Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

hej ty nieznajoma nie wiesz o co chodzi to spadaj!!!! jak cię facet puścił z torbami to mierz ich wszystkich jedną miarą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam -nie- mierz ich jednakową miarą się znerwowałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwujcie sie dziewcznyny nie ma sensu przejmowac sie jakas wariatka:) Jakby czytala dokladnie to by wiedziala o co chodzi, a tak chce tylko zamet posiac. Sluchaj kobieto, jakbys swojego faceta nie widziala to tez bys byla zalamana, chyba ze jestes tak spaczona i nie masz uczuc zadnych i nie wiesz co to znaczy tesknic. Szkoda nerwow na Ciebie, jesli masz cos do powiedzenia to moze napisz o co Ci chodzi konkretnie i sobie idz pozniej i denerwuj mi tu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w ogole u Ciebie anek? A moj kotek wlasnie zlapal internet:) Ale nie wiem na jak dlugo, tym bardziej ze teraz ze wszystkimi gada, bo go dlugo nie bylo widac, ale juz do mnie zadzwonil i odezwie sie zaraz znowu:) Jejku, moze w koncu ustalimy jakies konkrety jego przyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Do JESTEM W ANGLII!! Na pocztaek przeczytaj dokladnie posty a pozniej je komentuj!!PO drugie jak sie kogos kocha to sie ma do niego 100% zaufanie,co niby mam nie miec zaufania do narzeczonego tylko dlatego,ze pracuje na ciezarowkach??Wiadomo jakie chodza ploty na temat kierowcow itd. Wcale nie trzeba byc w Anglii, Francji czy Afryce zeby zdardzic druga osobe. Nie wiesz co to jest tesknota to milcz.A Ty Sarpanitu nie przejmuj sie takimi docinkami!!! Przyszlo takie niewiadomo co, napisalo co wiedzialo( nie wiem byc mzoe samo zostalo na lodzie) i psuje humor innym.Facet jak kocha swoja kobiete i docenia ja to NIE ZDRADZI!!A ze Ty wielka Angielko zachowujesz sie jak zołza to masz za swoje może. Zreszta sama bylam kilkakrotnie w Anglii i zaobserwowalam kto bardziej baluje na wyspach.Jestem kobieta i wcale nie bede bronila niewiast bo prawda jest taka,ze one gorzej od facetow sie zachowuja!! Polacy zagranica pracuja glownie fizycznie na budowach itd. do domu wracaja ztyrani i na pewno nie maja co robic tylko zdradzac swoje kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, juz dziewczyny nie psuc sobie nerwow przez wariatke :) Ale Ty masz chormon dobrze, normalnie Ci zazdroszcze przyjazdu tego Twojego:) Nie denerwuj sie przed samym jego przyjazdem bo zlosc pieknosci szkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny- ale się jej oberwało już się nie odezwie... ja się wcale tym jej gadaniem nie przejełam tylko się znerwowałam bo się wtrąca tam gdzie nie prosili i ble ble..... A u mnie po staremu mojego dopiero nie ma 3tyg.. a mi już naprawde ciężko i jemu widać też jeszcze 3tyg a póżniej to już będziemy myśleć o przyjeżdzie jego i zleci a przyjedzie na początku sierpnia. A tak wogóle to dzisiaj mam same dobre wiadomości naprawiłam auto (oczywiście nie sama) załatwiłam opony i jutro jade wymienić no i chyba dostaliśmy pozwolenie na budowe też jutro jade się dowiedzieć. Ostatnio was troche zaniedbałam ale nadrobie , piszcie co porabiacie jak nie tęsknicie może mamy więcej wspólnego niż nam się wydaje. Pozdrawiam i pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma racje
gdybyscie sie nie baly o zdrade to byscie tak nie krzyczaly , biedni styrani na budowach , o rany jakie naiwniaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mówi że są na budowach a ciebie też ktoś puścił z torbami biedactwo biedne samotne i cierpi ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
hej dziewczynki widze ze znowu odwiedzają nas samotne kolezanki, bez facetów, ktorych nikt nie chce i próbują wmówić nam różne rzeczy, wiesz możesz sobie pisać co chcesz że nas zdradzają co dzieńz innym kobietami, ale nas to nie rusza bo mamy zaufanie do Swoich drugich połowek, widzocznie trafiłas na faceta ktory Ciebie zostawil dla innej, ale wiesz nie wszycy faceci są tacy, a Ty lepiej się zastanów nas soba, bo jak dalej będziesz sie tak zachowywała to nikt nie będzie z Tobą chciał byc, a my to sobie rozmawiamy i nikt nam tego nie zabroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ty, ona ma racje czy jaki tam glupi nick wymyslilas. A kto tu krzyczy? Chyba slepa jakas jestes bo jakos zadna z nas