Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

eeeveuiej.lksn powiem Ci szczerze co ja bym zrobiła jak bym mogła cofnąć czas starała bym sie po miesiącu po tym jak zrobiłam badania i tyle. czekałam tak jak mi lekarza kazał 6 miesięcy i co z tego mam nic tylko tyle że los następne pół roku każe mi czekać bo ciągle mam złe wyniki z prolaktyny a może od razu jak bym sie starała to by się udało. tylko pamiętam jakie miałam myśli po tym jak straciłam nigdy więcej nie chcem być w ciąży żeby straty takiej nigdy więcej nie przeżywać. pozdrawiam i bądz silna. witajcie kochane ja tylko na chwilkę bo za chwilkę idę na badanie morfologi i diastaze. Moj M wczoraj zrobił badania po wyniki jedzie dopiero jutro no i jutro idę do lekarza swojego z nimi boje sie ale jestem dobrej myśli. wczoraj dostałam tą okropną @. no ale czego innego mogłam sie spodziewać przy takiej prolaktynie. spadam chyba będe dopiero w sobotę jak mi sie uda to może na chwilkę wpadnę żeby powiedzieć wam jak tam wyniki mojego M. albo Aniu napisze ci smsa to przekażesz dziewczynką. całuski pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro dziękuję za dodanie zdjęć :D Ewcia prolaktyna napewno spadnie!! i będziesz się cieszyła swoim bobaskiem :D Aniu hehe tak Misiowi zasmakował soczek :D Gosiu mam Ci przekazać wieści od Miki :D (robiłam juz to przez gg) ale nie wiem czy dostałaś, a więc u niej wszystko dobrze :D . tylko gg jej nie chodzi, a do kafe ma uraz :( ale nie martw się o nią :D Pozdrawiam wszystkie :D i na "m jak miłość" uciekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu z \"ogłoszeniami parafialnymi\" w sobotę o 20 w nocym sączu będzimy organizować spotkanie na temat zdrowia, właściwego odżywiania, suplementacji i zapobiegania chorobą więc jeśli znacie tak kogoś kogo ten temat mógłby zaonteresować albo ma problemy ze zdrowiem to możecie go zaprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane odebrałam wyniki nasienia i są dobre . to super. byłam u lekarza no i jak na razie jest wszystko ok na nastepną wizytę umówiłam sie w 12 dniu cyklu jak nie będę miała jajeczkowania to dostane leki na pobudzenie ale powiedziała do mnie że sadzi na 99% że nie będzie takiej potrzeby. no i pożniej jeszcze czeka mnie badanie poziomu prolaktyny między 19 a 23 dniem cyklu. zostałam ciocią dzisiaj w nocy moja kuzynka miała cesarkę ma 3 chłopaka. no i jaszcze jedna mam dobrą nowinę moja szwagierka jest w ciąży . nie wiem co na to druga szwagierka ponieważ od dłuższego czasu stara sie o dziecko i o jaka ktokolwiek ciażę w rodzinie jest bardzo zazdrosna a teraz jeszcze jej siostra jest w ciąży. nie wiem wiem co to będzie. całuski kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Ja wczoraj byłam u ginekologa i dzięki mojemu leżeniu spokojnie donosze ciąże do marca. Moje słodkie Malenstwo waży już 3,800. Kawał chłopaka ale to chyba po Tatusiu.Ciekawa jestem ile będzie ważył w dniu porodu, bo przecież jeszcze troszke mu przybędzie. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro nie znam nikogo w Nowym Sączu, ani w okolicach! Ewa napewno jajeczkowanie będzie :D Meggi wspaniale! cudowne wieści! oby wszystkie ciężaróweczki miały takie dobre nowiny!!! 😘 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przepraszam że takkkk długo się nie odzywałam nawet nie mam czasu teraz bo zaraz jece do pracy a 14 lutego jadę do endokrynologa, po wszystkich badaniach niestety czekają mnie leki na pobudzenie jajeczkowania moze teraz się uda marghi jak tam twoje malenstwo??? Raaria zmieniłam lekarza ale leki na obniżenie prolaktyny muszę brać maławronka nie martw się ja tez tak myślałam po stracie i dość szybko zaczełam starania ale i tak nic z tego nie wyszło my prolaktynianki tak mamy nic na to nie poradzisz trzeba brac leki poprostu nasza przysadka mózgowa szybciej pracuje i produkuje za duzo prolaktyny no a ja zaczełam zyć juz sie nie umartwiam bo nie ma sensu jestem pogodna i z tego sukcesu się ciesze życze miłego dnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka cieszę się że jestś bardziej... poztywna Aniu widzę, że u Was to tak jak w starożytności, małżeństwa planuje sie zaraz jak sie dzieci urodzą :) Gosiu słoneczko, bardzo dizekuję Ci za sms-a, przepraszam, że wczoraj nie odpisałam, ale miałam młynek, musiałam