Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

tylko mi jest trudno o nim nie myslec :( jestesmy bardzo ze soba zwiazani. jak gdzies mam wolna chwile to mysle tylko o nim i o nas :) teraz jak sie nie odpisuje to mi zle :( JudkaII - trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Madzia:) i wiem o czym piszesz mam tak smao ciagle tlyko za nim tesknie i mysle....jestesmy tak zwizani emocjonalnie ze po prostu nawte nie chce mi sie nic be zniego:( a jeszcze 9 dluuuuuuuuugich dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale musimy byc silne :) im tez nie jest łatwo...ostatnio zauwazylam ze nie umiem sama ogladac filmow na kompie...zawsze z nim ogladam :) chociaz i tak mi sie nie da skupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, też sobie wmawiam ze pracuję i o mnie mysli:) Madzia... Wiem, jest bardzo ciężko. To chyba kwestia przetłumaczenia samej sobie ze juz niedługo, ze to wszystko dla waszego dobra, że potem będzie tak pięknie:) Ile jesteście ze sobą Madziu? i jak długa bedzie rozłąka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to poodbnie:) a wiesz z eja te ztak mam ze po prostu zawsze kometowlaam do niego a tera zjak cche cos powiedzie ci nie mam do kogo to od razu placze:( boze jak mi zalezy zeby pojechac do niego...ale mam przeczucie z esie nie uda...ale trudno jak on przjedzie to tez bedzie cudownie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz widzę ile jesteście razem:) My juz za kilka dni 3 latka razem, rocznica niestety na odległość:( Po powrocie sobie odbijemy stracony czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy rozłaki o nieokreślonej długości :) czasem nie widzimy sie tydzien czasem pare dni :) ehh nawet 3 dni sa dla mnie ciezkie do wytrzymania wiec wyobrazam sobie co czujecie. a ile macie lat i ile wasze połówki maja lat?...Wydaje mi sie ze ja jestem tu najmłodsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy po 23:) Madziu to ty masz tylko kilka dni!!! Szczęściara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobietki ja biegne sie wykapc zajrze do was rano lub jezcze dzis trzymac sie mocno!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to rzeczywiście młodziutka jesteś:) jednak nie ważny wiek, ważna tęsknota.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, kilka dni to niedużo. Oleńka ile będziesz czekała? lub jak długo już czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pisalam juz(nikt mnie nei zauwazyl buu ;) ) 3 maja wyjechal..ponad 2 m-ce temu....a zobacze go za 27 dni...:( ale zcasami jak pomysle jak go zobacze,cieszę się sama do siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby kilka dni..ale najgorsza jest swiadomosc ze mieszkamy od siebie 20 km a nie mozemy sie zobaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to długo już czekasz. podziwiam. A jednoczesnie takie osoby jak Ty dodają sił w walce, że się da i że wszystko dobrze się kończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej irytuje mnie jak ktos mi mowi \"ja bym nie wytrzymala takiego rozstania\" nie pociesza mnie to...no bo co mam zrobic? a zreszta ja tez sobie nie wyobrazalam...ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady em - czy dobrze sie skonczy to sie okaze:P ale jak najbardziej jestem dobrej mysli:D kiedys pamietam jak moiwlam mu ze nie damy rady...a teraz...minelo tyle czasu i teraz juz blizej niz dalej:D:D ehh 2 m-ce to tyle czasu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu, rzeczywiście mieszkać daleko od siebie jest ciężko. Nie można być ze sobą na każde zawołanie. Dlatego ja doceniam fakt, że my mieszkamy 7 minut drogi od siebie. Oczywiście teraz dzieli nas odległość kilku tysięcy km:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was podziwiam...wiem ze mnie to za rok czeka (taka dluga rozłaka) ale wiem ze bede musiała wytrzymac bo go kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×