Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Gość nagda
:(mój misio zmarł w te wakacje......wiecie jak ja za nim tęsknie .....nie potrafię bez niego normalnie żyć.jestem młoda i nie bede juz z nikim. nie bede umiała.Kocham Cie na Zawsze Mój Misiu. Twoja Kicia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia26
Nagda........trzymaj się...bardzo Ci współczuje...pozdrawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia26
Lilia nad stawem....no jestem ciekawa co bedzie dalej???...czy bedzie Cie podrywał?trzymaj się...pozdrawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak mieć tutaj zaufanie do facetów? Pogadaj z nim.. co jak co ale podawanie swojego gg to trochę przeginka. Zapytaj czy czegoś mu brakuje skoro flirtuje z innym? Wogóle co on sobie wyobrażał ?! Fotka.pl to straszna popelina.. same 14stki i 15stki.... echsz... Ja mam konto na gronie, moj nie wscieka sie o to, co prawda zaglada i mam tam wspolne nasze fotki.. ale moim zdaniem grono to troche co innego, nie jest takie typowo o profilu \"randkowym\" .. Poważnie z nim porozmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak mieć tutaj zaufanie do facetów? Pogadaj z nim.. co jak co ale podawanie swojego gg to trochę przeginka. Zapytaj czy czegoś mu brakuje skoro flirtuje z innym? Wogóle co on sobie wyobrażał ?! Fotka.pl to straszna popelina.. same 14stki i 15stki.... echsz... Ja mam konto na gronie, moj nie wscieka sie o to, co prawda zaglada i mam tam wspolne nasze fotki.. ale moim zdaniem grono to troche co innego, nie jest takie typowo o profilu \"randkowym\" .. Poważnie z nim porozmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak mieć tutaj zaufanie do facetów? Pogadaj z nim.. co jak co ale podawanie swojego gg to trochę przeginka. Zapytaj czy czegoś mu brakuje skoro flirtuje z innym? Wogóle co on sobie wyobrażał ?! Fotka.pl to straszna popelina.. same 14stki i 15stki.... echsz... Ja mam konto na gronie, moj nie wscieka sie o to, co prawda zaglada i mam tam wspolne nasze fotki.. ale moim zdaniem grono to troche co innego, nie jest takie typowo o profilu \"randkowym\" .. Poważnie z nim porozmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory cisza nie odpisal do mnie, nawet sie nei logowal, zastanawiam sie co zrobic czy dzis mu pwoiedzic ze to jestem ja, czy ciagnac to dalej zeby zobaczyc jka sie bedzie zachowywal, jak go zapytam czy ma dziewczyne itp, co mi radzicie? nagda bardzo ci wspolczuje, chociaz moj chlopak mnie teraz denerwuje nei wyobrazam sobie co by bylo gdyby mu sie cos stalo, jestes mloda kiedys kogos poznasz, ale on zawsze bedzie w Twoim serduszku, trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia moim zdaniem jak juz zaczelas go sprawdzac to pociagnij to do konca i zapytaj czy ma dziewczyne itd ... Bo w sumie poki co niczego sie nie dowiedzialas :O Ehhh faceci :O co jeden to lepszy :O Ja tez kiedys wpisalam glupia login emaila mojego mezczyzny w wyszukiwarke (jak mnie zostawil ) i wyskoczyl mi profil na fotce :O nawet go nie przeczytalam tylko zamknelam, potem po jakims czasie stwierdzilam,ze musze jeszcze raz to zobaczyc ;) i okazalo sie,ze to nie jego profil tylko jakiegos dzieciaka :O :O po tym stwierdzialam,ze juz NIGDY czegos takiego nie zrobie, bo tylko sama sie zdolowalam na wlasna prosbe :( A teraz jak wrocilismy do siebie to nie sprawdzam go w niczym i on wie ze ma bardzo duza swobode ze mna ... tym bardziej,ze nie mam powodow go sprawdzac, bo zawwsze jak bylismy razem to nie dostawal zadnych smsow, przez telefon gadal zawsze przy mnie, qa ma tak glosno ze ja slyszalam co tadruga osoba mowi i sama mu kazalam jej mowic,ze ja to wszystko slysze jak przychodzilo pytanie o mnie, bo mi samej bylo glupio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moj tez ma ze mna duza swobode, i tezwpisalam w wyszukiwarke jego login z gg bo zawsze uzywa tego samego, wiesz ja bym nie miala nic przeciwko temu niech sobie juz ma ten profil na fotce, ale po jakie licho dodaje tam kolejna fotke i pisze do innych dziewczyn??? jak dostawal ssmak to sam mi go pokazywal, tak samo jak ktos do niego dzwonil, wydaje mi sie ze powinien byc szczesliwy ze mna, profil na fotce ma od 3 lat, a my razem jestesmy 2 latka, glupie te chlpoy, ale chyba tak zrobie ze pociagne go dalej za jezyk, zobaczymy jak duzo nasciemnia mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gupie te nasze chlopy , moj ma konto na symaptii i tez na poczatku myslalam ze szuka sobie innej....hihiihih, jakies dziewczyny mu oczka puszczaja , ale on im nie odpuszcza ........wiem o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Twoj sie do nich nei odzywal a moj pierwszy pisze, rozmawiam z nim jest taki jak zawsze, a ja sie na fotke zalogowac nei moge, co za pech, wlasnei rozmawiamy na temat rozmawiania z nieznajomymi osobami poznanymi na necie, oszukuje mnie nie powiedzial ze jest na fotce, lobuz jeden zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialo sie super na gg, na pytanie czy ma dziewczyne odpisal ze neiwtedy wszystko peklo we mnie, napisalm ze to ja jestem, teraz jest kiepsko, mowi ze to moja wina ze ja moge rozmawiac z