zastąpić brata na poczcie, zająć się Tosią, bo nie było z kim jej zostawić, kupić dla mojej 13nasto letniej Oli 5 kartek walentynkowy (w tym dwie z napisem dla jedynego) żeby mogła wysłać... kolegą, nauczyć się o starożytnym Izraelu (bo Ola na półrocze miałą 1 z historii i teraz musi poprawiać), potem jescze musiałam zająć się pacjentami umówić się na spotkania i spróbować w końcu złożyć swoją książkę, co mi wybitnie nie wychodzi i jest w kawałkach a dużej części po prostu jeszcze mi brakuje. Ojej, i nie pamiętam co jeszcze wczoraj robiłam, w każdym bądź razie jeszcze raz bardzo Cię przepraszam. Ewa gratulacje dla szwagierki, no i dla kuzynki z okazji narodzin synka! I ogłoszenia dusz pasterskich, w miedzy czasie wczoraj udało mi się na piątek do Rudy Śląskiej zaprosić osobę któa zrobi wykład na temat zdrowie, prawidłowego odżywiania i profilaktyki zdrowoten, więc znów, jeżli macie kogoś w Rudzie Śląskiej to na piątek na 17 zapraszam na spotkanie, o ile dobrze ojarzę to Ruda Śląska Hebzie, a jeśli chcecie kogoś ta przysłać proszę o maila to podam adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho, i jeszcze z tego wsyztskiego nie dodałam życzeń dla Agatki więc zaraz to zrobię, przepraszam, że tajkie spóźnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze zapomiałam złożyć życzenia Agatce z okazji imienin:( a tak o nich myślałam.Siostra męża też ma na imię Agata bi w niedziele robiła małą impreze.Ja nie mogłam jechać no bo wiecie....,ale mąż mi przywiózł taką wałówe ,że przez trzy dni jadłam:D Agatko spóznione ,ale szczere życzenia imieninowe,przedewszystkim dużo zdrowia ,radosci,spełnienia marzeń,dużo miłosci i cudownego dzidziusia życzy Gosia z Piotrem 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Sara jeszcze w tej chwili rozmawiałam z Piotrem i on twierdzi,ze w panoramie bedzie najlepiej-tam jest spokojnie,a wynajmować specjalnie jakiś\'\' kąt\'\' to nie ma sensu bo zedrą z Was kase,a po co? Pytałam ,ale jak narazie nie mam odpowiedzi-jak będe miała jakąś osobe zainteresowaną to dam Ci znać👄 Dziewuszki nie mam czasu pisać-musze się jakoś ogarnąć,by być podobną do dawnej Gosi,bo ide wieczorem do ginekologa-odezwe się jak wróce. Pozdrawiam Was wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski prosze was pomózcie... Robilam dziś badania krwi moczu i poziom cukru oraz WR!!!! Wr mam ujemne, mocz w porzadku poza tym że są w nim nieliczne bakterie ale... Glukoza 66mg/dl a normy to 74- 110 mg/dl Co to oznacza? Czy tak niski cukier jest grożny? Mam iść do ginka? W morfologi znowu mam za niskie HCT (hemalokryt) bo mój wynik to 32,4% a normy to 34- 45%; mam też za niski poziom LYMPH (Limfocyty) bo wynik to 19% a normy to 20- 50% i za wysokie NEUT (Neutrocyty - Granulocyty obojętnochłonne) bo wynik to 74,5% a norma to 50- 70% Czy to grożne dla maleństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu jeśli to Cię uspokoi to idź kochanie do ginka, bo w ciąży jest najgroźniejszy stres, ale tylko w uspokojeniue Cię ta wizyta może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia sią na blogach www.anticipate.bloog.pl i na www.zcalegoserca.bloog.pl i tutaj jeszcze Gosieńko co do tego drugiego bloga przepraszam, że Twoje życzenia tak po... macoszemu potraktowałam i za te misie, ale jakoś nie miałam pomysłów jak to oprawić oczywiście jeśli masz jakieś propozycje to natychmiast to poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, nueva, daga, Agula, Agatka, minimonia, Lola bardzo was proszę skontaktujcie się ze mną na gg bo gdzieś posiałam wasze numery a mam dla was coś ważnego :) i jak kogoś z Was jeszcze pominęłam to też bardzo proszę, zwłaszcza nasze nowe dziewczyny, których jeszcze nie ma w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałam sobie, zapomniałąm o Gośce, byłą też kasztanowo-ruda i kf-26 od razu przepraszam, ze o was zapomniałam :( 🌻 Znalazłam tez minimonie i bueve i Agatke i Lole i może jeszcze kogoś, Gosi nie umie znaleść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Sorki,że dawno nie pisałam,ale syn ma ferie i każdą wolną chwilkę chcę z nim spędzić.Nie mogłam wziąć urlopu więc biedak musiał siedzieć sam w domu.Po pracy musiałam mu wszystko wynagrodzić :-).Lekko zbankrutowałam,ale czego nie robi się dla syneczka:-).Jutro idziemy