Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość ka-tie
tak, na 11.30 w Hotelu Trio:) chyba otwierają nowy sklep:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kata12
Ja też na 11.30. jeżeli rzeczywiście otwieraja nowy sklep, to gdzie on miałby być? Nic nie słyszałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam wlasnie takiej informacji, ale nic nie widac nic nie slychac, a moze potrzebuja swiezej krwi do starych oddzialow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kata12
też sądzę, że po prostu odświeżaja kadrę.Załuję, że nie znam nikogo kto tam pracował. A wy dziewczyny cos wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka-tie
Są oferty na kierownika sklepu, zastępcy kierownika, głównego kasjera, sprzedawcę-kasjera, starszego sprzedawcę, po tych ofertach pracy stwierdziłam że chyba otwierają jakiś nowy sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka-tie
Jutro się okaże co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj
ja dostałam ostatnio prace w zarze bo otwierają nowy sklep, troche si boje warunków i tych problemow z grafikiem róznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieeee
witam wszystkie kobiety pracujące mam pytanie... i mam nadzieję, że będziecie potrafiły mi podpowiedzieć Otóż... dostałam się na ostatni III etap rozmów o stanowisko managera do salonu bershki. I etap-była to rozmowa ok 15 minut z Panią z HR II etap- prawie godzinna rozmowa z Kierownik Regionalną Bershki no i teraz etap III-OSTATNI... Moze ktoś był??? Nie wiecie o co jeszcze mogą pytać? i kto na takiej rozmowie będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanieeee
upupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siena26
Hej. Mam Pytanie jak wysokie bony dostaje sie na swieta w zarze? Czy ktos sie orientuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna:P
Co do pracy w Zarze...Słucham tak niektórych i aż uszy opadają...Najważniejsze to być pewnym siebie i trafić na osobę która zajmuje się rekrutacjami w Zarze... Ja bynajmniej tak miałam...Zaniosłam CV osobiście...i dostąpiłam zdziwienia ponieważ kobieta od razu zaprosiła mnie na drugi dzień na tak zwany dzień próbny w rzeczywistości (3godzinki)...podpisujecie taki papierek, że nie będziecie rościli wobec nich żadnych pretensji za te 3 darmowe godzinki...Po tych 3godzinach na kasie całkiem rozkręciłam się...zwłaszcza w końcówce...wiadomo na samym początku najgorzej jest z ciągłymi zwrotami...do tego dobijaniem kolejnych na rzecz tych oddanych i wyrównywaniem kwot...byłam nawet przerażona, że tak kiepsko mi idzie ( tym bardziej, ze praca z kasą nie była mi obca) ale nie poddawałam się...walczyłam do samego końca aby jak najwięcej wynieść (chociaż byłam przeświadczona, że mnie nie zatrudnią)...ale jednak udało się po 3h moich jakże potliwych poczynań zostałam nagrodzona pracą w INDITEX-ie tak więc było warto...jak już dowiedziałam się, ze mnie rekruterka przyjęła dostałam skierowanie na badania (wszystkim zajęła się od razu na miejscu...zadzwoniła i mnie umówiła zarówno na szkolenie BHP jak i na badania)...a co do pracy nie ważna jaka praca...ważne żeby się spełniać...osobiście liczę się z każdą złotówką tak więc cieszę się, że moje pierwsze zaniesione CV w stolicy od razu zostało rozpatrzone...jeżeli jesteście osobami wrażliwymi zdecydowanie odradzam pracę na kasach (zawsze jest mnóstwo problemów zwłaszcza ze zwrotami)...Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittenn
hej dziewczyny! mam takie pytanko do Was, czy pracujac w takich sklepach typu zaraz itp ma sie jakies znizki na ciuszki? jakies rabaty? jak tak to ile? chodzi mi tez o pracownika, ktory jest zatrudniony poki co na okres probny :) z gory dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 2000
Hej:) mam pytanko: kiedy będą ony na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia 2000
Miało być bony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotawirusyona
HEJ. Niedawno zadzwoniono do mnie z Wrocławskiej Zary w Renomie i zaproszono mnie na rozmowe kwalfikacyjną. Czy któraś z Was pracowała może wcześniej właśnie w tej placówce i może mi obiektywnie powiedzieć jakie panuja tam warunki pracy? Czytając wcześniejsze wypowiedzi jestem w lekkiej konsternacji bo jest tak wiele opini diametralnie rózniacych się od siebie. Z góry dziekuje za informacje ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena10
