Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Gość siedze i płacze
Madzia a co sie stało juz nie jestes ze swoim meżczyzną??? Czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Madzia.......a czemu rozstania??? Aż tak źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty Madzia- ja myślałam żę to może jakiś mały kryzys... a ty tak poważnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Nie smuć się! To musi być miły i wesoły topik...nikt nie może się tu smucić :*:*:*:*:* Najlepsze chwile jeszcze przed Tobą Madziu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle czekania -tęskonty - i nic nie da się zrobić żeby uratować wasz związek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ostatnie 2 miesiace bylo z 10 kryzysow :(....ja juz mam dosyc...niby on sie stara mowi ze kocha teskni itp...ale jakos mu nie wierze :( ide na m jak milosc zajrze moze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Madzia - powiesz że wymądzam- ale jak jest tak żle to może nie warto tego ciągnąć na siłe.. jesteś jeszcze młoda wszystko przed tobą.. może to nie jest twoja druga połowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie nastrój dość melancholijny, pisałam już o tym wcześniej, choć zostało 4 całe dni, to z jednej strony się ciesze bardzo, z drugiej... boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia- chyba Anek ma rację- tyle kryzysów, tyle wylanych łez, pomyśl, że całe życie takie ma być:/ Jesteś jeszcze bardzo młoda, może jeśli nie ten to nastęony? Nie myśl tylko że źle Ci zyczę albo jestem złośliwa, ale wydaje mi się że masz jeszcze czas. A mlodości szkoda na wylewanie łez i życie w niepewności. Trzymaj się Madzia, może sie jeszcze ułozy, a jeśli nie posłuchaj starszych koleżanek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem ale mi smutno..:( jak nadal bede to ciagnac to ciagle beda klotnie a jak z nim nie bede to bede ciagle ryczec :( on prosi zebysmy wszystko zaczeli od poczatku ze sie bedzie starał ciagle pisze ze mnie bardzo kocha i ze nie umie zyc beze mnie....:( czego to tak boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo tego że On ciągle tutaj jest, ja już tęsknię, ryczę w nocy i zastanawiam się jak tu będzie bez Niego... Nie chcę żeby znów mnie zostawił tutaj samą... Zostały nam 4 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak bardzo chciałabym, żeby M. już wrócił... żeby był blisko... tak bardzo Go potrzebuję... chyba zbyt wiele przykrości mnie ostatnio spotyka... bo zwyczajnie sobie nie radzę... rodzina mi się sypie... a ja jestem bezsilna... nie umiem nijak pomóc... na dokładkę chyba złapałam grypę... bo okropnie się czuję... dobrze, że choć myślami On jest ze mną i pomaga dobrym... ciepłym słowem... bo chyba bym oszalała... Madziu - proszę zrób to co mówi Ci serce - to będzie najlepszym krokiem w przyszłość... musisz sama zadecydować czy razem czy osobno... pamiętaj jednak, że nikt nie ma prawa Cię ranić... ale jeśli zależy Wam obojgu - postarajcie się odbudować to co było... Witam nowe tęskniące... dobrze, że jesteście... razem lżej tęsknić... ...jeszcze około półtorej miesiąca... poradzę sobie... muszę... muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troszeczkę... dziś mam egzamin, zaraz lece - naumiałam się i zdam:) Nie licząc dzis, to jeszcze 3 dni:D Żeby tylko było dobrze:) Pozdrawiam Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... i pomyśleć ze On juz moze jest w kraju.... czemu to akurat tak sie potoczyło??? Przeciez mialam sie terqaz cieszyc... Byc moze dzis bylabym juz z Nim...A tak.... Nawet nie wiem czy juz wrocil...Nie odzywa się.... Czy naprawde nie ma mi juz nic kompletnie do powiedzenia??? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Hej Kochane jest tu ktoś??? Jak oczekiwania na Ukochanych?? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja wlasnie pakuje ostatnie rzeczy dop walizki i jutro wyjazd juz sie doczekac nie moge kiedy sie do niego przytule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
czipsik... oooooo wyjezdzasz do Swojego mezczyzny?????:):) Jak ja zazdroszcze......:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze niektore za 3 dni sie przytula do ukochanego albo za 3 dni on wyjezdza a ja za 3 dni bede wiedziec czy mam chlopaka czy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Madzia .... 3mam kciuki zeby wszystko dobrze sie potoczyło:*:* A przepraszam że zapytam ile masz lat?? Bo wiekszosc tutaj ma pewnie ponad 20 i więcej........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
ja mam 19....to widze nie jestem tu najmłodsza:):) A gdzie Twój chłopak przebywa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wyjezdzam juz jutro coz tylko na 10 dni ale dobre i tyle potem czekaja mnie 3 miesiace samotnosci bo on wroci na swieta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
czipsik niooooooo ile ja bym dała choćby za dwa dni..bycia z Moim Skarbem:) Nio ja na Niego musze czekać aż do świąt :(:( strasznie długo...cieżko mi to przeżyć..... Madzia rozumiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×