Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość Daj cie sobie spokoj....
...z taka praca, napewnoe was stac na lepsza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simbelmyne
No to czas załapać jakieś doświadczenie :P nie no złóż może jeszcze raz..i czekaj...a jak nie ta praca to następna :) nie można rezygnować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pb
W pullu są mundurki, czyli dostają wszyscy takie same jeansy (2 pary), 2 koszulki, trampki i bluzę. Ciuchy są z obowiązującej kolekcji, ale sa ustalane odgórnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pull
Hej. Jakie sa zarobki w pullu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pb
takie same jak w Zarze, podstawa + premia po okresie probnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pull
a jak sie tam mozna dostac? tez trzeba zlozyc podanie w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pull
To co zrobic aby napewno sie dostac czy do pulla czy do zary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simbelmyne
Nie ma złotego środka na to by się dostać... po prostu albo zadzwonią bo im podpasujesz np. twoją dostępnością co do godzin albo doświadczeniem, chociaż z perspektywy czasu jak patrzyłam to patrzą najpierw na to czy się uczysz i w jakim trybie i kiedy jesteś dostępna, potem jest dopiero doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaania
a ja mam takie pytanko ....dziewczyny a jakie sa znizki na ciuchy jak sie pracuje w zarze;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pb
menager sobie dobiera ludzi i jak juz ktoś napisal to albo twje cv spodoba się albo nie. Dyspozycyjność też jest ważna, ale pracuje np dużo studentow dziennych jeśli mają dosc dużo czasu. Zniżka 15% na caly inditex z ograniczeniem co do ilości zakupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znizka beznadziejna
W wielu innych sklepach jest 50 a nawet niekiedy po 70% znizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pb
no i? nikt chyba nie idzie do pracy dla znizki. A ile zarabiają w tych innych sklepach? Bo chyab to jest istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
no właśnie......koleżanka pracowała w innym sklepie i m iała 70% znizki zarabiajac 500-600 zł na pełny etat.....czyli w nosie mam znizke zarabiając takie grosze...w zarze owszem tylko 15% ale zarobki o wiele lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciante
a czy faceci maja szanse do sklepow zary pull i bershka sie dostac? tez moga skladac tam podania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
w zarze faceci pracują na dziale damskim ,męskim i na kasie głównej.szansa zawsze jest - złóz cv i się przekonaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missss
Jakie sa zarobki w Bydgoszczy w sklepach Inditex?? i jak sie Wam ogolnie pracuje? a do \"starych\" pracownikow mam pytanie czy sa szanse na awans w tych sklepach i na jakich zasadach sie to odbywa? Dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
w bydgoszczy sa takie same stawki jak w innych miastach polski (poza warszawa bo tam sa inne).awansowac mozna -wystarczy się starac i pracowac dobrze....firma stawia na wewnętrzne awanse i zawsze pierwszenstwo w obejmowanych stanowiskach mają dobrzy pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pull
Hej. o co pytaja na rozmowie kwalifikacyjnej w pb? co zobic aby napewno sie dostac? dziekuje za szybka odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej.......
