Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

wiecie... moje Kochanie pojechało na szkolenie dla funkcjonariuszy Straży pożarnej i jestem raczej spokojna o to co robi beze mnie, bo wolnego czasu ma bardzo mało, a poza tym są tam sami faceci i 24h na dobę są zamknięci w ośrodku szkoleniowym... ciekawe czy tęskni tak samo mocno jak ja, bo jak do niego dzownie to tak jak już powiedziałyście \"zgrywa twardziela\" hehe buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze że chyba nam wszystkim wyobrażnia pracuje mój też pracuje z samymi facetami i nawt mieszka z pięcioma ..ale ma osobny pokój...to żart..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm... ten mój ma 2osobowy pokój ze swoim najlepszym kumplem... hahaha ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
heheh czytam i smieje sie bo to tak jak bym wyobrazala sobie swojego faceta.Jak jest sam to cieple kluchy taki misio pysio a jak z kumlpami z jednym kumplem to juz mu odwala. Ciekawe jak sie zachowa dzisiaj bo dzwonil rano do mnie oczywiscie istny aniolek steksninony i w gole a w poludnie do jego ciezarowki mial dolaczyc kolega ;) Pewnie juz nie zadzwoni...bo nie wypada.swoja droga ten kumpel jest spoko a jak sa razem to plotkuja jak baby;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chormon23 - nic mi nie mów... już ja wiem jak plotkują faceci... oni są dużo gorsi niż baby... dużo dużo gorsi... :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
lilka18 oni sa 100% gorsi jak przypadkowo moj raz sie wygadala na jakie oni tematy rozmawiaja to az mi sie wlos na glowie zjezyl!!! Juz sobie moge wyobrazic ich plotkowanie...a jak pozniej ja wkraczma to tylko patrzy sie jeden na drugiego mrugaja do siebie i smieja pod nosem ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chormon23 - wiesz mieszkam w małym miasteczku i właściwie 90% tzw. \"nowości\" dowiaduje się dzięki mojemu chłopakowi lub jego kolegom... ;] no cóż... a mówi się, że to my jesteśmy plotkary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tym plotkowaniem facetow to 100 procentowa prawda :D Ja akurat mam tak, ze bardzo duza czesc moich znajomych to faceci, a i obracam sie w towarzystwie meskim, wiec teraz traktuja mnie chyba bardziej po \"swojskiemu\" :) I tak ich czasem poslucham to normalnie.... :) Kurcze, ale Ty to chormonek masz fajnie, ze w cieple kraje sobie jedziesz :) Ja to niedlugo swira dostane tutaj. Fakt, ze zimno moze i nie jest, ale znowu pada :( Trzeba by pomyslec zeby sie przeniesc w inny region. Buziaki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nd stawem
sarpanitu moze masz i zimno ale przynajmniej ejstes ze swoim facetem i ma kto Ciebie oogrzewac w zimne noce, a my tu same jestesmy stesknione, a co sarpanitu nowego slychac u ciebie? dziewczyny znacie moze darmowa bramke do anglii z neta bo nie bardzo mam jak wysylac smski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Sarpanitu jeszcze tych cieplych krajow to mi sie odechce jak sobie przypomne zeszly rok i te upaly ,ufff okropnosc a mogloby byc tak w sam raz ;-) Lilia niestety ja zadnych bramk nie znam,sama poszukiwalam tyle tylko,ze do Hiszpanii;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Chormonek nie narzekaj bo ja bym się chętnie zamieniła bardzo lubie ciepełko i słoneczko...a co do tych facetów plotkarze straszni kiedyś na imprezie byłam kierowcąi jak popili to się nasłuchałam... wkółko o tym samym...ale ubaw miałam nie ma co..