witam:)czy ktos orientuje sie ile zarabia visual merchandiser w inditexie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję w Zarze prawie rok...na początku było bardzo ciężko, ale teraz jest już w miarę ok...dostałam porządny wycisk i nie raz miałam ochotę odejść, ale gdzie tu odejść skoro w innych sklepach jest 10 razy gorzej...zarobki w zarze są dobre w porównaniu z innymi sklepami gdzie nawet czasami umów nie dają...tu wszystko jest zawsze na czas...płacą za nadgodziny, chociaż nie chcą ich za dużo dawać ;)...na święta, urodziny są bony podarunkowe...najgorzej jest z grafikiem, który jest układany tylko na tydzień i potrafi się zmienić z dnia na dzień, ale to już wina osoby układającej go, która za bardzo nie potrafi się ogarnąć ;)...ogólnie znośnie, tylko niektórym pracownikom czasem odbija i traktują trochę tą pracę za poważnie i czasem potrafią podkablować z powodu dobrych chęci ;)...praca w zarze nie jest taka tragiczna jak się wydaje na początku, jeśli jesteś oddany i w miarę szybki, to masz także możliwość na awans...na pewno polecam tą pracę tym którzy szukają pracy w handlu, w galeriach...bo to naprawdę sumienny i uczciwy pracodawca...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś się orientuje czy [i ew w której galerii ] są teraz przyjęcia na stanowisko sprzedawcy? Interesuje mnie Warszawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyssss
A mnie interesuje Wrocław i nie ważne w którym ze sklepów, orientuje sie ktoś??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz zarobić
CHCESZ ZARABIAĆ SIEDZĄC PRZY KOMPIE? Nie ma nic prostszego! Wszystko co musisz zrobić to zalogować się tutaj: http://www.20dollars2surf.com/?ref=250275 i zainstalować banner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki! pracuje w stradivariusie chce wyrobic sobie karte multisportu, czy z tytulu pracy w inditexie sa jakies znizki?? jak wyrobic taka karte?? dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zullaa30
Witam Zaproszono mnie na rozmowe na stanowisko kierownicze. Nie obawiam się rozmowy, mam odpowiednie doświadczenie, ale watpliwosci pojawiaja sie jezeli chodzi o co jezyk angielski. Rozmawiam po angielsku tylko w sutuacjach kiedy jestem do tego zmuszona( dla własnych potrzeb):).... nie mam styczności z tym jezykiem od czasow licealnych(10 lat). dzieki za wypowiedz w powyzszej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqu
zależy z kim będzie ta rozmowa:-) ja rozmawiałem przez 20 min po ang na rozmowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakja
Zula opowiedz proszę czy się dostałaś i jakie zarobki Ci zaproponowali?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia.walewska
Pracowałam w Zarze kilkanaście miesięcy i niestety nie znalazłam tam tego, czego szukałam - czyli perspektywy rozwoju, dobrej płacy i nowości (w modzie), to ostatnie głównie dlatego, że nie miałam na to czasu:P Postanowiłam wziąć los we własne ręce i poszukałam najbliżej jak się dało, a więc w sieci! Znalazłam inną niż wszystkie możliwość zarabiania na reklamach. Wciągnęłam w to koleżanki, kolegów, a nawet rodzinkę!:D Początkowo ojciec pukał się w głowę, kiedy oznajmiłam, ze będę tak zarabiała na życie! Tak się składa, że 2 miesiące temu posłałam i jego i mamusie na wspólne wakacje do Turcji - właśnie za zarobione w ten sposób pieniądze! Jak??? Ano właśnie dlatego, ze stworzyłam całą piramidę pracowników", którzy zarabiali na mnie, a na nich ktoś inny zarabiał:P Poniżej przesyłam trochę informacji o jednym z takich miejsc, naprawdę godnym polecenia: Zarabiasz niezłe pieniądze bez konieczności wielogodzinnego klikania w bannery, które zabierają Ci ochotę na tego rodzaju zarobek! Nie tracisz czasu, który mógłbyś/mogłabyś przeznaczyć na zabawę albo pracę! ---------------20$2surf to 2 w 1------------------------------------------ Kliknij w link: http://en.20dollars2surf.com/?ref=315622 i dokonaj rejestracji. UWAGA! NIE MUSISZ podawać żadnych prywatnych informacji, JEDYNIE Twój adres e-mail. PEŁNA ANONIMOWOŚĆ! ZARABIASZ, używając małego i prostego programu, zwanego cashbarem. (Jest to maleńkie okienko, które możesz umieścić w dowolnym miejscu na ekranie Twojego komputera. Jak widzisz, nie przeszkadza to w Twoich codziennych zajęciach w sieci, a pieniądze napływają! Baner jest małym programikiem, całkowicie bezpiecznym! Wystarczy mieć go włączonego! Najlepiej zdobywać punkty (a więc pieniądze!) po przez tworzenie siatki punktujących, czyli przez wciąganie w to znajomych, dzięki czemu zdobywa się ich znacznie więcej! Punkty przeliczane są na pieniądze w pierwszym dniu miesiąca, bez opóźnień. Żeby uzyskać wypłatę wskazuje się konto w paypal (którego załozenie to kwestia kilku minut!). Każdego dnia można zarabiać, próbując swoich sił w kole fortuny i w bigno, mając szanse na różne atrakcyjne nagrody - począwszy od kolejnych losowań, a skończywszy na jackpotach, czyli wygranych często rzędu od 100 do kilku tysięcy dolarów! Jest mnóstwo innych sposobów, na które można zdobyć punkty: klikanie w bannery, czytanie punktowanych maili, czy zdobywanie cashcodów na innych stronach o podobnej tematyce... Wypróbuj już dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×