Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

o kurcze wiele nas łączy bo ja napewno nie pojechałabym tym diabelskim młynem ani tym co reklamuja czipsy, co sie wisi nogami, hhehe zapomnialam jak sie nazywa;) fajny był pokaz duchów .... wogule wszystko super. a najlepsza ta wyrzutnia taka co do góry jedziesz na sam szczyt a potem szybko sie spada....grrrrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do gory nogami to bylo kiedys Katun. a na windzie tez bylam;d na dabelskim tez;) a na zwyklej kolejce tez bylam, i kurde pare razy jechalam zeby wyjsc ladnie na foto, teraz bym nie dala rady:P:P ale wtedy mialam 15 lat:D vzaraz wchodze na stronke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi cos troszke zamula net, i tak juz zmykam, musze sie rano zarejestrowac w Urzędzie Pracy:) pozdrówki Olusia, i śpij dobrze, .... żeby Ci sie Twoj Aniołek - Misiek przyśnił:) papati;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa i uszka do gory:) aha i jesli wiesz to napisz mi jak bedziesz ile wstep teraz kosztuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja sie ciesze ze spotkania a nie z Wloch. nienawidze tegokraju...wlasnie za to ze on tam jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie z miom misiaczkiem rozmawialam na neciku:( heh jak mi teraz smutno😭 jeszcze bardziej zaczęłąm tęsknic:( a on to chyba coraz mniej teskni... moze sobie wmawiam, ale widze roznice jak gadalismy ostatnio a jak teraz:( i to mnie jeszcze bardziej dobija:( smutno mi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - a co tu tak pusto co??? topik się kruszy gdzie reszta..u mnie ok... troche jestem zajęta bo sprzątam i jeszcze jakieś zakupki wiecie ,,, bo mój przyjeżdza za 8dni.. już nie moge się doczekać..a co do włoch to też wam zazdroszcze..no może troche mniej madzianetce55 bo tak jakoś wam to wyszło .. ja ci mówiepakuj go i jedz z nim,, a w nosie//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pusto pusto;) ah 8 dni już się nie mogę doczekać kiedy ja tak powiem... No właśnie zaraz nas opuszczą wlściwie jedyne bywlczynie tego forum a przynajmniej najczęstrze:( co ja bidna sama poczne:( może ktoś się jeszcze do na teskniących przyłączy;) po co w ogóle istnieje coś takiego jak tesknota?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 9 dni wyjezdzam...jeee:D odejda jedne przyjda nastepne. ja opuszcze na 2 tygdonie, potem wracam bo znow odliczanko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja mam tak samo, ale cuz trzeba troszke pociepriec;) ja zawsze mysle sobie ze jak to fajnie bedzie byc opaloną no i jakos wytrzymuje;) jeszcze jak sie jest nad wodą to luz, a ja dzis sie meczyłam na ogródku;) ale jakos dalam rade poczytalam troszke prasy i posłuchałam spiewu ptaków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja preferuje solar, bo niestety w tygodniu jestem w domu ok 16.30. wiec nici z opalania. zostaja w weekendy ale nei zawsze mi sie chce jechac 15 km na dzialke zeby polezec chwile po czym przewaznie jest deszcz i burza ostatnimi czasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma ogródek pod domkiem wiec mi wygodnie no i mam troszke czasu:) a solara unikam bo to gorzej dla skory niz to słońce, raz tylko byłam w zyciu przed studniowką i juz raczej nie pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale mam juz nerwy na wszystko.Juz potzrebuja urlopu, chce wyjechac i pobyc z nim z dala od wszytskich:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pociesza mnie to bo aj czekam prawie 3 miechy: a potem po przyjezdzie ejszcze bede :P nie mam ochoty na te zakupy ani nic:( chce juz miec urlop i jechac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie juz tyle wytrzymalas to te pare dni tez wytrzymac i mysl tylko o spotkaniu i wyjeździe to odrazu ci przyjdzie ochotka na zakupki, w koncu musisz sie miec w czym pokazac swojemu ukochanemu;) troche optymizmu przeciez tak niedlugo.... ile ja bym dala zeby na twoim miejscu byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi no wlasnie chcialabym wygladac jak najlepiej...ale jakos nie mam nastroju....wczoraj zadzwonil niespoziewanie...akurat byla kolezanka. byla w szoku jak zobaczyla moja mine jak mama weszla do pokoju aby dac mi sluchawke i powiedziala ze to On dzwoni:D mowi ze normalnie mine mialam niesamowita...tak sie ucieszylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde wiem co czujesz....teraz to ja juz tak czekam i czekam...do pracy juz chodze z resztkami energii...marze o piatku gdy zamkne drzwi w pracy:P i oddam sie calkowicie przygotowwaniom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- mo za tydzień o tej porze będzie już w drodze do domu /... znowu dwa dni koszmaru i martwienia się o droge... a jadą w trójke i jest tylko on kierowcą .. znowu schudne z nerwów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o już nie dojade... myśl pozytywnie ... łatwo powiedzieć gorzej wykonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×