Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

hej dziewczyny: Madzia, *ja tez, siedze i placze. Siedze i placze-> jestem pod wrazeniem Twoich krokow, widocznie teraz poczuejsz sie lepiej. Bedziesz opisywala jak Lukasz zareaguje i co zrobi gdy bedzie chcial Cie szukac? Sluchajcie a ja czekam wciaz na okres....zawsze juz mialam go dwa dni wczesniej niz 28 dni cyklu, a teraz cisza....zrobilam test ciazowy po 6 dniach i nic nie wyszlo....piersi mnie bola, brzuch bolal w weekend, a teraz spokoj. Dziwna sprawa. Moze to przez stres zatrzymalo sie , poczekam. Do mojego kochanego jade w piatek. Dwa tygodnie ebdzie jak sie nie widzielismy. Fajnie ze wy sie pojawilyscie, pozdrawiam was. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
będe tutaj pisała wszystko!Jak wróci:) eva28 myslisz ze to ciąża??:) Nie czytałam Twohc postów....bo dopiero wróciłam... Napisz jak sie czujesz i ogólnie czy jestes zadowolona jesli to ciąża.? Buziaczki kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze-> nie wiem czy to ciaza czy cus, rozmyslam. Troszke mnie brzuszek kluje i czasem niedobrze mi jest. JEsli to bedzie ciaza to jeszcze nie wiem jak to bedzie. Juz sie stresuje. Termin miesiaczki mam na jutro. Zazwyczaj dostawalam wczesniej dzien, moze dzis wieczorem dostane lub jutro. Nie chce straszyc hihihihihi. Jesli bedzie ciaza to z moim kochanym bedziemy dalej cos planowali, ja sie ciesze jesli to bedzie ciaza hihihihihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze-> nie wiem czy to ciaza czy cus, rozmyslam. Troszke mnie brzuszek kluje i czasem niedobrze mi jest. JEsli to bedzie ciaza to jeszcze nie wiem jak to bedzie. Juz sie stresuje. Termin miesiaczki mam na jutro. Zazwyczaj dostawalam wczesniej dzien, moze dzis wieczorem dostane lub jutro. Nie chce straszyc hihihihihi. Jesli bedzie ciaza to z moim kochanym bedziemy dalej cos planowali, ja sie ciesze jesli to bedzie ciaza hihihihihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
eva28 to 3mam za Was kciuki:* Nio i dbaj o siebie,bo być może w Tobie jest Twoje drugie życie:*:* Napewno będzie wszystko super! :D A ze swoim mężczyzną juz rozmawialas?Na ten temat;>?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze-> dziekuje ze troszczysz sie o mnie i mowisz abym dbala o siebie, to tak milo zabrzmialo gdy napisalas ze byc moze w Tobie jest drugie zycie......... z moim mezczyzna jeszcze nei rozmawialam o tym, poczekam do piatku, jesli bedzie tak nadal, wowczas porozmawiam z nim . Kupie jeszcze raz test i wtedy pokaze mu , chyba pojdziemy razem do lekarza. Opisze co i jak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Ojj to napewno sie ucieeeszy:*:*:) Fajnie bardzo:*:* Ja na jego miejscu była bym w siódmym niebie:) Pisz kochana co tam u Ciebie...zdawaj nam tu relacje! :):) i pamietaj dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno wam bede pisala relacje.... ponoc zimno jest dzis na dworze wiec cieplo bede sie ubierala. Buziaki za troske. Troszke plakac mi sie chce teraz bo w glowie mi sie kreci troszke i boli....wczoraj gdy bolal mnie brzuch to wzielam ibumprofen, nawet nie czytalam czy kobietom w ciazy go mozna, teraz bede chyba musiala zmienic styl zycia hihihihiihihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Nio napewno bedziesz musiala zmienic:) Ale wyjdzie Ci na dobre,zdrowe jedzonko za dwóch! hehe:) No i ciepłe ubieranie się ,bardzo wazne...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze znowu pojawiaja sie osoby ktore widza wszystko najlepiej o naszych chlopakach, ciekawe sakd z fusów kasy czy ze szklanej kuli? eva moze za wczesnie zrobilas test, powinno sie robic najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki wtedy jest najbardziej wiarygodny, skoro masz dostac dzis to powtorz test jutro i powinnas juz wiedziec, nie wiem jak u ciebie ale u mnie czasem nawet zmiana pogody jka np wiosan i gwaltowne ocieplenie powoduja zmiane terminu miesiaczki, nie pomysl ze nie chce zebys byla w ciazy, ale jak bedziesz ciagle myslala ze spodziewasz sie dzidziusia a okazaloby sie ze nie ejstes w ciazy to bedzie Ci zal, a poki co to dbaj o siebie i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce ważyć 52 kg.
Dzwonienie z UK do polski to groszowe sprawy? Hahah jasne, zwłaszcza jak sie dzwoni z Ery do Ery;) Zazdrosnico:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytkich nowych i starych :D co tam dziewczynki u was ciekawego bo ja juz czuje jakbym latała zostalo jeszcze tylko 31 dni i bedziemy razem strasznie mnie to cieszy całe 20 dni bedziemy mieli tylko dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki- mój często dzwonił do mnie z USA- bardzo często i długo gadaliśmy. więc podejrzewam, ze najdroższe te rozmowy nie były. mi tez się okres spóźnia- juz długo, ale wszystko jakby się zmienia, tylko wolniej, więc liczę, że za jakieś 7 dni już coś będzie. a test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywny. i żadncyh objawów, tylko brak okresu. a poza tym mielismy jakis miesiąc temu kryzys jak Wam pisałam, ale już dawno o nim zapomnieliśmy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna ...