neiznajomymi a on nie, ze go ciagle sprawdzam, nawet nei wiecie jak mi teraz zle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia no coz ... moim zdaniem szkoda Twojego czasu :O i jeszcze na Ciebie zwala wine :O brak slow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatnie mówiac zachował sie jak palant chyba powinnas dac sobie z nim spokój bynajmniej ja bym tak zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze tak altwo zostawic kogos z kim jest sie 2 lata, z kim mialo sie palny na przyszlosc, nigdy wczesniej nie zrobilby nic co mogloby popsuc zwiazek miedzy nami, nie chce go zostawic z powodu fotki, musze ochlonac po tym wszystkim, przemyslec to jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie jest latwo ale to juz nawet nie chodzi o fotke tylko o to ze on jest nie szczery i probuje cos krecic na boku bo gdyby sie przyznal ze ma dziweczyne to ok moze sobie gadac z laska ale okłamał cie ze nie ma nikogo wiec moim zdaniem to jest bardzo nie fer a skad wiesz ze on nie robi tak czesciej no nie wiem ja bym sie naprawde powaznie zastanowiła oczywiscie zycze ci jak najlepiej zebys sobie nie pomyslała ze jestem jakas zawistna albo cos i zycze ci zle trzymam kciuki zeby to sie jakos rozwiazało i jestem z toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie zgadzam sie z czipsik ... to nie chodzi o to,ze ma profil tylko o to,ze okalamal ze nie ma dziewczyny :O I Ty mu ufasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko lila bron boze nie przyznawaj sie ze To ty z nim gadalas na tej fotce bo wykreci kota ogone i zwali na Ciebie ze jestes zaborcza oszukujeszz ze jestes zazdrosna osaczasz go kontrolujesz bla bla bl abla :P takze wiszzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iilio... ja tez zgadzam sie z czipsikiem... ale zrobisz co bedziesz uwazala za sluszne, ale zastanow sie tez jak bedzie teraz twoje zaufanie w stosunku do niego wygladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie przynalam za pozno, ale dzieki dziewczyny za rade, poki co to nie chce sie z nim rozstawac z tego powodu, wiem ze zle zrobil, napewno teraz nie bedzie tak jak kiedys, stracilam do niego troche zaufania, ale nei chce pochopnie rozwalic czegos i zalowac potem do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wiecie to nie do konca jest takie proste, ja tez mam zalozony profil na portalu randkowym, i on o tym wie, nei podoba mu sie ze czasem ktos cos do mnei napisze i sotatnio tez troche flirtowalam z innymi, i oczywiscie nie przyznaalm sie ze mam faceta, wiec tez sama nei ejstem swieta, ale wiedzialam ze to tylko flirt a na spotkanie bym sie nie zgodzila, pewnie teraz pomyslicie ze oboje jestesmy siebie warci, coz moze jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze go sprawdzam, ze nie moze z nikim pisac a ja moge bo mu powiedzialam ze czasem pisze z innymi, ze nei moze miec zadnych znajmomych i zewymagam od niego wiecej niz od siebie teraz juz gadamy prawie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh chyba jestem za wielka idealistka by zrozumiec cos takiego :O :O Ale masz racje jestescie siebie warci ... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja patrzac co sie dzieje w okolo dochodze do wniosku,ze nie nadaje sie do tego swiata :O powinnam sie urodzic epoke wczesniej chyba ... Dla mnie nie ma flirtu w zwiazku ... dla mnie milosc to jest Milosc przez duze M a nie tylko slowo kocham ... ale coz taka juz jestem i przez to wszystko cierpie duzo czesciej i duzo bardziej niz Ty ... Wiec co by nie bylo wychodzisz na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no Lila skoro sama masz konto i flirtujesz a na niego najezdzasz:o jest to troche nie fair aja wiem ze wszyskit chialybyscie zeby faceci kolo was skakali ale sami popatrzci e na swoje zachowanie zwlaszcza Ty lila on uznal ze skoro Ty tak robisz to on tez moze proste i logiczne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to neiejst tak ze ja jestem jakas wredna, po prostu czasem brakuje mi jakiegos milego slowa a jka wiekszosc kobiet lubie komplementy, ale to byly tylko rozmowy nic wiecej by nie bylo, ktos kiedys zdradzil mnie i wiem jak to boli i nigdy bym nei zrobila tego drugiej osobie, a tak anprawde to ejstem wrazliwa i tez czasem wydaje mi sie ze powinnam zyc w innym swiecie, ale masz racje ze osobom wrazliwym jest trudno zyc w dzisiejszych czasach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jemu tez moze czekos brakowac i tez moze szukac czegos na internecie tak jak Ty..moze tez tak samo na to patrzyl jak Ty? wiec albo sama tak nie robisz i wymygasz tego samego od niego albo jesli sama juz tak robisz to nie czepiaj sie jego:o cos za cos wybacz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten portal zalozylam duzo wczesniej zanim sie posnalismy, ale zawsze to byly tylko slowa, nigdy nei dawalm nikomu mojego gg, ani innych namiarow, zaluje ze w ogole go sprawdzalam, bo gdyby on to zrobil tez nie bylabym szczesliwa, ale wiecie co jest fajne ze chociaz mowicie prawde co sadzicie o moim zachowaniu, bo zachowalam sie jak idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×