Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość mesner
grafik układa przełożony czy ktoś taki ale myślę ze można "ingerować" w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaska nie mozna, ja tez tylko tak moglam pracowac ale sie nie zgodzili wiec sie zwolnilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cciekawa
Czy pracownicy mają zniżki na ciuchy??? i w jakiej wysokości????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesner
o sam jestem Ciekawy? No i mam y ponoc jakoś zniże ale czy ciuchy dostajemy na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 % wynosi zniżka ale dopiero jak masz umowe na stale a te co dostales jako uniform możesz potem zabrac sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zarunia
zniżka dotyczy tylko sklepu, w którym się pracuje ? czy może pracownik zary ma zniżki też w pull&bear, bershce itd. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TYCH POZOSTALYCH SKLEPACH TEZ ALE JEST LIMIT ŻE TYLKO ZA 1500 ZL w 3 misiace mozesz kupic na rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zarunia ja tak...na 28 pazdziernika juz mam bilet do anglii :) a teraz pomagam rodzicom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Hej hej! Tak zakończyłam "karierę" w Zarze. Od pazdziernika zaczynam nową prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upkaniakia
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko pytammmm
czy ktoś wie może ile zarabia kierownik w pull&bear albo w bershce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latifahhhhhhhhh
Kto z Was pracuje w Krakowie? Właśnie szukam pracy w Zarze, piszcie do mnie jeśli bedziecie mieć info o wolnym miejscu pracy. Pozdrawiam ciepło, Latifah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciaa
a ja jutro ide na rozmowe w gdansku:) mam nadzieje ze wszystko wypali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśśka
a możecie dać jakieś szczegóły o pracy w stradivariusie? jaka jest stawka? jakie są wypłaty? i jaka umowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaaaaaaa
a jak jest z wyplatami? na czas co miesiac ? jak to jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkaaa
Stawka we wszyystkich sklepach indditexu ta sama poł etatu-podstawa ok. 611 zł a rękę + premie, cały etat ponad 1200 plus premia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkaaa
a no i wyplaty na czas, nawet przed, podstawa z premia czy tam dodatkami ok 10 kazdego miseciaca (zazwyczaj przed) nadgodziny w ostaatnim tyg. miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simbelmyne
Hej a orientuje się ktoś ile wychodzi na 3/4 bo nie jestem pewna? na razie jestem na pół etatu na próbnym ale chciałabym wskoczyć chyba na 3/4 bo tym jak próbny się skończy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkaaa
na 3/4 etatu jest 900 na reke plus premia, po okresie probnym premia jest co miesiac, chocby tlyko 100 zl ale zawsze cos. Uniformy dostajesz od firmy, nie masz wyboru z rzeczy na sklepie, czasem np daja Ci 2 pary spodni czy T-shirtu do wyboru. Jeśli dostajesz nowy uniform stary przechodzi już na Ciebie jako Twoja własność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pe
Moi Drodzy Ja również rozpoczynam swoją przygodę z Zarą w tym tygodniu i troszke sie obawiam nowego. Najwięcej wątpliwości mam co do grafiku, gdyż studiuję dziennie oraz rozpoczęłam kurs na prawo jazdy i to trochę ogranicza moj czas wolny. Czy ktoś mogłby mi powiedzieć jak wyglada układanie grafiku, czy biora pod uwagę obowiazki pracowników i czy można na przykład z góry zaznaczyć,że chce sie pracować na przykład tylko od czwartku do niedzieli???? Dziękuję za rady oraz wiadomości:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atkaaa
Wszystko zalezy tak naprawdę od Twojego menagera i jego dobrej woli. W jednych sklepach mozna sobie ustlać kiedy się chce wolne i jak prace, dostosowań do planu zajęć a w innych masz z góry narzucane i male pole manewru. Jednak nie wiem czy ktos sie zgodzi na pracownika ktory dyspozycyjny jest tylko 3-4 dni w tygodniu. Nie mozesz weiczorami w inne dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pe
Kurcze, jakbym mogła to z chęcią bym pracowała w inne wieczory:) Dzisiaj kazali nam zadeklarować jak mozemy przychodzić...ciekawa jestem tylko czy to ma w ogóle jakies przełozenie na ustalanie grafiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, czy ktoras z Was moze mi powiedziec, gdzie w internecie mozna znalezc informacje na temat pracy w Zarze, na jakiej stronce? Jestem ze Slaska, czy ktoras z Was sie orientuje czy szukaja kogos w Gliwicach lub w Katowicach? Pozdrawiam serdecznie i licze na jakas odpowiedz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze kogos potrzebuja mnie nie chcieli wypuścic jak rezygnowalam ale tak jest jak sieroty przychodza pracowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam zamiar zlozyc papiery do Zary w Katowicach i chce sie dowiedziec jak tam jest, bo z tego co czytalam w Gliwicacg jest strasznie, bede wdzieczna za jakakolwiek odpowiedz, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimmie
dziewczyny chcialabym pracowac w zarze... czy maja na swojej stronie jakies dosyłacze? czy jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarunia,ale nic nie piszesz jacy są ludzie, czy się mozna dogadać co do grafiku,bo Ty chyba mialas jakies problemy, jakie jest szefostwo?To mnie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×