Miałam okazje prcowac z zarze i nie polecam. Rezim jak w wojsku :O Atmosfera bardzo niemila,kapowanie jeden na drugiego, w sumie nie wiadomo czasem na co...Kierownicy (w moim przypadku) nawiedzeni i wzbudzajacy ogolna niechec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
"nigdy wiecej....... Miałam okazje prcowac z zarze i nie polecam. Rezim jak w wojsku Atmosfera bardzo niemila,kapowanie jeden na drugiego, w sumie nie wiadomo czasem na co...Kierownicy (w moim przypadku) nawiedzeni i wzbudzajacy ogolna niechec!! " to widocznie kiepsko trafiłas....ja tam nie narzekam..... nie mozna generalizowac....równie dobrze pracując w biurze mozna miec nawiedzonego przełozonego i nie byc zadowolonym z pracy jak i odwrotnie -uwielbiac to co się robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pull
a ja dostalam dzis prace w pull od czerwca. jupi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoho
cze czy ktoś jeszcze to zaglada? Mam pytanko czy ktos moze mi podac jakiegos maila gdzie mozna wyslac swoja aplikacje...troche szukalam w necie, niestety bezowocnie :( Dokladniej chodzi mi o Zare w Warszawie(CH Arkadia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arielkaqq
Ja mam w najbliższym czasie rozmowę kwalifikacyjną w Zarze. Czy może mi ktoś napisać jakich pytań się mogę spodziewać? Ile dostanę plus minus na rękę przy pełnym etacie? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka2601
hej mam pytanie czy jest mozliwosc pracy w sklepach inditex w Wawie tylko np przez caly lipiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simbelmyne
po 1 - nie generalizując - niektóre ZARA w Polsce są do d......... (niestety teraz także i moja - po więcej niż pół roku pracy muszę to z żalem stwierdzić...zaczęło się psuć i to na masową skalę...) Jest kapowanie, jest chodzenie jak szwajcarskie zegarki, i jest pranie mózgu...jeden Ci mówi tak, drugi inaczej i nie wiesz kto ma rację i kogo słuchać by nie dostać... po 2 na pełen etat dostaniecie nie mniej niż koło 1400 wzwyż. po 3 dziewczyny zastanówcie się - Inditex nie ma tylko ZARA,są inne brandy a w nich lepsza atmosfera wierzcie mi.... ZARA są stylizowane....z żalem to muszę pisać bo to mój brand ale nie będę owijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej....
Wiem i zgdzam sie z tym ze wszedzie mozna zle trafic, ale skoro jest temat zary wiec sie wypowiedzilam i nie mowilam o wszystkich sklepach. Pisalam o tym w ktorym ja pracowalam. Zgadzam sie z powyzsza wypowedzia - identtycznie bylo u mnie. Niestety! Moze pracowalysmy w tej samej Zarze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simbelmyne
Może....w każdym bądź razie ja nadal tam pracuję....to jest ta różnica. Nie mam czasu szukać nowej pracy więc....jakoś wytrzymuję. Dobrze że jestem na dziale nino, także nic nie dotyka mnie bezpośrednio za dużo. Ale niestety ZARA zaczęła się sypać i to na potęgę bynajmniej w moim mieście, którego wolę nie ujawniać tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej....
I jak tam czasem zagladam bedac na zakupach to widzac te biedne dziewczyny jak stoja jak kołki (bo nie ma co robic) albo gonia z ciuchami to sie tak ciesze ze mnie am juz nie ma. Wysyłajac cv na ogloszenie do zary spowiedzawalm sie ze praca tam bedzie naprawde fajna i mialam bardzo pozytywne nastawienie. Jednak szybko okazalo sie inaczej - jednak atmosera potrafi bardzo duzo zepsuc, stracilam jakiekolwiek checi do pracy z zarze. A nic mnie tak nie wkurza jak lizusostwo i kapowanie na drugich...a tam niestety to na porzadku dziennym. Ja tak nie potrafie :o Odwiedzajac sklep zauwazylam, ze bardzo malo osob zostalo tych ktore przyjmowaly sie razem ze mna. No nieliczac wlazodupów. No nie zaluje w kazdym razie, bylam, zobaczylam i wiem jak to wyglada od srodka i juz nie chcciałabym pracowac juz w zadnym sklepie. Teraz na szczescie mam prce biurowa i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej....
Nie masz czasu na szukanie pracy? To pracujesz na cały etat? Teraz musze przynac ze o prace jest latwiej. Jak wczesniej szukalam to niewielki byl odzew. Teraz dzwonia i wiecej sie chodzi na rozmowy. Ja skonczylam prace w zarze w tamtym roku.Byłam na damskim A od noego znalazlam prace w biurze przez urzad pracy. Wspólczuje Ci ze musisz sie meczyc w pracy w kroej Ci zle. Moze sie uda ci ja wkrótce zmienic. W kazdym razie zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninio
Simbelmyne -ja tez pracuje na dziale dziecięcym....masz racje ...u nas jest równiez duzo pracy -ale w porównaniu z damskim -to mamy lajcik....zdarzają sie upierdliwi klienci- rodzice dzieciaczków ale nie tak czesto jak damulki ubierające sie na SRA....tak wiec ciesze się niezmiernie ze nie trafiłam na damski -i na męski to juz wcale bym nie poszła .... pozdr... ps.a za (około) miesiąc to się będzie działo.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×