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to mają mieszkanko dwupokojowe i w każdym pokoju jest dwóch facetów heheh anek czy Ty sugerujesz, ze tam może się coś dziać?! hehehe :) nie potrafie sobie tego wyobrazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilia nad stawem skombinuj sobie, jesli nie masz, numer w orange i zarejestruj sie na ich stronce...jak bedziesz miala u nich tzw. konto to mozesz wysylac darmowe smski na caly swiat...wprawdzie maja limit 30 miesiecznie, no ale kto powiedzial ze masz miec jedno konto prawda:D...tylko kazde na inny numer...ale pokombinowac tak mozesz... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Mialam racje,ze moj jadac z kolega bedzie gral twardziela ale pewnie jego skrecalo z tesknoty bo jak napisalam sms-a to odpisal migiem:D Tak poza tym to wiecie co?? Normalnie mnie zaniepokoilyscie tym,ze rozne sprawy moga sie dziac jak dwoch facetow jest sam na sam :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lza plynie kap kap
moge do Was dolaczyc? moj maz wlasnie jedzie do Londynu a ja juz wariuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej- iza pewnie że możesz.. jakoś w większym gronie rażniej a na długo wyjeżdza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Hej Łezko!! Oczywiście, że możesz dołączyć do grona. My zawsze slużymy pomocą dzieląc się między sobą naszymi smutkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja sobie zażartowałam z tym pokojem we dwoje... a tu widze robi się temat... dziewczyny spoko nic tam po nocach nie robią, niby głupi żart a wyobrażnia pracuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Heheh ja jak wczoraj anek zazartowalam sobie do mojego to pozniej jego kumpel podlapal temat i rozmawial ze mna przez telefon i powiedzial,ze oni to nawet na fairnat pracy duzo nie beda pic bo cholercia jeszcze im sie cos w glowe porobi przed snem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Swoja droga wczroaj mialam starszny dol i dylemat i to przez eks dziewczyne mojego miska.Co prawda nie sa juz razem od 5 lat bo ona go zdradzial z innym i w ogole ulozyla sobie,zycie wyszla zamaz bo zaszla w ciaz i po jakims czasie rzucila ja maz i teraz znowu jest sama z kilkumiesiecznym dzieciakiem i doszly mnie sluchy juz nie od jednej osoby,ze chodzi po osiedlu i wypytuje sie o mojego co u niego slychac.Oczywsice natworzylam sobie historii,ze kto wie moze bedzie chciala nameiszac miedzy nami albo mojemu cos odwali i bedzie chcial do niej wrocic...zreszta pewnie kazda z Was czula by nie pokoj.Moj o tej sprawie nie wiedzial wiec stwiertdzilam,ze nie ma innego wyjscia jak powiadomic go o calej stytuacji lepiej zeby doweidzial sie od swego a nizli od obcej osoby, prawda?? Mysle,ze dobrze postapilam bo starsznie mnie tego gryzlo i nie moglam normalnie funkcjonowac prawie z palczem mowilam do niego o tej calej sytuacji.A moje kochanie poweidzialo ,ze nigdy nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki ,ze on kocha tylko mnie i po tym co ona jemu zrobilo teraz bedzie pokutowac,ze ona kochala tylko jego pieniadze a nie jego.I na to wychodzi ,ze to prawda w koncu zostaal sama z dzieciakiem a wiadomo ,ze utrzymanie malenstwa kosztuje a tak przydal by sie jakis sponsor kotry szasatl by kasa na prawo i lewo.Ehhh mam nadzieje,ze ona nic nie na mota bo chyab zabije ja chociaz na oczy jej nei wdizalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