na basen , a w sobotę może zrobię wycieczkę do Poznania.I tak cały czas.... I dobrze,że mam takie latanko bo ostatnio złe myśli krążą wokół mnie....Ja to już chyba nigdy nie będę miała dzieci,chyba ,że ze Swiętym Mikołajem :-).Mó mąż przyjeżdża do domu w marcu i to znowu po owulacji...Prosiłam go żeby przyjechał w drugim tygodniu marca, a on zarezerwował urlop w trzecim tygodniu.Myślałam,że rozszarpie go przez skype :-(No i pokłociłam się z nim.....Ryczałam jak głupia pół nocy.Następny jego przyjazd będzie w czerwcu.......Normalnie ręce opadają..Zaczyna mnie dopadać jakaś deprecha.....W kwietniu miałam rodzić moją dzidzię.....I wiem,że na ten ból pomoże mi tylko kolejna ciąża.Pewnie będę przerażona, ale chciałabym tulić w ramionach maleństwo.Już raz obudzonego instyktu nie da się uśpić.We wrześniu będę miała 35 lat.To kiedy mam mieć dziecko.Po 40? Koniec z żalami i smutkami.... Meggi Twój synek to kawał chłopa :-) Lolu niestety na wynikach się nie znam więc nie pomogę.Normy są lekko przekroczone.Ginekolog napewno odpowie na Twoje pytanka.Nie martw się.Napewno nie jest źle. Merghi trzymam kciuki za wizytę!Ciekawe jak duże jest Twoje maleństwo?Może poznasz już płeć? Dziewczyny przesyłam gorące buziaczki dla Waszych maleństw w brzuszkach 👄🌼👄 Balbinko ukochaj Michasia od cioci Agi:-) Sara nie mam gg.Brat mi przeinstalował system i zapomnił mi założyć gg....Ciekawa jestem tej wiadomości...:-)Może mail?A swoją drogą ta Olcia to nie zła aparatka....dwie kartki dla jedynego hahahaha:-) Pozdrawiam Was cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane SIOSTRZYCZKI🖐️🖐️🖐️ Nie napisałam nic wczoraj ponieważ jak wróciłam do domu byłam bardzo zmęczona-pobolewa mnie brzuch i mam kłucia. Ginekolog twierdzi,że to przez wiązadła brzucha mam te bóle ponieważ wszystko mi idze do przodu.Jeszcze jakies 10 dni temu wyglądałam normalnie-tz,że jak ktoś nie wiedział,ze jestem w ciązy to absolutnie by się nie skapował,ze jestem,a teraz tak mi brzuch poszedł do przodu,że wczoraj idąc do ginekologa poszłam w spodniach na pół rozpiętych:p ,ale teraz już moge wstać to sobie musze większe kupić. A więc tak:nie musze już leżeć,ale mam się oszczędzać,polegiwać i nic nie dzwigać ponieważ mam łożysko na przedniej ścianie macicy i na dodatek nisko:( -przejełam się tym troche,no ale jestem dobrej nadzieji:) Troche się martwie,ale to moze normalne,bo dzieci przecież nie rodzą się jednakowe ponieważ: Ginekolog zmierzyła moje dzidzi i od główki do pupci ma 11cm, i mówiła nam,że jest wszystko w porzadku,a moja koleżanka z topiku lipcówek jest 3 dni dłużej w ciaży jak ja i jej dzidzi ma 15 cm.Agatko pisze o Uleczce-ona też wczoraj była u ginekologa. Dziewczyny w poprzednich ciązach intuicja mi podpowiadała,że to były chłopczyki a tym razem coś od wewnątrz mi mówiło,że bedzie dziewczynka-oczywiście jest mi to obojętne-błagam tylko Boga aby było całe i zdrowe,ale WYOBRAZCIE SOBIE MOJE KOCHANE,ZE,ZE,ZE,ZE BĘDE MIEĆ ❤️SYNKA❤️-wczoraj gin. powiedziała,ze na 99,9% jest to chłopczyk:D:D:D Wszyscy mi mówili,że to bedzie chłopczyk,tylko jakoś ja i siostra miałyśmy odmienne zdanie.Jak powiedziałam siostrze,że to synek ,a ona:Gosia a ja dzisiaj rozglądałam się za sukieneczkami:D Nastawiłam się jakoś na dziewczynke,ale ciesze się ogromnie,że bedzie synek:D:D:DOBY TYLKO URODZIŁO SIĘ CAŁE I ZDROWE. LOLA nie martw się morfologią,bo ona nie jest jeszcze taka zła-ja mam podobnąi to gin. mi powiedziała,że nie jest jeszcze taka fatalna,a co do glukozy to nie wiem co powiedziec-jest troche po niżej normy,ale naprawde nie wiem jak to zinterpretowac i polecam Ci abyś zadzwoniła do ginekologa i zapytała.Napewno bedziesz musiała to badanie powtórzyć i to na dniach-zobaczysz,ale zjedz coś słodkiego.A druga sprawa to staraj się pić dużo soków jedz owoce i warzywa.Mi teściowa zrobiła sok z buraków,ale ja o tym soku już słyszałam dawno i go nawet kilka lat temu piła,bo też miałam morfologie do kitu i to naprawde jest dobre/NIE PISZE O SMAKU/ma bardzo dużo żelaza. A więc: z plus minus 1 kg buraów ćwikłowych pokroić w grubszą kostke,do tego 2 pietruszki ,2 marchewki,seler ,cebula-to wszystko pokrojone w kostke,z 3 ząbki czosnku,piętka chleba żytniego,sól do samku ,troche wegety i zalać to wrząca wodą.Przykryc ściereczką i kisic z 4 dni,a potem pic.Ja