Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość imili86
a dobrze dobrze...tylko niektorzy nie zadowoleni ze malo ludzi bylo eh ...no ale to ne zalezne od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Nie było tak zle, rzeczywisice malo ludzi bylo ale to dobrze :p mało pracy hihi :D Ale przed nami weekned wiec pewnie bedzie wiecej narodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Zarunia a jak tam u was wyprzedaż? Słyszałam ze macie duzo nowych pracowników też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
heh ja jutro mam na 8 wiec do 13.30 wiec nawet jesli ruch bedzie jutro nie odczuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dużo nowych ludzi, troche to juz jest męczące a wyprzedaż? Poprzednie byly o wiele gorsze, nie wiem od czego to zależy. może teraz mam większą wprawe i jakoś mnie to mniej przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
hmmm ..... Zarunia no wiesz każdy musi sie podszkolic :) A pewnie dla Ciebie weteranki jest to wkurzajace....bo musisz sto razy tłumaczyc :p O to juz widze jak musiałayscie tam na nas psioczyc :D Skoro tak mało ludzi widocznie marka Zara przestała sie podobać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifornia666
czy jest mozliwosc pracy w Zarze dla osoby niepelnoletniej jako ekspedient? szczegolnie w wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benciaceq
Czesc, mam pytanie, zostalam skierowana na badania profilaktyczne wstepne do Lux medu, chcialabym wiedziec na czym one beda polegac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalajaka
W Zarze nie szukaja nastolatek do pracy na 3 tygodnie, które gowno wiedzą... a co do lekarza to co to am do rzecyz co za badania, idź to zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kalajaka
kalajaka!! jeżeli macie taki poziom kultury w sklepie, to nie dziwię się, że macie w forum niewielu klientów. a poza tym za kogo ty się masz JESTEŚ ZWYKŁYM SPRZEDAWCĄ!! tyle, że sprzedajesz szmaty z firmową metką :/ aż żal chyba już u was nic nie kupię, a byłam w silesi stałą klientką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
kalajaka kurde pracuje w forum ale takiego poziomu kultury raczej nikt niema niskiego...a poza tym raczej osoby pelnoletnie ..fakt potrzebuja ludzi do pracy ale pelnoletnich ....a co do badan nic takiego niema ...waża cię mierzą sprawdzaja wzrok itp :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Jejku co to za ludzie sie wypowiadaja :o !!!!! Po co te nerwy????? Dziewczyny i chłopaki do Zary potrzeba pracowników!!!! Mówie o Gliwicach. Aczkolwiek wydaje mi sie ze nieletni nie wchodze w grę... Póki co jest mało klientów poniewaz sa wakacje - to raz a dwa każdy narazie tylko ogląda co to za sklep, poznaje.... Wiec sądze ze potem to sie już rozkręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mam pytanko do Zaruni. Wiem, że w Rzeszowie będzie Zara w Millenium Hall, tylko kiedy planowane jest otwarcie? Ja już pracuje, ale bardzo bym chciała zmienic pracę, mam nadzieję, że znajdę lepszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze tego nie wiem kiedy to otwarcie wiem tylko o gdańsku ze w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEEJ
czy w zarze w forum poszukują pracowników na stałe? czy wyłącznie na wakacje? czy posidacie gotowe cv do wypełnienia w sklepie czy można należy przynieść własne? z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
keej przejdz sie do nas :) a na pewno sie dowiesz zapytasz sie co i jak...na pewno potrzebuja ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mashene
Czy w Oysho są podobne stawki godzinowe jak w Zarze? I czy w okresie próbnym zawsze pracuje się na 1/2 etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko dzięki za pomoc Zarunia. Ja wiem tylko, że Millenium Hall mają otwierać pod koniec roku, ale są prace budowlane wstrzymane- jakieś przepisy... Wiem że Iditex jest dość dużym udziałowcem i bedzie tam miał swoje stoiska, zara 1300m, bershka troszke mniej.... Ja już wysłałam cv do Arkadii i wstępnie telefonicznie rozmawiałam....e-mail dotarł... ....pozostało tylko cierpliwie czekać na rozwój sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej na pol etatu chyba ze wyzsze stanowisko..tylko ze wiesz u nas praktycznie pol etatu masz tyle co w wiekszosci za caly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gor
Witam:) z tego co wyczytałem to wciąz potrzebni sa pracownicy. Na jaki adres wyslac CV? ma byc z listem motywacyjnym ? nie moge znaleźć żadnego ogloszenia... aa i jak dlugo trwa szkolenie i czy można przyjąć sie i pracować tylko w weekendy i święta? [tak dogadac sie:P] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli ile masz
za te pol etatu Imili86 jeśli wolno spytac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze ktos pracuje w Pull and Bear? Bylam ostatnio w tym sklepie w Gliwicach i bardzo mi sie tam podobalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdiberd
Za pół 800 zeta brutto. A jak to jest z umowa zlecenie, kiedy jest za nia dokladnie kasa wyplacana, bo sie pogubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hheheeee
czyli po prostu grosze. kwota brutto jest nieraz bardzo mylna, bo 800 wygląda fajnie :) ale trzeba to pomnożyć przez 33% i odjąć kwotę..więc ja wam pomogę :] za pół etatu otrzymujecie kwotę netto-to co na rękę 536!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biiiida u nas lepiej płacą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryder
To na pelny etat malo kto pracuje w Zarze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pelny etat to pracuja ale kierownicy hgehe...ja dostalam 619 zl teraz ..wiec za pol etatu to nie jest zle...ale wiesz...teraz w sumie robimy wiecej godzin bo malo kto chce siedziec w domu 4 dni w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda w sumie. Wydaje mi sie, ze na pelny etat byloby lepiej :) Ciekawe czy po jakims czasie jest wogole mozliwosc awansowania.Imili86 Ty pracujesz na dzieciecym czy mlodziezowym dziale? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdiberd
hheheee a to pochwal się gdzie pracujesz, z tego co wiem taka stawka jak na sklep jest dość dobra. Jeśli ktoś ma status studenta to od kwoty brutto jest chyab mniej odciągane tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdiberd
a i z tego co wiem to na poczatku pol etatu jest a potem spokojnie mzona na caly. Z tego co wiem w innych sklepach Inditexu ludzie pracują po zdecydowanie większą ilość godizn niż przewiduje pół etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×