Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

a tak w ogole to dziś ostatni dzien lipca!!! nareszcie! jutro juz sierpien i teraz czekam juz na wrzesien....mam nadzieje ze juz z gorki bedzie.... chociaz ostatnio coraz mi ciezej coraz gorzej znosze to rozłąke, ale moze to przez napięcie przedmiesiączkowe, zawsze wtedy mam chandre a teraz jeszcze tesknie to sie kumuluje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ja totalnie nie mam czasu. nie wiem jak ja zdaze ze wszystkim...jestem pochlonieta wyjazdem, a ogolnie nadal nie wierze ze zobacze go w tym tygodniu...ze to juz...ze minely 3 miesiace...piekne uczucie wiedzac ze to juz, ze dalam rade...Was tez to czeka:) ale jak mowie- nie zdaje sobie chyba jeszcze do konca z tego sprawy...dopieor jak bede jechala...a na sama mysl boli mnie brzuszek z nerwow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość By...The...Way...
hmmm... ale Ci Olu zazdroszczę... też chciałabym żeby to było tak szybko... żeby już... ale i ja się doczekam... mam nadzieję... ...a teraz dobrej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość By...The...Way...
...łzo... Tobie szczególnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje stęsknione kobietki. Olenka ale ci fajnie:) mi tez pewnie bedzie brzuch ze zdenerwowania bolał przed jego powrotem. Rodzynki- cudnie zauwazylas- juz sierpien- na pewno juz teraz bedzie z górki:):) łzo- współczuję bardzo:( Pozdrawiam Wszystkie Silne i wytrwałe w czekaniu kobietki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość By...The...Way...
...hmmmm... rodzynkiwczekoladzie potraktuj to jako tylko 35... mnie zostało conajmniej dwa razy tyle... :/ ...tęskno mi i smutno... a On milczy... wiem, że jest zajęty... ciężko pracuje... ale czasem tak bardzo chciałabym usłyszeć Jego głos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom sa momenty kiedy jest juz coraz blizej ale sie dluzy...ehh a ja pol dnia l sucham jedego kawalka....po prostu cudo. Muse - Map of the problematique :) nie lubie takiech kliamtow ale to jest wypas...ehhh poza tym to mam tyle roboty z nie wiem za co sie brac:( nie mam czasu nawet tesknic ale to dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łza płynie kap kap
Witam! dzieki za wsparcie! moj maz zadzwonil do mnie powiedzial ze wyjechal dla mnie i ze za miesiac wraca.stwierdzil ze musil mnie postawic do pionu zebym nie plakala i nie zatrzymywala go dlatego tak postapil. kazal mi czekac na siebie te kilka tygodni (planuje wrocic za ok miesiac) Tylko ze ja nie potrafie na niego czekac w ciagu jednej chwili gdy mowil ze wyjezdza rozwalil caly moj swiat. jak mam teraz wierzyc skad mam wiedziec ze za chwile nie zadzwoni i powie ze jednak zostaje??? co ja mam robic dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mu, przynajmniej spróbuj, ostatecznie bedziesz cierpiec za kesiac a nei teraz, ale skoro zadzwonił i tak powiedział, przeciez bez powodu by nie dzownił i tego nie mowil... ja bym uwierzyła... Fakt to był nie najlepszy sposób aby \"postawic cie do pionu\" ale jest jakas nadzieja, a jesli go kochasz, to poczekaj ten miesiac i nie martw sie na zapas:) głowa do góry bedzie dobrze! Wierze ze wam sie ułozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny, kryzys mnie dopada jakis. Tak bardzo on mi dzisiaj jest potrzebny, a go nie ma. Po prostu tragedia. BEZSILNOŚĆ.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...łzo... rodzynikiwczekoladzie ma rację... jeśli nie będziesz czekać przez całe życie najprawdopodobniej bedziesz myśleć... \"co by było gdybym jednak czekała...?\" trzymam kciuki... musi byc dobrze... pamiętaj \"jeśli bardzo czegoś pragniesz, cały wszechświat potajemnie działa, by Ci się udało...\" ...hmmm mnie też czasem jest potrzeby... bardziej niż zwykle... ale wiem, że choć nie ma Go w tej chwili obok... myślami i sercem jest blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy wiecej takich rozstan...kurcze nigdy wieeeceeeej!! mam andzieje ze to nas umocni ale nie chce znow tego przeywac...3 miechy to duzo:( ehh a aj coraz blizej i teraz w ogole nie moge spac po nocach, budze sie...okropne. chyba sie rozrycze w niedziele jak slowo daje...i nie puszcze dalej niz na krok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zgadzam się i w październiku zrobię to samo... przykuję do kaloryfera i niech spróbuje się postawić... ja Mu pokażę... ;) asz... tęsknię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anek ciesze sie:)) tak myslalam ze juz moze dotarl albo bedzie lada dzien:D ehhh dziela nas neispelna 48 h. wiecie ja czuje jakby to byl owielkie wydarzenie, nierealne stalo sie realne:D sadzilam ze mi nigdy nie minie ten czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja dziś zadzwoniłam... tak bardzo chciałam usłyszeć Jego głos... i usłyszeć, że tęskni... a tu nic... nawet o tym nie wspomniał... wiem, że jest dosyć mało wylewny jeśli o mówienie o uczuciach chodzi... ale brakuje mi czasem ciepłych słów... w zamian dostałam między innymi stwierdzenie... \"nie ma porównania między Polską, a Islandią... tam jest o niebo lepiej... ludzie może i lekko zboczeni, ale tak bardzo życzliwi, jeszcze nie widziałem wkurzonego Islandczyka...\" ...może i są życzliwi... może i zarobki są dziesięciokrotnie wyższe i standard życia lepszy... ale nigdzie w Islandii nie czekają na Niego tacy PRZYJACIELE jak tutaj... i ktoś kto koch a Go całym sercem jest w Polsce, a nie na Islandii... cieszę się, że jest Mu tam dobrze... ale z dugiej strony chce mi się wyć... pomocy... już nie umiem sobie poradzić... tęsknię za Nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez czesto slyszalam o Wloszech zanim pojechal. bo on tam byl juz tylko ze wtedy nie znalismy sie:D ale nienawidzilam tematu Wlochy. Wiec on coraz mneij moiwl bo i wiedzial ze mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah jak Olence dobrze.... I coraz mniej nas tęskniących... Coraz więcej Miśków wraca, ale do powrotu mojego Miśka jeszcz sporo:( I jeszcze znów ten weekend heh:/ okropnie mi źle....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniM
witam wszystkich serdecznie. ulże może niektórym z Was mówiąc iż ja musze mieć siły i czekać jeszcze 1 rok aby zobaczyc sie ze Skarbem. razem 2 lata bez siebie. jest strasznie ciezko ale damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet wyjechał właśnie w tym momencie, kiedy mogliśmy tak na serio być razem... po 2 latach. Obiecał, że przyjedzie po 2 miesiącach, a nagle pisze, że wraca w grudniu! :( Chyba umrę z tęsknoty... A co jest najgorsze po miesiącu bez Niego zaczynam się zastanawiać po co mi facet na drugim końcu Europy... I nie wiem czy mam za czym czekać. Ratunku - sama nie wiem co mam o tym myśleć! Źle mi z tym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×