Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Gość lilia nad stawem
a znacie moze jakies fajne miejscowosci nad morzem? rok temu byslismy we wladyslawowie, moze gdzies byliscie i sie wam spodobalo i polecacie to miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no to musicie sie o bobasa postarac :P ja byłam w Jastrzębiej Gorze i w Mielnie i bylo nawet nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do masz racje-więc po co pakujesz wszystkich do jednego worka, skoro sam teraz przyznajesz że akurat trafiłeś na takie środowisko, no i co tam robiłeś.. tak samo jak kolesie.... nie wiem co masz na myśli że dziewczynom się w głowie przewraca.. to że tęsknią i się martwią o swoich mężczyzn...to chyba dobrze ,myśle że twoja \'\'żona \' myślała tak samo jak my..a ile byłeś na tej emigracji.. .chyba krótko... ciesz się że jesteś ze swoją rodziną ... sam pewnie wiesz jak ci bylo ciężko ... niektóre z nas muszą jeszcze troche poczekać aż nasi faceci wrócą na stałe... także nie próbuj nas uswiadamiać co tam robią skoro z nimi nie przebywasz...mów za siebie a nie innych..mimo wszystko..pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wiecie tak sie ciesze ze tego wyjazdu nad morze, a tu sie okazuje ze w tym czasie dostane okresu, i zamiast cieszyc sie obecnoscia chlopaka bede jadla tabletki, zadnego piwka, co za pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilia a moze sie uda bez tabletek??tylko namietny masaz zrobiony przez twojego mezczyzne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
no ale madziu wyobraz sobie tyle czasu sie widzilismy a to okres, nawet gdyby nie bolal mnie brzuch to jednak jest pewien dyskomfort, zebys chociaz to byla koncowa jeden dzien ale my pojedzimy na 5 dni i przez caly czas okres to bez sensu, nie lubie miec okresu jak gdzies wyjezdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare slow do tego pana co wie wsyztsko lepiej:posluchaj no mnie. teraz jak Jego nie ma mam sporo czasu- bo TYLKO pracuje. i to trwa od poczatku lipca. wczesniej mialam procz pracy zajecia jezykowe z hiszp 2 razy w tyg, do tego co dwa tyg studia jezykowe z ang. mnostwo nauki - kto studiowal jezyk- zrozumie. . no i spotkanka z nim:).ostatnio sesja. wiec niech mi nikt nie mowi ze sie nudze i przewraca mi sie w glowie, bo to ze przez 2 miesiace TYLKO pracuje hehe, to nei znaczy ze wariuje z nudy no ludzieeee. a co do jego kasy hehe nie mieskzam z nim wiec nie mam ZADNYCH korzysci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-lilio a nie bierzesz tabletek anty.. bo jeśli tak to możesz sobie okres przesunąć nawet o cały cykl, a jeśli nie to ci współczuje ja mam tak jak ty pierwszy dzień to nawet tabletki nie pomagają, a przez następne dwa też kiepsko.. ale jak biore anty.. to żadnych dolegliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Moje Slonce wylecialo wczoraj do Irlandii.Zostalam sama z 3 letnim synkiem. Strasznie mi go brakuje,nie moge sobie znalesc miejsca,ciagle chce mi sie plakac...kurde,ale beznadzieja...kiedy to minie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wlasneui nei biore tabletek, gdybym brala wiedzialabym co zrobic zeby przesunac okres, podobno picie ziolek pewnych przyspiesza okres o kilka dni, sprobuje zwlaszcza ze te ziolka dzialaja tez rozkaurczajaco i reguluja psm, jakos bedzie najwazniejsze ze bedziemy razem, ale bez okresu byloby o wiele przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilia jeszcze slyszałam ze zjedzenie calej cytryny przesuwa o pare dni okres ale to nie jest na 100% pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co byscie poradziły do jedzenia na romantyczna kolacje przy swiecach we dwoje?? :) bo jakos nie mam pomyslu a moze bym zrobila :) jak juz wreszcie sie na dluzej z nim spotkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo:) ja mam nadzieje na cos takeigo jak pojade;p niekoniecznie przy swiecach ale np z winkiem po wczesniejszym spacerku po plazy, bo plaza rzut kamieniem ahhh rozmarzylam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wiesz madziu o tej cytrynce slyszalam tylko ze jedni mowia ze oni przyspiesza a druzy ze opozia a mi chodzi o przyspieszenie jakies 4, 5 dni, ja na romantyczna kolacje robie to co moje kochanie lubi najbardziej czyli zapiekanke z makaronem, do tego winko, nastroj i jest cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi pewnie nic nie wyjdzie z tej kolacji :( musiałabym starych wygonic....buuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
niestety madziu tak juz jest ze jak chcemy zeby bylo wspaniale to zawsze cos lub ktos to psuje, rodzice albo okres, ale przeciez mozesz kolacje zrobic wczesniej a Twoj chlopak posiedzialby u ciebie np do polnocy tez byloby fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede miala okres bedac tam...ta przyjazd i wyjazd nie ebde miala. ano niestety, za pieknie byc nie moze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
oj madziu to moze byc bez wina przeciez, tak tez moze byc dobrze, slyszlaam ze goraca kapiel, polopirynka przyspiesza okres, a teraz jeszcze bedzie sloneczko bede sie opalala to moze szybciej bedzie, no i modlitwa o okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to tez nie chodzi o wino...matka sie bedzie sie wtracac caly czas...a przeciez ma byc nastroj...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
madziu dzieki za ten link, ale ja juz przeczytalam chyba wszystko co jest na kafe o opóżnieniu okresu, w sumie to znalazlam wiele informacji tylko mysle ze jak zastosuje kilka naraz to nei wiem co bedzie, ale to sie jeszcze zobaczy, najpierw musze ustal;ic kiedy dokladnie jedziemy z moim nad morze, my to sie zgrac nei mozemy jak ja jestem to jgo nei ma, ale jak ja sobie pojde do znajomych to on czeka na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonkooooooo
winrar tak chyba sie to pisze, spac ide moj chlop sie nie pojawi dzis na gg, trudno chociaz sie wyspie, bo nie moglam spac w nocy jak mi powiedzial ze przyjedzien niedlugo dopiero ok 3 usnelam ze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×