pije po 2 szklanki dziennie. Polecam!!!!!!!!ale i uprzedzam,że samk jest taki no....nie należy do przysmaku;) Aga 123 Kurcze bede trzymać kciuki za Ciebie,aby Ci się dni płodne poprzestawiały i oby mąz trafił na owulacje jak wróci.Ja Cię rozumie co czujesz,bo ja też przez moje wyjazdy do Włoch odciągłam ciąze na 3 lata-czego dzisiaj bardzo żaluje.Pocieszaj się,ze masz już dużego synka a ja 31 marca skończe 33lata i mam dzidzia dopiero w brzusiu,ale z drugiej strony patrząc co się odwlecze to nie uciecze:D Głowa do góry!ja myśle ,że i Ty wnet zaciązysz Tego samego z całego serca życze Gosi talarcik,Ewusi i Gabrysi.Gabrysia zaciązy i to wnet tylko boje się troche o Ewke i Gosiaczka ponieważ one mają problem z prolaktyną,a stres,nerwy i to czekanie jestem w ciązy udało się tym razem jest najgorsze,bo to napięcie trzyma prolaktyne w górze-tak mi mówiła ginekolog,kiedy byłam w ciąży z drugim dzieckiem:Gośka wyluzuj,przestań się denerwować bo ja się boje ,że ci podskoczy prolaktyna i podskoczyła mi i to sporo,ale po zabiegu,bo aż mi się z cyców lało.STRES I NAPIĘCIE TO JEST ZAJZAIER!!!!!! Dziewczyny trzymam za Was kciuki i przesyłam fluidki ciążowe🌼🌼🌼🌼 Buziaczki dla was👄👄 Ania i Michałek👄👄 Sara👄 Madusia👄 Meggi👄 Lola i Agatka👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie widzę że wszystkie już o mnie pozapominały:( zreszta nie dziwie się to moja wina bo oststnio mało spędzam tu czasu Aga123 nie martw się doczekasz sie potomka, jedyne wyjscie pojechac do męza w czasie owulacji zarutje oczywiscie ale znam kobiety tak zdesperowane że zrobiły to i teraz ciesza sie macierzynstwem Marghii to super ze malenstwo rośnie i jest juz tak duze i zdrowe gratulacje miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia talarcik Ja nie zapomniałam o tobie pomimo to,ze tez tutaj zagladam mało-w ostatnim poscie też nadmieniałam o Tobie.Martwie się troche o Twoją i Ewki prolaktyne,bo ona pod wpływem stresu lubi rosnąc,a takie oczekiwanie spadła nie spadła,jestem,nie jestem \\w ciązy nie wpływa dobrze na nasz mózg.Ja wiem co to znaczy,bo przechodziłam przez ten stres,zajde nie zajde,przezyje nie przezyje itd. Jestem dobrych myśli,że i Tobie wnet się uda zaciązyc-ZOBACZYSZ-przesyłam Ci dużo fluidków ciążowych🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na sok z buraków podaję na blogu tylko z nim nie przesadźcie bo to też niedobrze... a powiem dobitniej bardzo niedobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Gosieńko czyli będzie Jasiu tak? może ktoś doda do tabelki proponowane imiona dla malucha to może Agatka i Lola też się pochwalą, no i Lidzia, bo już wiemy że synuś Megi będzie miał na imię Antoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....36tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....18tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ........20tcSYN ..24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...........16tc........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............25tc........29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia................. Megi...........Ania.................. Balbinka......Ania.................. Madusia.......Magda.............. Agatha........Agata............... lida.............Lidka............... lola.............Jolanta............. gawit..........Gabrysia........... malawronka...Ewa................ Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda............. Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara............... Agula1212........Agnieszka........ nueva............Violka.............. Ok w tabelce wymieniłam te dziewczyny, które potrafię wpisać z imienia, bardzo proszę o uzupełnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane u mnie wszystko gra.Z reka coraz lepiej.Zaplapalam prace opieka nad poltorarocznym Olafkiem.Ciagne teraz na 2 etaty do tego egzaminy wiec rzadko zagladam, ale czytam na bierzaco:) Dziewczyny zaciazone gratuluje zdrowych dzieciaczkow:)Duzo chlopcow nam sie na topiku szykuje. Starajace sie glowki do gory juz niedlugo bedziecie nosic dzidzie pod serduszkiem:) Wszystkie goraco caluje najgorecej Misia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam Balbinka jak bedziesz miala chwile czasu napisz mi na gg albo emaila co u dziewczyn z planowania slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....37tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....18tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ........20tcSYN ..24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...........16tc........