Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość nowa_pani
Tfu tak dzisiaj byłam, nie wczoraj:) mam na imię Ania i jestem z Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_pani
Ps: jak już tak sobie piszemy, to chciałam stwierdzić fakt, że takie fora robią dużo dobrego:) wielu rzeczy można się dowiedzieć, rozwiać swoje wątpliwości, jednak - czy to pierwsza praca czy nie (a moja nie) - człowiek zawsze się stresuje :) Pozdrawiam Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili_
powodzenia:) skoro zależy Ci na tej pracy ro może to widać i ją dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_pani
czekam na telefon jak na szpilkach... ale mam przeczucie, że chyba się nie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monanakuka
Ja złożyłam podanie juz ponad 2 tyg temu a tez nie dostalam telefonu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_pani
ja też złożyłam dawno temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiorja
Pytanie. Dostalam się do PULL AND BEAR Komplet dokumentów które mam wysłać do Warszawy m.in. kwestonariusz osobowy, badania itd jest wśród tych dokumentów kwestionariusz dotyczący szkolenia BHP, mam odesłać pusty do Wawy razem z reszta papierów zeby mi umowę wystawili czy zostawić go w domu i czekać aż zaproszą mnie do Zary na szkolenie, bo Pull & bear otwieramy dopiero w maju u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiorja
A dodam jeszcze ze musze przejsc najpierw szkolenia na kasie w Zarze itd. Pogubilam się i nie wiem które papiery mam odesłać do Wawy i co zrobić z tą kartą szkolenia BHP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili_
a czy w pull&bear są podobne zarobki jak w zara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
fiorja nalepiej zadzwon i popytaj.moze bedziecie miec jeszcze jakies szkolenie teoretyczne przed otwarciem waszego p&b. powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krd
a jak to jest np przy otwarciu i zamknieciu?gdy przychodzisz wczsniej albo wychodzisz po oficjalnym zamknieciu,czyli np 22,gdy sklep zamykaja o 21 to placa za to czy to robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_pani
Ja pracowałam kiedyś w innym sklepie, czynne było do 20, a płacili do 20.30. Jaj jest w Zara nie mam pojęcia. U mnie dalej cisza, chyba powinnam porzucić ostatnie nadzieje:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krd
a stanowisko kasjer-sprzedawca tak konkretnie to co obejmuje...?ale nie tak na papierku,bo to juz wiem,tylko jak to w praktyce wyglada....ciekawa jestem,nadal sie waham,czy rzucac obecna prace dla pulla...i wciaz interesuje mnie kwestia tego placenia;) a jakie obowiazuja stroje sluzbowe w pullu?to samo,co zara,czy inaczej?) dzieki za wszlkie odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krd
i jak firma podchodzi do uczacy hsie?ja wiem,ze to wiele odk ierownika zalezy,ale cyz nie ma jakis odgornych regulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
W zarze mamy płacone pół godz dłużej niz jest czynny sklep.a jesli nie zdązymy ze sprzataniem to niestety zostajemy za free. nie wiem jak wyglądają zarobki w p&b. stroje w p&b sa bardziej luzackie niz u nas -chyba dowolne dzinsy i koszulki z kolekcji...ale tego nie jestem pewna. u nas na stanowisku kasjer sprzedawca -kasujesz i sprzedajesz:):) hehehe dobra powaznie:) odpowiadasz za obsługe klienta,przynosisz z magazyny towar,kasujesz,sprzatasz sklep(oczywiscie ubrania bo od sprzatania pomieszczeń sa sprzataczki),jestes na dostawie towaru.to chyba tyle.aha układasz jeszcze magazyn i przed otwarciem dopełniasz towarem sklep .oczywiscie nie robi tego wszystkiego jedna osoba-jest plan dnia i każdy ma cos tam przypisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili_
Ciekawa jestem jak tego typu sklepy traktują młode mamy:) tzn. jeśli mam dzidziusia mam w ogóle szansę na taką pracę? Zastanawia mnie też kwestia prowizji. Tzn. - czy każdy pracownik pracuje na swoje konto (np. za pomoca jakichś tam kodów sprzedaży) czy może na wspólne - każdy dział ma ogólna prowizję w swoim obrębie, albo może cały sklep ma taką samą prowizję? Ja pracowałam kiedyś tak, że każdy miał swoją prowizję, węc była silna rywalizacja i to nie było dobre. No i nigdy nie było wiadomo ile to jest %. Takie niedomówienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isa666
