Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Ja tam sie nie przejmuje tym ze nie moge sie pierwsza odezwac ;) jak sie martwie to go zameczam :P Ja tez jak tak czekam i tego smsa nie ma to wylaczam telefon ale na zlosc mu, zeby tez sie troche pomartwil ;) a telefon na ktory on pisze pisze tylko on, bo jest z angielska karta, ktora mi zreszta sam kupil, zeby moc wiecej do mnie pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe mi siada :O Ja tam sie nie przejmuje, czy moge pisac pierwsza :P jak sie martwie to go zameczam ;) i tez wylaczam fona, zeby juz nie czekac tak na smsa ;) a na tego co on pisze, pisze tylko on, bo to karta angielska ktora mi zreszta sam kupil, zeby moc wiecej do mnie pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dzisiaj jestem tak padnieta,ze juz nic mi sie nie chce,a spogladnelam na swoje pazurki...nie,nie...moze jutro.Maly od rana mi plakal jak nigdy i jeszcze ta garaczka.Wiec pojechalam z nim do lekarza i ma chore gardelko...a ja znowu cholera sama...juz ma dosc... ja na dzien chlopaka robie taki skromny prezecik,a mianowicie wysylam e-mailem zyczonka i nasze(moje i Dominika)zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
mi tez ciagle siada kafe.... ehhhhh jutro rano włącze telefon,wole sie nie denerwowac... Rozne mysli chodzą mi po glowie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze ja mialam to samo dwa dni temu :O nie dalam rady i wlaczylam w nocy a smsa nie bylo :( wtedy to umarlam z niepokoju 😭 ale napisalam mu chamskiego smsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
jak włacze w nocy telefon i nic nie bedzie...to napisze mu co czuje...jak mnie tym rani;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i płacze - też jetem taka, że pierwsza nie piszę... i przez to nie odzywalismy sie do siebie półtora tygodnia... W końcu napisałam, bo nie wiedziałam na czym stoję... a on na to, że czekał az ja pierwsza sie odezwę. I przez głupotę straciłam tyle nerwów... Więc nie denerwuj się - przejdzie mu cokolwiek to jest :) Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze zrobilam to samo ;) Ja tam sie nie bede cackac :P jak mi jest zle to niech wie ze to przez niego :P a ja wlasnie dostalam smsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
nie wiem o co chodzi w ogóle...Moze dlatego ze dzisiaj nie odebralam jak dzwonil....ale to dlatego ze telefon zostawilam w domu;/ ehhhh.... zaraz wlacze telefon zobacze...bo nie wytrzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
o 19;00 napisałam mu "Chyba ktoś o mnie zapomniał?:( " ciekawe czy cos napisał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
ooo jest sms "kochanie odezwij się proszę....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
jeny ile smsów..... jeden z nich "kochanie wlasnie doladowalem konto,w zyciu bym nie mógł o Tobie zapomnieć" jejuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
az chce mi sie płakac tak sie martwiłam strasznie:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Napisałam mu "Martwiłam sie strasznie....:( "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze no widzisz super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D ach my to musimy tworzyc takie straszne scenariusze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
oooj kochaneeee co ja bym bez Was zrobiła!!!!🌼 Ja to juz jakies glupie mysli mialam ...jeju jeju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Bożeee nawet nie wiecie jak odetchnęłam!!! Kocham Was:*:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
ooo jak fajnie Madziu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę... Ja jeszcze nigdy nie usłyszałam tych słów :( Ale nie wymagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
monik kochana uslyszysz napewno:*:* Boże ja juz nie siedze w nerwach,takze moge isc spokojnie spać. Dziekuje Wam Skarby:*:* Dobrej Nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik mnie tez moj nie kocha ... ale znamy sie dopiero 3 miesiace wiec na razie ciesze sie ze mowi ze uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio coraz czesciej slysze (ewnetualnie widze w smsie:P) takie słowa \"nie zostawie sie nigdy\" \"kocham cie na zaboj\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×