Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość mandaluzja
ja tez w poniedzialek wybieram sie na rozmowe, zastanawiam sie tylko, czy rozmowy tez beda grupowe czy indywidualne.. i czy faktycznie bedzie milo i przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazbedetampracował
daj bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaluzja
a na ktora godzine sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazbedetampracował
13.30. zapewne będę jedynym facetem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaluzja
ja ide troche pozniej - na 16 to daj znac co i jak :) o co pytali i czy od razu dali ci odpowiedz :) bo slyszalam ze od razu daja dokumenty do wypelnienia jak cie przyjmuja, fajnie by bylo wiedziec od razu.. z pewnoscie bedzie wiecej dziewczyn ale tak zawsze jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek1234
a nie zraża was do pracy to, że praca tam będzie na pewno bardzo męcząca? po 8 godzin stania na sklepie, bardzo późne zamykanie itd... i to wszystko chyba za takie sobie pieniądze... można o tym poczytać na tym forum we wcześniejszych postach. ja chciałam tam iść ale po tym co przeczytałam - zrezygnowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale są też i dobre opinie ;) zresztą jak nie pójde i nie sprawdzę to nie dowiem sie jak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek1234
w sumie to racja :) na pewno dużo będzie zależało od kierowników i od zespołu... no nie wiem jeszcze pomyślę, może jednak się skuszę - nigdy nic nie wiadomo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaluzja
mi sie wydaje, ze kasa nie jest zla, jesli na pol etatu jest 700zl netto plus premia, za 20h tygodniowo, a slyszalam ze nawet 900zl mozna miec to powiem wam , ze malo sklepow ma taka stawke. z pewnoscia nie jest to praca dla osob ktore wczesniej pracowaly w butiku praktycznie nic nie robiac, bo caly czas trzeba cos robic. ale chyba kazdy kto sklada tam swoja aplikacje o tym wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze pytanie juz padło. czy ktos moglby nqpisac jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? z gory dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medzikkk
a wiecie w jakiej sali odbędzie się rozmowa kwalifikacyjna do Zary w Szczecinie? bo ja z wrażenia zapomniałam zapytać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazbedetampracował
kazali pytać w recepcji i wtedy pokierują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medzikkk
dziękuję ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salamanca
ktos juz byl i cos wie? dawali odpowiedz od razu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarokoStyle sklep rekodziela
Sklep rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com zaprasza na noworoczne promocje. Egzotyczne elementy wystroju wnetrz i ogrodow ... a rowniez cos dla Ciebie .... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medzikkk
i jak wam poszło? piszccie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaANNA7777777777
No właśnie jak poszło ? :) Jakie pytania padały? Idę jutro rano na "interview" :P Mi Pani kazała się zbytnio nie przygotowywać bo ma to być niby spotkanie informacyjne - a jakże, oczywiście się będę przygotowywać.. problem w tym, że pod wpływem stresu mówi się całkiem co innego niż sobie człowiek obmyślił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppp
ja idę jutro na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppp
ja idę jutro na rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek1234
nikt nic nie pisze o rekrutacji.... tylko jakies glupoty ktos na pol strony zamiescil.... piszcie jak wam poszlo i czy wiecie cos blizej o pracy, otwarciu itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazbedetampracował
pracować tam nie będę niestety :P "rozmowa" jest w grupowa, trwa ponadd godzinę, jest ankieta, wszystko zależy od tego czy w tym spotkaniu si ę udzielasz, zabierasz głos (babka opowiada o firmie itd) jest jedno zadanie, absurdalne i bez sensu jak dla mnie, masz 3min żeby pogadać z osobom obok ciebie i dowiedzieć się jak najwięcej o niej i to przedstawić później....; dobrze jest też trochę wiedzieć o samym inditexie i jego markach. otwarcie 20 lutego z tego co zrozumiałem, przed tym jedzie się na 2 tyg do poznania na skzolenie (z przerwą w łikend)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaluzja
sama rozmowa trochę mnie zaskoczyla, ok 20 osób w sali, luzna rozmowa, kto pierwszy się odezwie ten lepszy, poźniej tak jak napisał kolega w poście wcześniejszym, krotkie zadanie, później znowu kilka pytań ogólnych, czas na pytania i tyle. nie znam sie aż tak na rozmowach kwalifikacyjnych, ale po wyjściu z sali, mimo ogromnego doswiadczenia czułam niepewnośc, bo tak naprawdę nie miałam możliwości zaprezentowania swojej osoby, powiedzenia czym się do tej pory zajmowałam, co potrafie. przyjeli bardzo dużo osób z mojej i wcześniejszej grupy, odpadly może z 3 osoby. dzieki prezentacji osob mozna bylo dowiedziec sie kto gdzie pracowal, czy w ogole pracowal i przyznam sie ze bylam zdziwina, ze tak malo osob pracowalo wczesniej z sklepach z odzieza, przyjmowane byly tez osoby ktore byly zestresowane kiedy cos mowily, a nawet osoby ktore powiedzialy jedno zdanie a pozniej bylo tylko yyy, yyy,, yyyy. nie wiem czym sie kierowali, mam nadzieje ze nie jest to na zasadzie, potrzebujemy taniej sily roboczej na zatowarowanie sklepu a pozniej nam podziekuja.. to by bylo na tyle. mi sie na szczescie udalo. do zobaczenia w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazbedetampracował
wielka zagadka czym się kierowała przy wyborze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaluzja
mysle ze musieli przegladac nasze cv wczesniej i moze mieli juz jakies adnotacje. po decyzji , ze zostalam przyjeta , mialam wrazenie ze kobieta wiedziala czym sie zajmowalam wczesniej bo od razu przydzielila mi stanowisko i powiedziala ze chce zebym jechala na szkolenie, ale to tylko takie moje domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja868686
Hej, Mi się też powiodło i jade na szkolenie do Poznania. Czy jutro też ktoś na 9 idzie na Niedzialkowskiego na szkolenie BHP? Bo napisali na kartce ze ma sie odbyc 21.01 a w nawiasie piatek wiec ciekawe czy pomylili date czy dzien... Wydaje mi sie, ze na spotkaniu poprostu cos gadac nawet jakies trywialne sformulowania dot pyt jaki powinien byc dobry sprzedawca, bo trudno zapmietac osobe, ktora siedzi cichutko i nie rzuca sie w oczy. Moze to kwestia kto sie poprostu "spodobal" trudno powiedziec, wybory pracodawcow nie zawsze sa logiczne i zrozumiale :P Zatrudnili tez ludzi kompletnie bez doswiadczenia wiec nie wiem czy to sprawa cv... P.S: Kto jedzie do Poznania zgłaszac sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja868686
Już nie trzeba wiem - jutro 9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek1234
Mandaluzja, a na jakie stanowisko cie zatrudnili - bo z tego co wiem szukali tylko sprzedawcow, czy sie myle? :) fajnie ze jedziecie na szkolenie do poznania - zawsze to jakas mila odmiana :) a ktore centrum handlowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandaluzja
każdy w umowie ma stanowisko kasjer-sprzedawca ale ja bardziej chyba z naciskiem na kasjera. jutro bhp , 1 lutego Poznań, będzie się działo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja868686
Oj będzie się działo będzie :D Opadło ze mnie pierwsze rozradowanie zdobyciem pracy i tak sobie myślę... ktoś wspomniał że ma nadzieję, że nie zatrudniają taniej siły roboczej na zatowarowanie sklepu a potem połowę wyrzucą.. Ja jestem ciekawa czy po szkoleniu w Poznaniu nie zrobią nam jakiegoś "teściku" i nie zrobią małego przesiewu :P oby nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×