Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Agula i jak po egzamnie??? Pytałas o świeta, a wiec ja pokupowałam Zuzi pare ciuchów:P Gabciowi kuchnie (link nizej), męzowi mam zamiar kupic spodnie i jakis fajny sweterek, i jeszcze chciałam kupic ladną bluzke tesciowej bo ona juz dawno nie miała nic nowego;) Sobie nakupiłam butów i bluzek na nie cale 300zł !!! Ale uznalam ze jako osoba nie paląca to moge sobie na taki wydatek pozwolic i nalezy mi sie to. Nie wiem czy wspominałam ale byłam palaczem i teraz juz nie trace kasy na fajki wiec na ciuchy to moge wydac raz na jakis czas? hehe:D:P:D Kamika a nas też ten sam problem z wagą, Gabryś mało przybiera, mozna by stierdzić ze nic ale najwazniejsze to, że nie chudnie, no nie;) A czy Damianek normalnie zjada wszystkie 3 posiłki dziennie? Bo u nas z tym to róznie jest, Gabich potrafi żyć o jednym posiłku dziennie i to takim skromnym, np. pół miseczki zupy i pół kromki chleba :-o Zuzia dziś konczy 1 miesiąc i zaczynamy juz drugi, mammo jak to szybko zleciało a moja panna Zuzanna nadal mała jak noworodek mimo iż od dzis jest już niemowlaczkiem:) hehe biedna nadal ma te wzdęcia i problemy z kupkami i bąkami:( Oby szybko jej to przeszło;) Przyszla nam z alegro kuchnia dla Gabcia, zamówiłam ją na gwiazdkę, mam nadzieje ze to dobry pomysł bo Gabi często mi pomaga w kuchni (broić i szkodzić, hehe), wiec teraz będzie miał własną:) http://allegro.pl/smoby-kuchnia-bon-appetit-2 010-17-akcesorii-k-ow-i1342473671.html Kamika jak nie masz z kim popisac o sytuacji z tesciową,szwagrem to nam napisz zawsze to lżej a ja doskonale rozumiem twoje nerwy z tego powodu jednoczesnie podziwiam Cie bo ja juz dawno bym nagadała im to i owo nie patrząc czy męzowi bedzie przykro, n ale to takie moje zdanie bo ja jestem takim człowiekiem z nerwową naturą:D Wiadomo ze lepiej byłby porozmawiac niz pisac ale zawsze to jakas lepsza forma komnikacji tutaj a Ty w tak wysokiej ciązy! nie mozesz sie denerwowac bo emocje udzielaja sie i dziecku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość kamika_25......32tc........ok 17-02-2011......5 mies............ MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m.......... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 l 5m.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel...... ..2lata 5mies.. Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian.........2 l 2 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...........13.10.2009............Zuzia.......... .. 4msc.... malawronka.........14.11.2009...........Filipek.......... 2,5 m...... Justynka27..........17.02.2010....Nadia Antonina....4 miesiące... Agatha...............18.11.2010...........Zuzanna........ 1 mies.... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live. IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha........Agata..............Ariel/Norbert....Maja/Zu zia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! ja po egzaminie...chyba bedzie dobrze:)wchodziłam jako ostatnia gr wiec mielismy test i czas na rozwiazanie ich(bo wiadomo wynosili testy) a miałam taki sam jak inne gr wiec mysle ze damy rade:) Kamilka ja tak jak Ty, spokojna, cicha. Mi tez sie juz nazbierało troche nerwów na pewna osobe ale nie wiem do kiedy tak wytrzymam, wkoncu jestem człowiekiem i kiedys te emocje musze z sie wywalic:( Ja wiem jak Ci przykro że nie spedzasz wigili u siebie to