Mam pytanie, czy jest taka możliwość, że pracując w Zarze mogłabym dogadać się jakoś z kierownictwem, żeby np. kończyć pracę nie później niż o 21(a sklep jest otwarty do 22)? Czy w takiej kwestii jest szansa, że pójdą na taki "układ"? Szukam pracy w Krakowie, ale mieszkam jakieś 30 km od centrum i gdybym pracowała tak długo nie miałabym jak wrócić potem do domu :/ I jeszcze jedno: czy mogę po prostu przyjść i złożyć CV w kasie, czy muszę poprosić panią kasjerkę żeby zawołała kogoś komu mogę CV zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
odpowiadam hurtem bo czasu mało:) młode mamy u nas sa -sama mam dziecko-i nie robi mi nikt problemu jak musze czasami wziąsc L-4.idelanie jakl jest ktos do pomocy wtedy nie ma problemu-wiadomo każde zwolnenie to przewrócony grafik do góry nogami... wczesniejsze wyjscia raczej nie wejdą w gre....po prostu nikt się nie zgodzi żeby jedna osoba wychodziła zawsze o 21 a inne tyrały do 23 ....przyjmując sie do pracy zostajesz poinformowana o godz pracy i pytaja o dojazdy....mozna sie dogadac raz na jakis czas ...ale nie zawsze.... nie wiem jak w krakowie ale u nas po prostu mozesz przyjsc i złozyc cv na kasie a jak chcesz od razu pogadac z kierownikiem lub menagerem to prosisz kasjerke zeby zawołała osobe funkcyna ...raczej zeby ni ebyło to w wekend ani pod wieczór bo wtedy jest spory ruch pełno ludzi i nie ma czasu na żadne rozmowy.rano -wtedy jest najspokojniej-to moja rada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_pani
Pozostaje mi powiedzieć... jako nowa witam załogę:] udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
zadzwonili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa_pani
Si:] a ja nie wiem, czy ja z Tobą nie korespondowałam na gg...:) Wesołych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
zgadza sie ,pisałysmy na gg ale ostatni news to twoje czekanie na telefon ...potem już nie pisałysmy.jak znajdziesz chwilke to napisz na gg kto i kiedy zadzwonił:) równiez w Twoją strona Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybulka81
nino, jak znajdziesz chwilke to odezwij sie do mnie na meila. chcia;labym porozmawiac nt pracy w zarze- ja chce sprobowac od wrzesnia, ale mam 27 lat stud. zaocznie i mam male dziecko i nie wiem czy mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
rybulka napisz do mnie na gg.mój nr 8070974.poklikamy.ale najwczesniej dzis wieczorem bo teraz własnie wychodze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simbelmyne
Cała procedura dostania obecnie pracy w ZARA polega na tym, że wysyła się lub składa swoje cv i czeka, bo oni po prostu zbierają te cv do segragatora, a potem wyjmują go jak potrzebują kogoś np. ktoś z pracowników się zwolni. Widziałam taką akcję na własne oczy bo tam pracuję także nie przejmujcie się ;) jak nie zadzownią za miesiąc to za kilka :) tak to już u nas jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pull
hej czy moze mi ktos odpowiedziec na pytanie czy w polskich pullach and bearach dziewczyny noszą ciuchy ze sklepy czy mundurki? bo u nas w Bydgoszczy się Pull otworzy i nas mundurkiem straszą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosik
Hej. Jak ponad miesiac temu skladalam cv i w tym czasie zatrudniali a mnie nie wezwali to lepiej zlozyc raz jeszcze cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simbelmyne
Myślę że nie ma sensu jeszcze raz składać cv. Oni wszystkie wpinają do segregatora. Potem sobie wyszukują te osoby które im odpowiadają. Ale jeśli np chcesz się przypomnieć to złożyć jeszcze raz nie szkodzi nigdy :) może akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosik
Dziekuje za pomoc :) zależy mi na tej pracy ale niestety nie mam doświadczenia w pracy w sklepie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×