Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Cześć dziwczynki:) Co tam u was?? Coś tu cicho się zrobiło;) Ja musze przyznać że dziś mi lepiej:) Te niedziele są okropne:( Ale poniedziałki mogą być...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie :) do powrotu mojego ukochanego zostało ok 100 dni :( jak ten czas mi sie strasznie ciągnie a dopiero go nie ma miesiąc ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam...no ja w koncu moge powiedziec: w przyszlym tygodniu go bede widziala....powoli jakies zakupki itp ehhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLUSiA
witam, my głonwie rozmawiamy na gadu, zostawiamy sobie wiadomości. i każde czyta i odpisuje kiedy może. czasem uda nam sie tez pogadac na gadu, gdy jetsesmy oboje. i co tydzien slysze jego glos:) ale tesknie tak bardzo. nic mi sie nie chce robic. chyba musze sobie jakis haronogram zrobic- sa wkaacje wiec moze jakies brzuszki, rower:) sama juz nie wiem. niech ten czas prędzej mija pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj nie martw sie no:) szybciutko zleci naprawde. ja np postanowilam przed wyjazdem sciac wloski, kupic pare ubranek, cwicze :P robie teraz wiecej dla siebie, bo mam wiecej czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLUSiA
płaczę sobie, już nie mogę. ponad 2 miesiące przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ja mam jeszcze pond 3 miesiące czekania wiec uszy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipaaaaa
smutno mi:( misia nie ma, a ja nie mam co robić, nie moge znaleźć zadnej pracy na miesiac, siedze z rodzicami i sie nudze znajomych tez gdzieś wywiało... A misio wróci dopiero za miesiąc ponad:( co robić?? Nie mam ajecia i łapie doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipaaaaa
😭 jak sie nudze to bardziej tesknie:( jest mi coraz bardziej smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano jakos cicho:( ja wlasnie wrocilam ze sklepu. spotkalam kolesia zze studiow z mojego roku ktory jest sobowtorem mojego mezczyzny:D w czerwcu na sesji podeszlam do niego z kumpela zeby mu foto zrobic i wogole:) mily kolo, ale moj jest o niebo fajniejszY:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lipaaa---ja mam identycznie, mooj bonuś będzie za 2,5 tyg i ja sie obecnei męczę z rodzicami, stary ględzi ze nie mam pracy itp.... koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcemy wynająć od września mieszkanko we wrocławiu i tam szukac pracy dlatego teraz ne szukam nic w mojej okolicy, ale srogi tatko juz wysyła komentarze że jestem darmozjadem, ,,,,, dzisiaj POSKARŻYLAM SIE MOJEMU MISIOWI, JEST BARDZO ZŁY ZE ON TAM, A JATU WYSŁUCHUJE NIEPOTRZEBNYCH OBELG W MOJĄ STRONĘ.... i jak to nie wpaść w depresje, skoro rodzony ojciecnie docenia ze mam ostatni rok magistra i ze do czerwca pracowalam na 2 zmiany i tak dalej.... sory laski ale musialam sie wygadac, bo wysiadam psychicznie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianietka55 nie martw sie, zamieszkacie razem i bedzie super:) znajdziesz fajna prace bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak daleko masz do Wroclawia ale mozesz juz zaczac szukac:) niektorzy szukaja pracownikow na wrzesien juz:) pamietaj- warto zamiescic ogloszenie samemu- np w gr4atce czy cos:) wtedy pracodawcy sie oddzywaja do kilku osob ijest duza szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Ola.....kochana jestes..... ehh mi to juz naprawde na psychike siada, a misiek tak daleko i nie ma kto pocieszyć i przegadać, ze nie jestem nieudacznikiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...ja mialam problemy ale w pracy. moja kierowniczka czasami przesadzala....byl czas kiedy szlam do pracy z bolem brzucha:( i tez On byl daleko...tak mi brakowalo pocieszenia:( a jak to jest, on wraca??czy Ty jedziesz do niego??bo jedziesz przeciez teraz jakos doItalii tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jade do mojej mamy ktora mieszka we Włoszech, moj misiek nie dostanie wiecej urolpu, a teraz to sama nie wiem czy chce jechać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhhh kurcze zeby chociaz z Toba na tydzien pojechal czy cos:( moze cos uda sie wykombinowac?? tak juz pamietam teraz pisalas ze sie miniecie praktycznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh jedzcie autokarem:P wiem ze lipa starszna ale ja dalam 400 zl w obie strony...zawsz mneij niz samolot, a dla studentki takiej jak ja to roznica;) a nocleg darmo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to nie tak dużo:) myslalam ze wyjdzie 700 zl lub wiecej, moja mama ma tam swoje mieszkanie wiec jedzonko i spanko za darmo:) jutro popytam o ceny biletów... dzięki Olaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co..tylko wiesz....ja kupowalam bilet w maju:( ale popytaj. naprawde mozna tarfic niedrogo. a bo np jest znizka do 26 lat..nie wiem ile ma Twoj... ale podzwon po biurach i pytaj:):):) wiec w sumie tylko byscie mieli koszt noclego i ew przyjemnosci. ja koniecznie wybieram sie do Mirabilandii, bylam 7 lat temu i teraz tez musze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie darlam ze potem ledwo mowilam.a teraz jestem strasza i jeszcze bardziej sie boje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×