Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość GapcioGirl
Hej hej tez dziś byłam na tej rozmowie, i nie jestem jakiejś czarnej myśli acz będę szukać dalej pracy bo niestety szukają głównie osób do Portu Łódź, ale można było zaznaczyć preferowaną lokalizację. Zobaczymy co będzie. Mają się odezwać za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antistar
dzięki za odp:). A jak Wam poszło? Dużo osób przyjęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
a to czy kogoś przyjęli to się dowiemy później, ale już ktoś wcześniej zaznaczył, że Pani zatrzymała osoby, które chcą pracować w Zarze w Porcie i chyba one mają największe szanse na zatrudnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antistar
A podawali jakieś informacje o tej pracy? Czy np dostosowują godziny pracy do studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca pracy dziś
Jesli zatrzymała preferowaną grupę, proste że już nie zadzwonią. Chyba że do innego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuję pracy non stop
Tak można dostosować, bo pytają kiedy możesz pracować. Z tym że to praca na pół etatu ( 900zł brutto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antistar
To pewnie zatrudniają tylko do Portu. Szkoda. Ale i tak jutro pójdę, może jakiś cud się zdarzy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
Wart iść, zobaczyć jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antistar
Jeszcze jedno mam pytanie: zatrudniają początkowo na okres próbny na dwa miesiące, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryd
Hej, Czy ktoś wie ile zarabia manager w W-wie w którymś ze sklepów: Zara, Bershka, Stradivarius, P&B...? Czy wiecie jakie pytania zadają na rozmowach na takie stanowisko. Wiem że jest takich rozmów kilka. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź więc piszcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
Mogę się pochwalić (choć trochę), że oddzwonili dziś do mnie z Manufaktury z Zary :) w środę na 17 idę na 3 godzinki :) także dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie opisac jak wyglladało spotkanie do Zary Port Łódź jutro mam takie jestem ciekaw czego mozna sie spodzewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antistar
GapcioGirl gratuluję:). Ja niestety musiałam zrezygnować, bo teraz potrzebują ludzi tylko do Portu Łódź:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
ale bylaś na rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antistar
Tak, byłam. Nawet chcieli, żebym pracowała, ale w Porcie. A to niestety za daleko:/. Może w manufakturze już nie potrzebują, nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
W Mnu dziś byłam na dziale męskim i było super bardzo mily kierownik i atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może jak wyglądaja te 3 godziny próbne mam je w najbliższym czasie i chcialbym wiedziec jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
Jesteś obserwowany przez kierownika lub innych pracowników, tłumaczone Ci jest co gdzie ma leżeć itp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ilu dniach czy w ten sam dzien daja odpowiedz czy dostało sie prace ?? Możesz cos wiecej napisac jak to wyglada jutro mam w bershce godziny probne ? Z góry dzieki za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
Ja dziś byłam w Zarze na dziale męskim ( i z nikim sie nie zamienie :P) dziewczyna wszystko mi tłumaczyła co gdzie i jak (było torche plotek jak to baby :)) później jak ona musiała byc np na kasie ja starałam sie pomagac klientom i "sprzedałam" płaszcz i spodnie :) nie wiem jak to wygląda w bershce, ale myśle,że też "rzucą" Cie od razu na sklep, żeby sprawdzć czy sie nadajesz i jestes "dynamiczny" jak to bylo na rekrutacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wszelkie info dot godzin probnych. Moge juz gratulowac pracy w zarze czy czekasz na telefon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
jeszcze nie gratuluj :) choć pan kierownik byl zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie oddzwonia :) Jutro jestem ciekaw moich godzin próbnych choc topografie sklepu znam bo czesto wchodze wiec z tym problemów nie powinno byc. Miałas krótka instrukcje profesjonalnej obsługi klienta w Zarze czy na zywioł szłaś ? sorry że tak mecze ale jestem ciekaw i zalezy mi bardzo na tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
tzn trzeba sie uśmiechać, za zadne skarby nie pytać "czy w czymś pomóc" (chyba ze widzisz ze ktos sie gubi w sklepie :)) ręce skrzyzownae z tylu (pozycja otwarta :P) jeżeli ktoś chce twojej pomocy to rzucasz wszystko inne i lecisz mu pomagac tak jest w Zarze, musisz trzymać "klase" a bersche pewnie bedzie luźniej ;] i koniecznie daj znac jak poszlo ;] p.s na ile godz idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny zapomnialem z tym czym moge pomoc bo pani od rekrutacji zwróciła uwagę ze tak sie juz nie mówi. Ok dam znac a kierownik mówił Ci za ile dadza znać. Wielkie Dzieki za rady przydadza sie jutro na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
no ze najprawdopodobniej w piątek się odezwie bez względu na decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz juz 1sze sukcesy znaczy 2 rzeczy sprzedane nie zrezygnuja z takiego pracownika :) Był ktos jeszcze na probnych godzinach czy tylko ty ? Szkoda ze dopiero na 15 mam te godziny wolalbym na 10-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
ha tez chcialam wczesniej ale wiesz nie dadza nas na godz probne jak nie ma ludzi ;] ja bylam dzis na 17 i bylam sama jutro i po jutrze sa jakies 2 os jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz sprzedazy 2 rzeczy składałas czy układałas ciuszki bo w sumie w miejscu stac nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GapcioGirl
skladalam ubrania i pomagalam pomalu sprzątać (na dziale meskim okolo 20 malo kto przychodzi) trzeba ulozyc ciuchy wg rozmiarmow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×