samo ma mój mąż i uwierz mi że strasznie jest mi źle z tego powodu że on(my) nie spedzimy tej kolacji z jego mamą, ale niestety tak sie złozyło że tesciowa pracuje w te dni:( ja osobiście nie wyobrażam sobie żebysmy nie spędzili świat u rodziców, za to co robia dla nas bede im wdzieczna do konca zycia i jeszcze dłużej:) Agatko wspomniałaś o paleniu ja tez kopciłam, teraz nie pale wiec odkładam kase niby na fajki a zawsze uzbieram na coś:D Achhhh...wiecie co?? mój kochany mąż tak o mnie zadbał że zamówilismy dwie pizze z czego jedną on miał zjeć a ja drugą:) i co?? przyszedł facet z pizzą,zapłaciłam i teraz sama ją jem a mąż nie raczy się obudzić:D tzn budziłam go ale powiedział zebym zjadła:) hehehe chyba ocipiał:D jak lubi odgrzewaną to rano zje:P Dobranoc Kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 a ile Gabryś waży jeżeli wolno zapytać? Bo o ile pamiętam nie było wielkiej różnicy między nimi :) Damian miał 10,8 kg - chociaż na mojej wadze w domu miał ponad 11 :D Co do jedzenie to gdyby jadał normalne co najmniej te 3 posiłki to pewnie nie było by sprawy :P Ale on jest wybredny i jest mało potraw które je :( Chociaż przyznam, że mam wrażenie, że apetyt mu się poprawił po podawaniu multiwitamin w płynie :) ale podaję je chyba nie0cały miesiąc. Tera mu się zdarza, że skubnie od dwóch obiadów - jak my mamy i jak mężowi po pracy zrobię - jak to mówię zawsze coś skubnie i widocznie mu wystarczy bo jest bardzo ruchliwym dzieckiem :D No ale badania zrobimy po świętach. Zmykam zobaczyć co tam w kuchni się dzieje bo już jakieś zapachy do mnie docierają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie za 100 pkt :D Czy któraś z Was miała łóżeczko turystyczne? Jeżeli tak to proszę o opinię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kamilka my mamy łóżeczko turystyczne:) nam się bardzo przydało bo jak bylismy u rodziców to Wiki sobie w nim spała(ono miało tą funkcję dla malutkich dzieci że spała wyżej a potem to zdjelismy jak podrosła) i ogólnie fajne jest mało miejsca zajmuje jak sie je złoży, przy rozłożeniu my mamy takie jak normalne łóżeczko.Mielismy je nad morzem dwa lata temu i Wiki tam sobie w nim troszkę spała:) łóżeczko do tej pory stoi u rodziców rozłożone za drzwiami i jak przyjedziemy to Wiki lubi jeszcze się w nim bawić bo tam ma jeszcze takie okienki/wyjscie odsuwane na suwak, tylko że suwak jest od zewnątrz:) to łóżeczko jest dobre własnie jak się nocuje gdzieś poza domem a i jeszcze to nasze łóżeczko miało funkcję kołyski ale ja nigdy tego nie używałam i nawet ostatnio jak byłam miałam załozyć te płozy i zobaczyc jak to sie buja ale jakos nie miałam weny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula u mnie jak jest egzamin czy kolokwium to niestety dla kazdej grupy sa inne pytania zeby nikt nie wynosił:( za to na licencjacie była mozliwosc wynoszenia pytan, ale ze moja gr nie zyła w zgdzie z inna to nie było wynoszenia pytan, ach ta zawiść....:P Kamika Gabrys teraz wazy dokładnie 12,4kg i ma 91cm. Raz zjada malo, prawie NIC i żyje samym piciem, a niekiedy potrafi wcinać jakis konkretny poiłek, np. wczoraj zjadł wszystko co mu podalam na talerzu na obiad, własnie bo posmakowaly mu jeżyki te z "pomysł na" mięsko mielone z marchewką i ryzem, do tego zamiast ziemniaków to zjadamy makaron zapiekany z zółtym serem, i ja sobie gotuje marchewke na parze z selerem apotem to tarkuje dodaje