nie powiedziala, ze boi sie o to ze jej ukochany ja zdradza. Albo sie nie wtracaj, albo jak juz chcesz cos pisac to czytaj dokladnie. Nawet jesli ktorejs chlopak pracuje na budowie to co z tego? Masz cos do budowlancow czy jak? Moze Ciebie jakis w chuja zrobil (za przeproszeniem kobietki) :) Albo jestes z tych biednych, zawistnych Polek czy tam Polakow, bo predzej bym powiedziala, ze jestes facetem co to mysla, ze jak ktos zagranice jedzie to od razu na budowe i pewnie tam chla i tysiace lasek ma. Normalnie wiecie co dziewczyny, smiac mi sie chce z takich idiotek, naprawde sie usmialam:) No anek zaniedbalas nas:) Ale dobrze, ze u Ciebie ok, ja tez jakos sobie radze, w koncu ten moj chociaz ma internet:) Takze mozemy rozmawiac spokojnie:) Fakt, ze musi z kompem na strych latac, bo tylko tam lapie, ale czego sie nie robi dla swojej ukochanej:) lilus nie denerwuj sie tak wariatka, a raczej wariatem? Albo niech mowi o co chodzi albo niech spada. No. Buziaki kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
he dziewczynki sarpanitu ja sie wcale nie denerwuja tą osobą niech sobie wypisuje co chce, nie wierze w to co pisze że niby kazdy facet jak wyjedzie za granice to zdradza, znam swojego faceta i wiem ze by tego nie zrobil z jednej bardzo prostej przyczyny, on mnie Kocha przekonałam sie o tym wiele razy, a Tobie kolezanko radze znajdz takiego chlopaka jakiego my mamy, taki ktory wyjedzie na kilka miesiecy i codziennie mysli o swojej ukochanej, a nie o zdradzie. Zreszta w anglii nie ma zbyt pieknych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaa
Polki w Anglii są piękne :) . A tak na poważnie dziewczyny, pewnie macie rację, że jak kocha to nie zdradza, ale mężczyżni nie myślą tak jak my. Oni doskonale rozdzielają seks od miłości niestety. A tzw. wielki świat i pieniądze niejednemu namieszały w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tam znowu zle...buuu....ja chce juz jechac:( Ze tez to wszystko musi byc takie pokrecone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocha lub nie....
sarpanitu to dlaczego nie jedziesz skoro tak tesknisz ? a twoj facet tak cie kocha podobno/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys przeczytala wszystkie moje posty to bys wiedziala, a nie sie glupio pytasz. Wez mnie dziewczyno nie wkurzaj dobra? Poczytaj najpierw a pozniej wyrazaj jakiekolwiek opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skad to sie jeszcze biora takie co to czytac nie potrafia? W ogole o co Ci chodzi? Nie znosze ludzi ktorzy wpieprzaja sie w nie swoje sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety proponuje ignorowac wpisy kogos kto prawdopodobnie nigdy nie był w naszej sytuacji...nie ma co sie denerwowac bo ten ktos i tak nie rozumie... zostało mi 10 dni...10 długich dni i zobacze moje kochanie...styrana bede pewnie 10 godzinnym lotem ale co tam...juz sie nie moge doczekac... milego wieczorka wam zycze i pamietajcie olewka na wiedzących lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh kobietki
wasi mężczyźni za granicą, a mój "na stałe" 200 km ode mnie ;) Trza by twardym a nie miętkim :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki! Jak widac mam jeszcze neta! Mieli wylaczyc os poniedzialku ale jeszcze czasami go lapie. Widze ze zrobil sie u nas maly balagan, ale nie przejmujcie sie dziewczynki! wy lepiej znacie swojego mezczyzne niz taka lala co to nie doczyta wszystkiego i filozofuje :) Wiecie czego mozecie sie po nim spodziewac i duzo ze soba rozmawiacie na rozne tematy wiec tez znacie napewno jego poglad na zdrade. Glowa do gory! Tylko dlatego ze jakas idiotka tak napisala nie oznacza od razu ze wsi faceci pojda w tany. Badzcie dzielne! Juz niedlugo zobaczycie sie ze swoimi Miśkami. Czy to bedzie tydzien dwa czy miesiac to i tak to juz niedlugo bo kazda z Was jest naszykowana psychicznie na odczeaknie swojego. Trzymajcie sie moje kobietki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Miało byc tak pieknie...a po 24 godzinach moj Skarb musial wyjechac bo jego pieprzony szef kazał mu jechac wbrew pracu.Pieprzyc taka Hameryke ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
