie jest zwiazane z moda.U mnie w miescie jest jedynie Reserved i tam szukaja sprzedawcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuppppp
a w zwiazku z tym smykiem wiecie cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uuuppp
myślę, że praca w smyku się nie opłaca, bo tam ma się mało godzin, ze względu na niewielki ruch i ograniczony "przedział" konsumencki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuupppp
hmm myslisz?? jja zamierzam tylko pracowac tam jakies 2 miesiace zeby chociaz jakas kase miec.... i nie wiem kurcze no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uuuppp
słuchaj jeżeli szukają to znaczy, że ktoś zrezygnował..zapewne z tego właśnie powodu..u mnie np.nikt się nie zwalnia więc nie ma przyjęć nowych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppu
ale ja mam rozmowe do nowo otwieranego sklepu :) a gdzie Ty pracujesz?? w zarze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uuuppp
..no to jesteś według mnie w jeszcze gorszej sytuacji..moja rada-nie przyznawaj się ile chcesz tam pracować (że tylko ok. 2 miesięcy jak pisałaś wcześniej), bo cię nie przyjmą..sam okres próbny na niepełny etat, bądź zlecenie to mniej więcej zwykle tyle.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uuuppp
ach i zapomniałam napisać..pracuję w zarze, ale już niedługo :))))) i bardzo się z tego cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppu
no pewnie ze sie nie przyznam hehe tzn jestem w takiej syt ze mozliwe na 90% ze w listopadzie bede miala prace jako recepcjonistka w hotelu-taki tez moj zawod ale nie umiem wysiedziec w domu juz wiec szukam i szukam a powiedz moge sie potem jakos zwolnic?? a co juz nie bedziesz tam pracowala?? slyszalam ze w zarze jest fajnie... sama mialam pracowac w bershce ale nie wyszlo ;/ i szukam czegos blizej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uuuppp
wiesz co najczęściej okres próbny to 3 miesiące, wtedy możesz z tygodniowym wyprzedzeniem złożyć wypowiedzenie :) i asta la vista bebe =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppu
aha czyli w ciagu okresu probnego tez moge tak?? skoro dostane lepsza prace kurcze juz sama nie wiem co z tym smykiem robic ale potrzbuje kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uuuppp
tydzień przed końcem trwania umowy..jednak z doświadczenia wiem, że można zawsze i wszędzie zwolnić się kiedy się chce, bo i tak nic ci nie zrobią..a jak coś nie pasić to idź na l4 i w tyłek mogą cię pocałować =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołówkowa
do do upppppp Czemu sie cieszysz ze sie juz nie długo nie bedziesz pracowac w Zarze? Zle tam Ci? Wiekszosc chwali sobie tam prace? Pytam bo ja mam zamiar zaniesc tam cv....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołówkowa
I o która Zarę się rozchodzi tzn w jakim mieście? Ja planuje złozyc podanie do Zary w Gliwicach...i chciałabym poznac wasze opnie jak tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w katowicach
a jeśli chodzi o gliwice..to dostaniesz pewnie zlecenie, bo tam mają komplet pracowników :/ będziesz miała za zadanie głónie sprzątanie i przymierzalnie =] powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołówkowa
Kurcze słyszałam że w Zarze zwalniaja ludzi (chodzi mi o Gliwice), rozmawiałam dziś z jedną pracownicą (taki mały wywiad środowiskowy ;) ) i powiedizła mi ze mam sobie dac spokój z praca tam bo jest beznadziejnie, wiekszośc osób niezdowolonych jest i mysli żeby się zwolnić :o Co za dziwne rzeczy tu zwalnija osoby inni sami się zwalniają :o Chyba oleje ta Zarę, w sumie podania złozyłam do wielu firm więc mam nadzieję że coś wyniknie :) Jutro juz mam jedna rozmowę :) Zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ołówkowej
..i co dostałaś jakąś pracę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejku jejku
wiecie co?! wczoraj wychodziłam ze swojego sklepu już na zamknięcie i wyszła jedna z waszych koleżanek - mówię o gliwickiej zarze..ja pierdykam megaaaaaaaaaaaaaaa wychudzona, wyglądała jak straszydło-łep jakiś taki pofarbowany i natapirowany..koszmar ://///////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×