hej dziewczynki chormonku to faktycznie masz kiepska sytuacje i wcale nie dzziwie Ci sie ze masz dola i jestes smutna, niektore dziewczyny potrafia zrobic wszystko zeby osiagnac cel i bardzo dobrze ze powiedzialas swjemu o tej dziewczynie, ale nie martw sie skoro Twojego nie ma w kraju to nie bedzie miala zadnej okazji zeby sie z nim spotkac, zreszta watpie zeby Twj facet byl na tyle glupi zeby sie z nia nawet spotkac, badz spokojna o swojego bedzie dobrze, a ja wlasnie dzis rozmawiam teraz z moim, ma dzis imininki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliłam łezke z Izą-sorkkkiiii...Chormonek myśle że ta dziewczyna nie żadnych szans u twojego po tym co mu zrobiła no i wyszła za mąż i ma dziecko została teraz sama, to dobrze o niej nie świadczy myśle że twój szczerze powiedział że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, wychodzi na to że faktycznie szuka sponsora,nie wyszło z mężem, to może z byłym, ale były nie głupi i nie da się wkopać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Dzieki za wsparcie tez tak sobie tlumaczylam.Dziewucha pokzauje,ze ma tupet i tyle.Moj przyjezdza na wakcje na miesiac ale ja jzu sie postaram zeby jej nie spotkal.A zrestza nawet jak spotka to co z tego??Tyle tylko ,ze wiem ze wkurzyl by sie po tym co ona mu zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
chormonku jak Twoj facet przyjedzie to zrob wszystko zeby nawet jej nie zobaczyl, takie kobiety jak ex Twojego potrafia narobic duzo szkod byle tylko dopiac swego, a ten miesioac jak Twoj przyjedzie musiscie wykorzystac jak najlepiej, bez myslnia o tej bylej, bedzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
ale my mamy z kim gadac, zreszta inni nas nie zrozumieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łza płynie kap kap...
poprawiłam sobie nick żeby nie wprowadzac w błąd:) Mój mąz jeszcze nie dojechał na miejsce a ja już wariuje boje sie że nie wróci bo mu sie tam spodoba czy któraś z Was miała takie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Łezka na pewno Twojemu na samym pcoztaku bedzie bardzo ciezko wiec musisz go wspierac.Ja juz czsami zastanawiam sie czy do tej samotnosci nie przywyklam:( Ehhh i teraz te wiesci o jego eks normalnie mnie dobijaja niby mnei uspokoil ale jednak tak czy siak glupie mysli sa. Niedosc ,ze schrzanila mu zycie to dopytyuje sie o niego,ciekawe w jakim celu?? Z tego co mi opowiadal to z ta wariatka mial naprawde niezla jazde.Niedosc ,ze na chama wymusila zareczyna to jak pozniej wyjechal zagranie do roboty to go notoroczynie zdradzala z zonatym facetem, kotry mial dwojke dzieci no i w koncu rozwalila to malzenstwo tylko facet po kilku latach przejzal na oczy.Nie musze w koncu przestac o tym myslec zreszta sama ostatnio wykrzyczalam do mojego ze nie chce o niej wiecej slyszec.Tylko co z tego ,ze on przestanie gadac jak zacznie moja tesciowa,kotra ma do niej starszny uraz w koncu to oan mnie informuje o tych dopyutywanaich o niego i jego znajomi.Juz raz tak mialam ze poszlam z nim do znajomych a matka jego koelgi wyskoczyla z porownywaniem mnie do niej ,jaka to ona byla kur**** a jaka ja super grzeczna,ulozozna dziewczyna.W ogole do mnie nie docieralo co gada bo wyszlam sama z siebie.Do domu szybciej wrocialm niz wyszlam:) Ale po prostu nie rozumiem takeigo zachowanai chyba kazda z nas dostaje jakiejs wscieklosci jak slyszy o eks swojego faceta a co dopiero byc porownywana...Ufff musze wzaic sie w gars i zacac uczuc do obrony bo mam w czwartek tak sie rozleniwilam ze zapomnialam co to nauka.Kurcze ja to jestem stworzona do bycia gospodynia a nie studentka ;) Buziaki kochane i milego dnia zycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Mój Skarb wczoraj do mnie zadzwonił i poinformował, że dopadło go jakieś przeziębienie... ból gardła... gorączka... I weź tu babo puść gdzieś chłopa samego... heh Biedactwo... a miałam taką cichą nadzieje, że się z tęsknoty rozchorował... :) Całuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×