troche masła i podaje do obiadu na ciepło. Co do łożeczka turystycznego to my równiez taki mamy:) Dokłądnie taki sam co do funkcji i wyposazenia jak u Aguli. A te płozy do bujania to pic na wode foto montaż:P tuczą jedynie dzieckiem i odnioslam wrazenie jakby były kwadratowe a nie półokrągłe tak telepią:) Za to polecam, u nas sie sprawdził w okresie kiedy Gabrys szalał, tzn. rzucał sie w łózeczki w przypływie takie zabawy i nie patrzył ze zerwie zaraz w głowe a kojec był dla niego bezpiecznym miejscem a poza tym on w nocy jak spi też sie wierci niemiłosiernie wiec tu tez było OK;) Jak jzu Agula pisała sprawdza ie tez w terenie a ze Ty czesto jezdzisz do ammy to mozesz skłądac i rozkładac łózeczko bez problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Agatko własnie patrzyłam na te płozy i takie kwadratowe mi się wydawały ale jak przeczytałam co napisałaś to już mi się odechciało sprawdzania:D ja ogólnie to nie chciałam uczyc Wiki bujania bo ja już miałam dosyć jak Helenkę musiałam do spania usypiać na rekach i jeszcze na stojąco bo na siedząco nie dało rady, to była masakra, ona cięzka a mi się ciemno przed oczami robiło i powiedziałam sobie jak bede miec własne dziecko nigdy nie naucze bujania/noszenia na rękach. Moja Wiki dosyć że wysoka to waży już 17 kg!!ostatnio jak ją mierzyłam(bardzo to lubi i było to z tydzień temu:) ) to miała 100,5 cm i za kazdym razem muszę zaznaczac długopisem kreseczke, zeby widziała ile juz urosła:D Jutro musze sie z nia wybrac do reala po stojak do choinki bo gdzies nam zaginął(po remoncie), pewnie jest w piwnicy tylko mężowi się nie chce iść po niego tzn. mówi że go nie widział tam a dzisiaj stwierdził że jakas grupka młodziaszków tam była wiec wolał nie ryzykowac, a ja do tej piwnicy już w zyciu nie pojdę:) nie boję się myszy czy szczura ale głębokch tunelów itp a u nas ona jest przez cały blok!!!!!!! to jakaś masakra co zobaczyłam jak tam byłam, czułam się jakbym była w studni!! wstyd się przyznać :(ale mam "uraz z dzieciństwa" i odkąd pamiętam obejrzany przeze mnie jakis dokument ( nie pamietam już nazwy) to boję się w basenach np: kratek do filtrowania wody bo w tym odcinku było jak chłopczyka zaczęło wciągać po jej odkryciu i teraz wybieram tylko tory na basemach gdzie nie ma tych przeklętych kratek a jak juz musze nad nią przepłynąć to zapiera mi dech w piersiach, a to potem się przerodziło w to, że nie kąpę się normalnie tylko biorę prysznic bo się boję korka i tej dziurki od wylewu wody z wanny:D ja wiem ze to śmieszne ale tak już mam:/ ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aż tak często tego łóżeczka to byśmy nie wozili bo u mojej mamy są dwa więc tam se można poradzić:) Tak bardziej myślała, że w razie gdybyśmy chcieli gdzieś latem pojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Z racji tego że jutro wyjezdzam to składa Wam zyczenia: Życzę Wam Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku👄 Jesli w Zakopanem u tej babki bedzie internet to postaram sie cos napisac a jak nie to sie odezwe dopiero po sylwestrze jak wrócimy. PA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życze Wam spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w miłej atmosferze, duzo zdrowia a wiem, że tego bardzo nam wszystkim trzeba;) szczególne zyczenia Kamilo dla Twojego Bąbelka w brzuszku;) Ucałowania dla Was i dla Damianka i Wikusi👄 oraz szcęśliwego Nowego