Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Dziekuje za rady sorry że pomeczyłem troche jak wygladał ten mini dzien próbny w Zarze jutro po wszystkim zdam relacje jak było i jakie wrażenia. Zycze powodzenia w dostaniu pracy w Zarce Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
nie ma sprawy :) 3mam kciuki za jutrzejszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem w rodzinie inditex dzis dostalem skierowanie na badania pozniej bhp i opening course. Ogólnie rozmiarowki ukladem od a do z na wieszaki rzeczy ogarnialem po klientach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
No o gratuluję :) a jaka była atmosfera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sympatycznie przesympatyczna pani manager sprzedawczynie pomagały bardzo doradzały. trzymam kciuki ze jutro oddzwonia na tak i spotkamy sie na szkoleniu :) Jedno dziwne jest juz wiem a ty jeszcze nie wiesz a na sklepie kiedy ja byłem były 3 osoby jak wychodzilem była nowa osoba. Wiec w sumie ze mna w ciagu 3h przewinely sie 4 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
z tego co wiem to w Zarze dziennie były 2 os ale w innych godzinach. a o jakim szkoleniu mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
w takim razie do zobaczenia :) (oby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozytywnie oddzwonia w przyszłym tygodniu pewnie spotkamy sie szkoleniu a moze hiszpanie zafunduja nam impreske integracyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
Oby integracja odbyla sie w Hiszpanii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ile sie zarabia w pull end bear bo to ta sama firma co prowadzi zare. i jak rozmowa kwalifikacyjna wygląda prosze pomóżcie jutro mam rozmowe a zależy mi na pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle samo co w Zarze Bershce MD i Pull czyli około 700zł do reki bez premii bo je dopiero sie dostanie po 1 miesiacu pracy i przez 3 miesiace umowa zlecenie pozniej na 3 lata. Rozmowa to jest rozna kazda inna pewnie wrzuca Cie na gleboka wode i bedziesz ciuszki porzadkowac nic nowego. Gapcio: Jesteś w rodzinie inditex ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
no niestety na razie nie :( ale nie tracę nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne bo podobno wszyscy co byli na godzinach probnych w bershce i pull dostali prace wiec dziwne cos z ta zara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
Może sie jeszcze odezwą :) z jakąkolwiek wiadomością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betina87
a jak byliście na rozmowie w pull end bear to co się pytają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten poniedzialek na wróblewskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi: też sie wybierasz w pn na bhp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
a gdzie dokladnie macie na wroblewskiego to szkolenie:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmi07
Tak tak :) W poniedziałek na 9.00 :):) Dlatego zapytałam :P Gapcio a jak tam u Ciebie? Bi w końcu nie wiem, czy dostałaś tą pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
ehh du** blada nikt nie zadzwonił i straciłam nadzieje. może ktoś wie czy inne os co były w zeszłym tygodniu na godzinach próbnych w zarze dostały odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonia nie trać nadziei na moim spotkaniu co ja byłem na 14 osob 7-8 osob chciało do Zary pozniej bershka pull i stradi, moze wszystkich chca zaprosic na godziny próbne i wtedy wybiora najlepszych. Emmi: Jak badania w trakcie czy juz po. Przeczuwam ze w poniedziałek poznamy sie wszyscy co beda pracowac w porcie bershce i pull ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmi07
Nie martw się! Jestem pewna, że się odezwą! Tak jak Reks mówi, dużo osób było chętnych do Zary, więc muszą was trochę posprawdzać :P Trzymam kciuki!! Co do badań to mam termin jutro lub we wtorek. Muszę zadzwonić jeszcze jutro z samego rana i się umówić dokładnie... A U Ciebie z tym jak? Załatwiłeś już ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam wszystkie badania o 13.30 wiec musze wczesniej z tego bhp sie zwolnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barthezz
A gdzie dzwoniliście w sprawie pracy? (chodzi mi o Port Łódź) I głównie o Bershkę, ale Pull&Bear i Zara też mogą być. Dzięki z góry za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
Nigdzie się nie dzwoni. Była ogłoszona rekrutacja na stronach pracuj.pl i trzeba było wysłać CV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×