a najtansze sa USA i UK Gdyby chcial miec inna zerwalby ze mna, a nie wydawal fortuny na dzwonienie do mnie i upewnianie sie ze go nie zdradzam. Wiem, ze mnie nie zdradza a mimo to czasami mam takie chore jazdy.. lo matko ales naiwna dziewczyno 1!! z ery do ery tak mozna dzwonic przez specjalny numer nawet za friki zal mi cie !!!! ja dzwonie z Florydy na ere za jedno polaczenie za minute 3p wiesz ile sie na gadam o skypie nie wspomne fortune to ty chyba masz w snie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i płacze .. zazdroszczę Ci Kochana że mósisz tylko 10 dni czekać, ja już czekam 8 i jeszcze mi zostało 14, to takie ciężkie, teraz słucham smutnych piosenek, dołuję się i beczę:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a głupiemu radość
żal mi was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chce wazyc
one ci po prostu zazdroszacza.. poczytaj sobie ten topik od poczatku.. ciagle pisza ze nawet smsa nie dostaja. rozmawiaja raz na tydzien albo rzadziej. Zwykla zazdrosc ;) nie przejmuj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak na marginesie to 1minuta
1min=5zl ;) z PL do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a głupiemu radość
Faktycznie tanio jak diabli!!! a od czego jest internet i skayp!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak na marginesie to 1minuta
ale z was zazdrosnice!!!!!!!!! dajcie juz spokoj, to ze do was nikt nie dzwoni to nie znaczy ze macie tutaj pluc swoim jadem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem czemu te pomarancze sie ciagle czegos czepiaja, pewnie skonczyly odrabiac lekcje i sie nudza, albo to jakies panny ktore facet puscil kantem i teraz mysla jakby dogryzc innym, a wiecie jaka jest prawda? ze mamy gdzies Wasze zdanie, bo my znamy swoich facetow i skoro dzwoni codziennie ,albo raz na tydzien to i tak im ufamy, pewnie powiecie zaraz glupie one czekaja a oni ich zdradzaja, a ja Wam odpowiem czekamy bo to nasze życie, Wy sie zajmijcie swoim, zalóżcie sobie jakis topic i tam opisujcie sobie co tylko chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj, Kobietki- nie ma co się denerwować. po 1 czy cos jest drogie czy nie to pojęcie względne po 2 jesli znacie swoich facetów to po co to oburzenie po 3 szkoda nerwów jesli im ufacie to nic nikomu do tego, Wasze życie, Wasze wybory i ewentualne konsekwencje. pisze niby do WAs, ale to tez się mnie tyczy. ja juz swojego mam w Polsce, wszystko sie ułozyło i ego się trzymam. wiem, jak miedzy nami jest i nie słucham obcego gadania.zwłaszcza, gdy ktoś nas wcale nie zna- nas jako konkretnej pary, i gada na podstawie uogólnień.i zwłaszcza, gdy nie ma żadnych przesłanek, by nas oceniać ale z 2 strony nie można tez się oburzać o wszystko- może ktoś dostała po pupie, ma inne doświadczenia albo zdanie. może ja kiedyś będę miała podobne. tylko krowa zdania nie zmienia. ale póki co takie komentarze puszczam koło ucha, bo nie mam zamiaru byc wrzucana do jednego worka ze wszystkimi nieudanymi związkami tego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja sie nei denerwuje bo znam swojego chlopaka, tylko nie podoba mi sie ze z tak fajnego forum jak nasze ktos robi smietnik w ogole to nie wiem czemu niektorzy satacy ze jak ktos zakalda temat to inni pisza glupoty, ja wole nic nie mowic jka pwoiedziec cos glupiego ale widocznie nei wszyscy mysla jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odłączam się od was... Niestety ale coś sie spsuło, przyjeżdża już w czwartek, zostaje u mnie na 1 dzień i potem się żegnamy.. Zaczynam nowy rozdział w życiu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia nad stawem -> ja tez uwazam ze to forum jest fajne a ktos robi smietnik swoimi glupimi wypowiedziami....ja to ignoruje i wogole sie tym nie przejmuje bo musialabym byc taka sama jak oni.... u mnie nic nowego tzn okresu nie ma, a poiwnien dzis juz byc bo termin, pojde po test i dzis zrobie znow, napisze wieczorkiem co mi wyszlo...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mam wrazenie ze zwiazek an odleglosc nie ma szans, co jakis czas robi sie nas coraz mniej i to nei z tego powodu ze nasi faceci wracaja tylko ze cos sie psuje, ze odchodza, anjusia ostatnio pisalas ze wszystko jest dobrze i teraz juz koniec, moze da sie naprawic, pisalas ze on mowil ze zalezy mu na Tobie, niesprawiedliwe to wszystko jest, eva moze Ty chociaz jakas dobra wiadomosc bedziesz miala, ostatnio cos malo dziewczyn pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia daj spokój, to jest koniec. Niewierze, że tak to przeżywam.. czuję sie okropnie, chciałabym mu to powiedzieć, przytulić ale nawet go nie zobaczę...ale cóż życie toczy się dalej... Pozdrawiam was, oby wam się układało. Życzcie mi powodzenia abym jak najszybciej zapomniała, bo nikogo takim uczuciem nie darzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila-> chcialabym miec dobra informacje ale wciaz cisza, zrobilam drugi test i nie wykryl nic wiec nie wiem czym jest spowodowany brak okresu. teraz jzu sie martwie napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te rozmowy sa tanie
te rozmowy sa tanie ... i se wmawiajcie ze nie wasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×