Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qbaaaa

Dobry fryzjer w KRAKOWIE..

Polecane posty

Gość qbaaaa

kto mi poleci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię jean luis david ale w tesco na prokocimiu tam taka taka fryzjerka blondynka solarowa suuuuper:) fajnie bo potrafi sama wymyślić fryzurę jak przychodzisz nie zdecydowana:) i dobrze ścina:) natomiast nie polecam jean luis david na siennej 2 razy tam sie ścinałam i fryzura była bez polotu i pomysłu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qbaaaa
Dzięki za odp. Może jeszcze ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trendy na Starowislnej
moja mam i kolezanki z pracy korzystaja z ich uslug. Swietne, modne fryzury, fantastyczni fryzjerzy. Przede wszystkim dobrze scinaja (po umyciu glowy i ulozeniu samemu w domu nie rozczarujesz sie) i dobieraja kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qbaaaa
Chodzi mi tylko o jakieś fajne ścięcie, tak żeby się fajnie układały i nie trzeba było poświęcać dużo czasu na ich układanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zdecydowanie polecam Neo na Grodzkiej, świetny fryzjer Rafał(nie wiem, tylko, czy jeszcze tam pracuje)fantastycznie dobiera fryzurę...obcinał kilka moich koleżanek, wyglądały rewelacyjnie, potem ja się do niego wybrałam i byłam baardzo zadowolona:) A na Siennej chyba nie ma Jean Louis\'a, raczej na Szewskiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest na siennej kolo pko:), na szewskiej tez jest:) ale na szewskiej nie byłam. ja w trendy ale na karmelickiej robi kolor i pasemka i całkiem fajnie to wyszło ale o ścięciu nie mogę nic powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×