chormonku a widziliscie sie chociaz? a kiedy teraz sie zobaczycie, wiem ze jest Ci zle bo tak bardzo sie cieszyłas z tego spotkania, a tu wyszlo inaczej niz planowałas, usmiehcnij sie chociaz na chwilke i glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Tak widzielismy sie , jak nas kolezanka spotkala to stwierdzila,ze my ze szczescia nie cghodzimy tylko fruwamy:-) Teraz nie wiem kiedy sie zobaczymy najprawdopoodbniej dopiero w lipcu.Mielismy kilka spraw do zlaatwienia i guzik zalatwilismy ,szlag by to trafil.Jego szef wiedzial doskonale jak mu zalezy na kursie do Plski to dal muz laski na ucieche 24 godziny a powinien dac przynajmniej 37 ( prawnie!!) Najgorsze ,ze teraz przede mna jeszcze tyle egzaminow a ja nie mam glowy cholera bo moj poklocil sie z szefem i niewiadomo co teraz bedzie :( Jestem za tym,zeby wracal do Polski!! Jest za mlody aby jezdzic na tych pieprzonych Tirach!!!! jak je widze na ulicy to wyc mi sie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Wiecie przejrzalam kilka forum kobiet,ktorych faceci sa kierowcami,przyjrzalam sie zyciu mojej tesciowej i jestem zalamana.Czeka mnie starsznie ciezkie zycie u boku mojego mezczyzny no chyba,ze zmieni prace:( Ja dla niego postaram sie wszystko przecierpiec bo go strasznie kocham ale ta rozlaka zle dziala na mnie.Bez niego jestem dzikusem,zyc mi sie nie chce.Tak bardzo pragne aby znalazlo sie jakies rozwiazanie:-(Jestem wsciekla na te ekspresowe rozstanie.Co innego jak czlowiek zna date kiedy kochanie odjezdza a co innego jak to jest takie spontaniczne.Moje jet juz w Niemczech wczoraj poraz ostatni przed sama granica pogadalismy przez telefon i znowu mialam lzy w oczach i nieprzespana noc.Zmykam do nauki moze cos mi wejdzie do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Chormonek, nie zalamuj sie tam. Wiem, ze jest Ci bardzo ciezko, ale jakos musisz sobie radzic. zobaczysz, wszystko sie jakos ulozy i bedzie dobrze. Razem na pewno wymyslicie jakies wyjscie z tej sytuacji:) A u mnie po staremu, dalej kombinowanie transportu i chwilowo nic nie wiadomo:( Juz zaczelam sama szukac, tyle ze wszyscy jezdza do Oslo, a stamtad to ja mam kawal drogi:( Kochanie moje tez juz teskni strasznie i tez tam kombinuje co by mnie jak najszybciej przywiezc. Tylko jakos latwiej wydostac sie do Polski niz dostac spowrotem do Norwegii:( Buziaczki dziewuchy i trzymajcie sie wszystkie cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Sarpanitu my to obie jakies pechwoe jestesmy:( Teraz jeszcze musze zalatwiac sprawy tego naszego slubu i wszystko na mojej glowie:-(Tzn. rodzice i tesciwoa pomaga ale wiesz, czasami mam watpliwosci jak postapic bez zgody mojego skarba.Niby sie ucze a nic nie wchodzi w te glowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
chormonku nie czytalam zebys wczesniej pisała o swoim slubie, kiedy sie pobieracie? powiedz cos o tym, ale fajnie ze bedziecie miseli slub, super i gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chormon23
Ano nic nie wspominalam o slubie;P Pobieramy sie w przyszlym roku w czerwcu.Juz mamy zarezerwowany lokal a dzisiaj jade rezerwowac zespol muzyczny.Lokal jest na prawde super bo znajduje sie nad woda w otoczeniu przyrody, las ,palza i takie tam bajery.Mam nadzieje,ze bedzie ladna pogoda :-) Jeszcze jest cala masa zaltwiania i co najwazniejsze trzeba zaltwic ksiedza!!!! My to w ogole robimy wsio od tylu bo nawet zareczyn jeszcze nie bylo no ale niestety nie bylo na to czasu przez ta jego prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
super chormonku, wiesz zazdroszcze Ci ze sie pobieracie, ze wszystko palnujecie, mimo ze nie bylo jeszcze zareczyn, ale tak naprawde zareczyny to tylko formalnosco skoro juz zalatwiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! No ja dzisiaj tak z samego rana, bo spac nie moge. Niedlugo bede dzwonic do goscia, ktory moze mnie zabierze do Norwegii!!! Tylko w sumie wkurzona jestem, ze dostalam numer dopiero teraz kiedy on podobno juz \"sie zbiera\". A jak to nie wypali to jade w nastepna sobote z innym chlopakiem. Nie wiem jak ja wtedy tydzien przezyje, ale jakos przezyje. Najwazniejsze, ze juz niedlugo mozemy byc razem:) A ten moj to nam chyba juz miesiac caly zaplanowal. I on nie dopuszcza takiej mozliwosci, zebym ja nie przyjechala teraz, bo 16 czerwca mamy podobno jechac na jakas wycieczke i chce mnie zabrac nad Morze Polnocne:) Normalnie kochanie te moje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×