Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Gość taksobie
no to moze tylko ja nabawilam sie takiej znieczulicy..takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dłudgo ze znieczulicy wychodziłam i staram się, jak mogę by znów w nią nie popaśc. tym bardziej, że na razie nie mam powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taksobie - mam nadzieję, że jesteś szczęśliwą osobą... troszkę zazdroszczę opanowania... bo to raczej opanowanie niż znieczulica... rozejrzyj się wokół... potrafisz być na to wszystko obojętna... ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny- tak weszłam a tu widze wojna .. dajcie spokój.. czemu się tłumaczycie.. to są nasze sprawy .. tylko jej odpisując ja prowokujecie do dalszych kometarzy.. pozdrawiam i spadam .. szkoda mojego czasu na pyskówke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu sie dzialo.... :( Nie bede rtego komentowac :O siedze i placze nie wiem co mam Ci powiedziec :( Moze jest jakas szansa zeby sie wszystko ulozylo ... U mnie mialby plus za to ze sie przynajmniej przyznal ... Ale to ze nie pisal od dluzszego czasu to dziwne :O Jakby sie cos zmienilo to napisz :) trzymam kciuki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i płacze .. co się dzieje bo weszłam na chwile .. jutro przeczytam posty i zobacze bo straszne mam zaleglości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
No ja juz nie potrafie mu ufać....w ogóle:( Jakos sobie sama poradze....Jak narazie nie chce Go znać. Jak wróci pod koniec pazdziernika to moze sie z nim spotkam,jeszcze nie wiem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...siedze i placze - zaczekaj aż opadną emocje... i pamiętaj nie jesteś sama... anek - jak się czujesz? Mam nadzieję, że lepiej... pozdrawiam ciepło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Nie potrafie opanowac emocji.... wyłaczyłam wczoraj telefon,rano włączylam zeby skontaktowac sie z bratem i smsy od Niego.. ze jest zaskoczony tym co napisałam...itp. nastepny sms słodkich snow :** Ja juz sama nie wiem co sie dzieje.. od rana juz znowu ta cholerna cisza....:( wył telefon znowu. Nie wytrzymuje juz:( On w ogóle jakby nie przejmowal sie tym stanem rzeczy,tak jakby nic sie nie wydarzyło... Nawet nie przeprosił nic:( zero skruchy A o tej dziewczynie co zostawiła komentarz napisał ze jest jakąś pustą analfabetką ...moze i jest bo napisała z takimi błedami ze szkoda gadać...;/ Ale czemu nie napisal...dlaczego podal jej ten numer:( po co??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze - czyli nawet nie macie jak porozmawiać o zaistniałej sytuacji? Hmm... może dla Niego na prawdę to nic nie znaczyło... choć domyślam się jak musisz się czuć... musicie porozmawiać... inaczej chyba się nie da... bo zniszczysz sobie nerwy Kochana... domysły zwykle sugerują najgorsze scenariusze... Przytulam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może naprawde dla Niego to nic nie znaczyło? nie wiem, ale Oni całkiem inaczej myslą czasami od nas. to co nas bulwersuje jest przez nich niezauwazane a ja oglądam mecz siatkówki, a potem lecę do wanny, na jakąs relaksujaca kąpiel. z Miskiem widzę się jutro. mam nadieję, że wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
to było po naszym pierwszym spotkaniu ...na którym było tak wspaniale...miło ...Jego oczka.....dłonie:( Moze wtedy pomyslał sobie o mnie.. Wtedy jeszcze nie bylo to nic powaznego miedzy nami...nic... Po prostu takie kręcenie... ehhh:( Dlaczego tak wszystko sie psuje? Jeszcze pokłócilam sie strasznie z przyjaciółką...:( Boże:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i placze moze serio nic to dla niego nie znaczylo ... nie wiem co mam Ci poradzic bo ja jestem bardzo impulsywna i musialabym sie jakos na nim wyzyc piszac mu niemile rzeczy, nie potrafilabym tego tak spokojnie zostawic jak Ty :( ale mysle ze powinnas sie z nim spotkac jak przyjedzie bo przez smsy sobie niczego nie wyjasnicie, po prostu nie da sie tego wyjasnic smsowo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Nie wiem czy wysyłać mu smsa z zyczeniami...:( Nie mamy jak porozmawiac ..od rana nic nie napisał.. A ja nie bede do Niego sie pierwsza odzywała... Co ja mam robic????:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i placze skoro nie byliscie para to moim zdaniem az tak nie zawinil ... to byl poczatek i nie bylo nic zdeklarowane wiec moim zdaniem nic sie nie stalo, ze wzial ten numer tym bardziej ze nie zadzwonil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekac na jego ruch ... nie pisz nic niech on sie teraz p-ostara skoro wie, ze Cie zranil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Chciałabym mu wysłać smsa z zyczeniami równo o północy... Ale boje sie ze to będzie błąd.. Tak pragne aby pojawił sie na jego twarzy usmiech,gdy bedzie czytał tego smsa:(:( jejuuu...dlaczego ja mam tak bardzo miękkie serce??:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
zranił mnie,a ja próbuje sama wszystko sprostowac... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...siedze i placze - tak jak napisała ja też* Oni myślą zupełnie inaczej niż my... i czasem coś co dla Nas jest krzywdzące dla Nich jest błachostką... a to, że chcesz wyprostować całą sytuację świadczy tylko o Twojej wrażliwości... i tym, że Ci zależy... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze ja tez mam miekkie serce ... :( :( :( Moze wyslij mu te zyczenia kurde sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Dobrze interpretujecie to ze oni to co jest dla nas krzywdzące odbieraja jako błachostke..myślą ze to normalne:( cierpie ale Kocham Go :( tak bardzo.. Nie dam sobie rady bez Niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i placze on nic takiego nie zrobil... daj sobie jeszcze kilka dni i wtedy spojrzyszs na to inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
hyba nie.. Oni są totalnym przeciwienstwem kobiet... My mamy serce..a Oni najczesciej nie potrafią z Niego korzystać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
*chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Dzieki Wam pierwszy raz sie dziś uśmiechnęłam wiecie?? Jestescie dosłownie przyjaciółkami...Kooocham Was:*:* a z Nim nie wiem czy jeszcze cos bedzie...jak nie bedzie odzywal sie do swojego przyjazdu...to trudno...jakoś bede musiala przezyc..Nic na siłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to tu jestesmy :) Choc juz dzis zostalysmy przez kogos zjechane ze sie Toba nie interesujemy, a mnie po prostu nie bylo, a poza tym czuje sie dzisiaj masakrycznie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×