Roku 2011! Papapa🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane! Dawno mnie tutaj nie było, ale nie mogłam was nie odwiedzić w takim dniu :) Mam nadzieję,że mnie jeszcze pamiętacie :) Pozdrawiam was dziewczyny i życzę wszystkiego dobrego!!!! Odrobiny ciepła w mrozie, odrobiny światła w mroku, radości w smutku, nadziei w chwilach niepokoju.. Spokojnych, radosnych Świąt!!! :cmok:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja może będę okrutna ale napiszę tak: na szczęście już po wigilii :( Dobrze że Damian ze wszystkiego sobie nie zdaje sprawy i przynajmniej część z prezentami była w miarę miła! Teraz powoli zabieram się za obiad i jak zjemy zmywamy się na wieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika nie jestes okrutna, czasami tak jest jak sie spędza swięta tam gdzie nam źle a nie z ukochanymi ludzmi, ja sobie nie wyobrazam, gdybym miała mieć wigilie z dala od mojej rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku :D Mam nadzieję, że w lepszym niż poprzedni :P Oraz życzę Wam dużo dużo zdrowia i pomyślności oraz abyśmy tak jak do tej pory nadal się wspierały na Naszym topiku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam My juz wrocilismy z Zakopanego i ze wszystkiego wrócilismy do rzeczywistości-szarej rzeczywistości! Nie mam nastroju do pisania:( ten rok zaczał mi sie beznadziejnie, wiec jak tak dalej bedzie to chyba strace cała radosc z zycia:(a moze to tylko przez to nie mam humoru ze @ mi sie zbliza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra poddaję się :( GDZIE JESTEŚCIE!!!!!! Ja po niedzieli mam zamiar zabrać się za pranie i pakowanie torby! I jeszcze muszę kupić kilka drobiazgów dla młodego młodszego :P No i już dostaje stracha przed porodem :( A i najciekawsze jest to, że jeszcze nie mamy pomysłu na imię dla dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula zdawaj relacje ze swiątecznego wyjazdu;) A co jesli mozna zapytac tak Cie tam zdenerwowało, kłutnia z mężem? Pytam bo jakos ostatnio czesto słysze ze zony kłucą sie z mężami:P ja sama też coś o tym wiem:D Kamika Damianke zrobił przesuper minkę na tym zdjęciu, ja jednak zachęcam Cie abys podesłąłą nam wiecej szczegółowych zdjęc swojego rzuszka, nie myslałas o sesji ciążowej, np. jak Damianek głaszcze lub przytula, całuje brzuszek z braciszkiem? Przecudna pamiątka by była. Ja taką sesje sobie zafundowałam i moze zdjecia nie są profesjonalne ale za to wspomnienia i pamiatka bezcenne:) Porodem sie nie denerwuj bo drugi raz jest o wiele szybszy;) więc powinno pojsc łatwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!!!!!!!!! Na początku PRZEPRASZAM za nieobecność!:( My w górach spoko ale... (zawsze jest jakies ale) teściowej trochę nie odpowiadało ale to juz jakos mi przeszło. Sylwestra spędzilismy przed domem właścicieli razem z innymi młodymi osobami, którzy tam też byli. W sumie to było najfajniesze bo tak to czekając do 00.00 grałam na laptopie w jakąś durną grę i oglądałam koncert z Warszawy(bo net coś nawalał) i powiem szczeze ze załuje ze mnie tam nie było! chyba juz nigdy sie nie zgodze na takiego sylwestra jak teraz miałam. No dobra spoko zobaczyłam jak to jest w Zakopanym ale brakowało mi tego "szaleństwa". Na krupówki sie nie wybralismy ze wzgledów na bezpieczenstwo, ale widoki były fajne bo czulismy sie jak w srodku burzy:) my w dole a wokoło nas petardy:) a smog był taki ze mało