Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

22 h. ale jechalam kiedys w podroz 40 h:p zreszta we wloszech etz juz bylam autokarem wiec wiem co mnie czeka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole dziewczyny zniknely:( np madzia juz nie pamietam kiedy pisala, nie wspomne o reszcie:( no lilia ma swojego przy sobie wiec jest usprawiedliwiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taki zastój;) mi sie humor psuje bo weekend idzie i znow złapie doła:( juz powoli lapie weekendy sa najgorsze:( jedynie co mnie powinno pocieszac ze to ostatni weekend lipca ale jakos nie pociesza smutno mi:( niecierpie sobót a jeszcze bardziej niedziel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dzisiaj wkurzylam na neigo jak dzownil:P ale z drugiej strony sprzeczamy sie i za chwile zaczynamy sie smiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzoe zaplanuj cos na weekend??jakies lazenie po sklepie:p spotkanie ze znajomymi, kolezanka, piwko jakies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe rozumiem:0 z jednej strony czlowiek nie chce sie meczyc a z drugiej nie ma ochoty z nikim sie spotykac...ajj kochana rozumiem to doskonale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ja MARZE o chwili gdy go zobacze...gdy sobie o tym mysle cos takeigo dziwnego czuje ze nie umiem tego opisac. ...cos czego nie jest w stanie wyobrazioc sobie ktos kto takiej rozlaki nie mial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
hej dziewczynki nie bylo mnie tak dlugo bo wyjechalam z moim na wakacje i nawet nie zdazylam sie z Wami pozenac, pojechalismy w poniedzilek w bieszczady a wczoraj wrocilismy, mieszkalismy u cioci mojego chlopaka, wiec bardziej znam juz jego rodznke, jak zobaczylam go pierwszy raz to bylo mi dziwnie, niby steskniona ale jakos tak inaczej, jakby byl mi bardziej obcy, nawet zaczelam sie zastanawiac co naprawde do niego czuje, w niedziele nawet nie bylismy sami bo musial pojechal do brata bo samochod cos mu sie psul a nastepnego dnia jechalismy, oczywiscie zabral mnie ze soba, ale nastepnego dnia jak przyjechal po mnie i pojechalismy na wakacje to bylo tak jak kiedys, znow poczulam ze jest mi bliski, teraz odkad wrocil tylko rzedziej mi mowi zem nie kocha, ale wynagradza mi to w zachowanie, u cioci jak byslismy to robil mi kanapki, kroil pizze, karmil mnie i kupowal duuuzo slodycze i teraz mnie mdli na widok nawet lodow, a 1 sierpnia lecimy do anglii, tak mni wiecej gdzie teraz sa powwodzie, ale chlopak powiedzial ze mieszkamy wyzej i nam nic nie bedzie tylko mozemy miec problem zeby dojechac do tej miejscowosci gdzie bedzemy mieszkali, potem ja wroce w pazdzierniku, on zostanie, na weele kolezanki pojde sama, zostanie tam do grudnia a potem zobaczymy, trzymajcie sie dziewczynki, i jkos malo pisalyyscie przez te kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-frycia
..ja tez tesknie!! tesknie za mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia nad stawem
wlasnie nagrywam dla nas plytke z wolna muzyka, jakos chwilami mi zal ze wyjezdzam, rodzice, brat sa bardzo mili dla mnie, juz chyba powoli tesknia, ale wiem ze dobrze robie wyjezdzajac z moim miskiem, chyba nie bede was za czesto odwiedzala co prawda bede miala neta ale gorzej z czasem i nie chce zeby chlopak zobaczyl ze pisywalam tu, bo czasem pisalam rozne rzeczy i jakby to przeczytal to bylaby niezla pewnie awanturka e w ogole niektore rzeczy o nim pomyslslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja. nie znosze niedziel 😠 wyjatkiem bedzie nastepna niedziela:P no bo zostalo mi nie liczac dzisiaj 5 dni do wyjazdu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak juz nie duzo:) pamietam jak sie cieszylam ze zostal mi tylko miesiac...a jak pomysle o tej podrozy ehhh to mi sie odechciewa. zobaczy mnie taka zmeczona po 22 h jazdy ehh mam andzieje ze bedzie postoj we Wloszech. pamietam ze jak kiedys jechalam to byl...to wtedy szybko sie poprawie-makijaz i odswieze sie troszke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie 5 sierpnia zostanie mi miesiąć... nie wiem czy sie ciszyć czy płakać... z jednej strony to tylko miesiąć a z drugiej aż miesiać;( dopiero miesiąc minął, czy już miesiąć minął?? Niedziela standard łąpie doła:( jak zwykle się ciągnie ta niedziela dopiero po 12 heh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku niech ta niedziela się już skończy, ciągle mi się ryczeć chce, jakiś kryzys mam;( nie dawno gadalam z moim Misiaczkem na necie i teraz to jest jescze gorzej, tak mi go brakuje...;( normalnie lzy to mi sie same sina do oczu;( ostatnie dni były nawet spokojne a dziś ah:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deborahh
zycie czasem bywa okrutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość By...The...Way...
...hmmm... a już się bałam, że jestem sama... czasem wszystko jest w porządku, ale są i dni kiedy nie potrafię znaleźć sobie miejsca... w końcu jeszcze miesiąc temu budząc się rano miałam Go obok... miło Was wszystkie poznać... mam nadzieję, że jakoś z Wami sobie poradzę... może i do końca października nie jest bardzo daleko... bo wtedy przyjedzie na kilka dni... ale mnie przerasta, że te kilka dni minie... i znów przyjdzie mi czekać... aj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylko 8 dni:) a mój kidys niestety przeczytał i domyślił się ze to ja pisałam o nim i miałam \"lekką\" awanturkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×