Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Gość nhigiuygfygftxsrsewas3
to zdemij stopke bo jak sie w takiej kwetuu nie dogadujecie to slub odradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi sie wydaje ze on jest jakis dziwny bo skoro kocha to powinniscie sie dogadac w tak prostej sprawie jak widywanie sie przynajmniej tak mis ie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ja moge zrobic...on nawet jak przyjedzie do mnie czasem po pracy wieczorem to zasypia mi na ramieniu bo jest przemeczony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kazdy ma prawo byc zmeczony nawet ty po szkole ale wiesz na przyjemnosci zawsze sie siłe znajdzie :) chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Dobry Wieczór Dziewczynki:) Pozdrawiam Was ja też* juz pewnie tulisz sie ze swoim Ukochanym:*:* Wszystkiego dobrego :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
*ja tez ajjjjjjjj świetnie:*:*:*:* Tylko sie tam z radosci nie poduście hehe:D Buziaaaczki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*ja tez - jak Ci dobrze... korzystajcie z tego, że jesteście razem :) Dobrej zabawy życzę ;) Ja szykuję się do szkoły - jutro pierwszy zjazd. Cieszę się jak dziecko, bo spotkam się z kumpelami ze studiów licencjackich :) Według moich obliczeń przytulę Go za jakieś 75 dni... Jak ten czas wolno płynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik - prawdopodobnie Mój i Twój wrócą mniej więcej w tym samym czasie... Razem będziemy się cieszyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wraca w okolicy swiat jakos na dwa dni przed bedziemy razem sie szykowac do wielkiego bum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak ja będę w objęciach szybciej - chce przyjechać tydzień przed świętami... Ale będzie pięknie!!! Marzy mi się spacer w śniegu... Super klimat! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też... Jak to pięknie wygląda np. 22 listopada :) Ale chyba i tak najgorszy jest 3 i 4 tydzień po wyjeździe i ostatni tydzień przed przyjazdem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dziele na miesiace bo pierwszy to przyzwyczajanie sie do samotnosci drugi to spokojne zycie teskniacej słomanej wdowy a trzeci to czas oczekiwania na ukochanego ale co prawda najgorszy jest ostatni tydzien bo niby juz blisko a jeszcze tak daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja znikam do zobaczyska kobitki miłej nocki i kolorowych snów o waszych meżczyznach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję, że przez pracę i szkołę czas szybciej popłynie!!! Jak mi Go brakuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×