co powychodziły mi zdjęcia z tej chwili, jeszcze aparat mi sie zaczał psuć tzn. karta cos nam nawalała:( a i zeby było mało rozchorowałam sie na ten wieczór:( gluciaki miałam i gardło mnie strasznie bolało a to po wyprawie Wiki na narty:)zdyszałam się jak nie wiem co na tych nartach z nią:P potem był grzaniec na Gubałówce i do domku:) ale ogólnie wyjazd był ok!!!!!:) nie żałuję i cieszę się, że Wiki skorzystała z różnych atrakcji:) wiadomo wszystko dla niej!!ale nie chciała wsiaść w sanie i nie pojechalismy na przejazdzke:P cały czas mówiła, że jutro pojedziemy na saniach:D i jakoś nie doszło do skutku:) fajnie było:D potem miałam doła jak przyjechalismy bo każdy narzekał a ja przed okresem to jestem nie do wytrzymania(jakos od porodu mi sie tak trzyma bo kiedys nie miałam wahan nastroju)i wogóle było mi źle:( miałam do siebie zal ze nie spedziłam tego sylwestra tak jak sobie go wyobrazałam tym bardziej że każdego sylwstra obchodzimy rocznice naszego ślubu cywilnego i myslałam ze bedzie bardziej on atrakcyjny ale przynajmniej głowa mnie rano nie bolała bo tylko piwo wypiłam:D no i łyk szampana na dworzu z przyjezdnymi:)ci ludzie byli z Helu i jechali pociągiem 15 godzin!! Wiecie same jak ma sie dziecko to ma sie i obowiązki!Ale co się nie robi dla dzieci??!! A tak wogóle to sobie pomyślalam ze w tym roku to moja Wiki czekają same nowe rzeczy i trochę się obawiam jak ona na nie zareaguje:( po pierwsze musi się rozstrać z moniami(u męża w rodzinie było zawsze, że Kulfon przychodzi i monia odgryza a to się obcina smoczek przy samej koncówce i pokazuje się dziecku ze juz go nie ma- tej częsci co bierze do buzi) dla mnie jest to trochę drastyczne ale szczerze mowiąc to czasmi mi się wydaje, że bardziej ja się przyzwyczaiłam do smoczków niż Wiki:( U siostry męza to się sprawdzło. a moze Wy macie jakies sposoby na smoczki?? ach juz sobie mowiłam, że skonczymy z moniami jak Wiki skonczy rok a tu juz tyle czasu i jakos nie moge dojsc do ładu:( Druga sprawa-łóżko. Kupujemy Wiki jej własne łóżko i mam nadzieje ze w nim bedzie spała. Powoli ja przygotowuję na tą sytuację i tłumaczę. róznie na to reaguje raz z chęcią ze bedzie w nim spała raz nie.cięzko to widzę:( ale gdyby nie to że mąż ciągle powtarzał w nocy (jak Wiki była mała) ze on musi się wyspać bo on musi isc do pracy, to by nie było takiej sytuacji jak teraz. Bo ja od początku byłam za tym, żeby ona zasypiała w łóżeczku i bez dyskusj,i ale mąż do pracy wstaje i ma byc wyspany, no to co robimy? bierzemy Wiki do siebie i efekt jest taki, ze ona śpi ze mną a on obok nas. I nawet ostatnio mu powiedziałam, że ja bedę musiała się przyzwyczaic na nowo z nim spać:D! Moja mama mowiła mi jak to jest przy pierwszym dziecku, ze sie pozwala, ale jak ma się drugie to już wiadomo jak postępować. ja miałam taką lekcję zanim zostałam mamą bo opiekowałam sie kilkoma dziećmi i widziałam jak rodzice uczyli dzieci zasypiac, ale ja jestem taka że chcę wszystkim dobrze tylko chyba nie sobie no i w tym przypadku nie wyszło to dobrze dla Wiki bo ona bedzie musiała wkoncu nauczyc sie spania sama! przeciez nauczyłam ja spania w swoim łozeczku i naprawde musiałam miec silne serce, zeby znosić jej płacz ale udało mi się i jak zasypiała w łożeczku sama(a tylko siedziałam koło niej) to byłam baaaardzo dumna ze odniosłam sukces( czasami mi łzy leciały pokryjomu z tego szczescia bo nikt mnie nie doceniał, ze