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............25tc........29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia................. Megi...........Ania..................Antoś....................................... Balbinka......Ania.................. Madusia.......Magda.............. Agatha........Agata............... lida.............Lidka............... lola.............Jolanta............. gawit..........Gabrysia........... malawronka...Ewa................ Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda............. Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara............... Agula1212........Agnieszka........ nueva............Violka..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jak mnie tylko nie ma to wy tutaj w ogóle nie zaglądacie? Co jest z wami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........04.03........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....37tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....18tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ........20tcSYN ..24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...........16tc........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............25tc........29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madzialena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia................. Megi...........Ania..................Antoś.............. ......................... Balbinka......Ania.................. Madusia.......Magda..............Adaś Melania Agatha........Agata............... lida.............Lidka............... lola.............Jolanta............. gawit..........Gabrysia........... malawronka...Ewa................ Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda............. Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara............... Agula1212........Agnieszka........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........04.03........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....37tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....18tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ........20tcSYN ..24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...........16tc........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............25tc........29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia................. Megi...........Ania..................Antoś.............. ......................... Balbinka......Ania.................. Madusia.......Magda..............Adaś........................ Melania....... Agatha........Agata............... lida.............Lidka............... lola.............Jolanta............. gawit..........Gabrysia........... malawronka...Ewa................ Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda............. Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara............... Agula1212........Agnieszka........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........04.03........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....37tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....20tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ......22tcSYNEK❤️24.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi.....18tcSYNEK❤️.21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............25tc........29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia................. Megi...........Ania..................Antoś.............. ......................... Balbinka......Ania.................. Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata............... lida.............Lidka............... lola.............Jolanta............. gawit..........Gabrysia........... malawronka...Ewa................ Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda............. Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara............... Agula1212........Agnieszka........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×