robię to dla dobra córki) ale co z tego jak wszystko inne było ważniejsze! Bardzo jestem szczęsliwa, że moja Niunia nauczyła się wołac siusiu w nocy i już od dłuzszego czasu nie uzywamy pieluch:) ostatnia pielucha była załozona jak jechalismy do rodziców na święta ale Wiki już wołała siku(była pieluszka zakładana tak dla bezpieczenstwa, w razie czego). mamy jeszcze dwie paczki pieluch "5" i lezą w szafie:) myślę ze już się nie przydadzą:P Trzecia sprawa - przedszkole! Będziemy się starać o przedszkole państwowe a jak to wyjdzie zobaczymy. Wiki mówi, ze bedzie chodzic do przedszkola ale czasami ma opory. No i wkoncu pojdę do pracy bo narazie siedze na wychowawczym. A chciałabym pracowac w policyjnej izbie dziecka lub jako kurator sądowy albo cos w tym stylu. takze ten rok szykuje dla nas wiele zmian:) mysle ze na dobre! niz jak to sie zapowiadało!:) Agatko jak tam twoje dzieciaki?? Ehh.... czasami sama siebie nie rozumiem... ale coraz bardziej zaczynam myslec o drugim dziecku:) GDYBY NIE TA SZKOŁA... Kamilko a Wy jak się czujecie?????? do rozwiązania już pare chwil:) NAJPIĘKNIEJSZYCH CHWIL:)???? Jesli są jakies literówki to przepraszam ale jestem juz zmeczona po wykładach i nauce do jutrzejszego egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 no to ciekawie rok Ci się zapowiada :) Więc życzę powodzenia i pozytywnych efektów :) Łącznie z zaciążeniem :P A u nas tak: ja mam jeszcze miesiąc do terminu :) i coraz większego stracha :( pranie już prawie zrobione, jeszcze trochę prasowania zostało :( Torba nadal nie spakowana bo się boję, że wtedy już to będzie oznaczało, że może się zacząć :( No i nadal przed nami drobne zakupy dla Juniora :) Poza tym to chorubska się u nas kręcą :( Ja zakatarzona i połamana :( A Damian kolejny dzień kaszle :( w piątek byliśmy u lekarza bo kaszlał w nocy ale chyba dorobił się czegoś więcej bo dziś dostaje temp :( stan podgorączkowy ale widać coś się dzieje :( do tego co chwilę krztusi się smarkami i wymiotuje :( Na dodatek jesteśmy w Gdańsku czyli daleko od swojego rodzinnego lekarza :( i albo pojedziemy wieczorem gdzieś tu - co niezbyt mi się uśmiecha - lub jutro mąż nas zawiezie do domu! Damian był dziś na mnie zły bo nie chciał syropu więc dałam mu czopek po którym marudził, że dupka go boli :) Ale trochę pospał, pokaszlał i popłakał ale teraz się bawi i nic po min nie widać! Właśnie mi na kichanie się zebrało i aż łezki lecą :( To by było tak z grubsza co u nas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość kamika_25......36tc........ok 17-02-2011......5 mies............ MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m.......... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 l 5m.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel...... ..2lata 5mies.. Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian.........2 l 3 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...........13.10.2009............Zuzia.......... .. 4msc.... malawronka.........14.11.2009...........Filipek.......... 2,5 m...... Justynka27..........17.02.2010....Nadia Antonina....4 miesiące... Agatha...............18.11.2010...........Zuzanna........ 1 mies.... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live. IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha........Agata..............Ariel/Norbert....Maja/Zu zia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×