Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

🖐️ Marghi czuję się ok! nadal żadnych objawów ciążowych, poza bolącymi cyckami, nie mam. dziś odebrałam betę - 924 mIU/ml, czyli wychodzi, że 5 tydzień, czyli wychodzi, że by się zgadzało! we wtorek idę do lekarza. mam nadzieję, że da mi l4, bo ciężko mi wysiedzieć w pracy :( bolą mnie plecy :( POzdrawiam babeczki serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Gawit jak się ciesze:D:D:D:D:D:D Zobaczysz,że tym razem będzie wszystko dobrze❤️ Ściskam Cię moooocno-buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romkam
Gawit gratuluję pisz na bierząco jak samopoczucie bo mnie też bolały tylko cycki i maiłam wstręt do kawy przez jakieś 3mies a poza tym czułam się świetnie...a na samą myśl o maleństwie w brzuszku dostawałam skrzydeł.......chociaż bałam się też czy nie stracę kolejnego dzidziusia....jednak wiara czyni cuda i w twoim przypadku też tak będzie-3mam kciuki:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A ja sie zdenerwowałam, Gabi cały dzien jest markotny i gorący ma łepek, no i teraz zmiezyłam mu gorączke i pokazalo ze ma jakies 38,7 stopni dałam mu panadol w syropie 3,5ml/6kg. Mam nadzieje ze to pomoze. Moze to przez ząbki bo on ani jednego jeszce nie ma. Tak bardzo sie boje aż mi sie ręce trzęsą:(:(:( Od urodzenia nie miał gorączki, conajwyzej miał 37,5 przy urodzeniu bo sie przegzal ode mnie. Co mam robic? Jak u Waszych dzieci było z gorączkami? A jak przy ząbkowaniu? Gabi nie powinien byc chory bo chorowal 2tyg temu a od tygodnia nie bierze juz antybiotyku i wszelkie objawy choroby mu przeszły. Jak ja sie boje Gawit odezwij sie co u Ciebie slychac? Jak sie czujesz oprócz bolących cyców? Mnie tez bardzo bolały na poczatku ciąży;) A ostatnio w TV mówili ze bolą bo juz zaczyna sie w nich robic mleko/siara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mi się aż serce kraje jak widzę, że u mnie mleczko się kończy i pomyślę, że teraz to szybko nawet nocne karmienie się skończy :( Prawda jest taka, że chyba u mnie są śladowe ilości mleka i nie wiem czy już se odpuścić czy jeszcze pić te wszystkie herbatki na mleko :( ale jak pomyślę, że młody już mnie będzie mnie klepać po dekolcie podczas picia to mi się strasznie smutno robi :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie piszę, bo w sumie nie wiem co :( dalej bolą mnie tylko cycuchy! ;) jutro odbieram wynik bety, zobaczę jak przyrosła! we wtorek idę do lekarza! a poza tym to czekam na tą wizytę jak na zbawienie ;) poza tym mój brat miał dziś wypadek :( spadł ze schodów, jak wchodził o kulach (bo porusza się o kulach) i pękło mu biodro i ścięgna w ręce :( właśnie ma operację i bardzo się o niego martwię :( A powiedzcie mi jeszcze czy zatwardzenia w ciąży to normalka ?? bo powiem Wam, że ja nigdy z tym nie miałam problemów, a teraz jest z tym koszmar :( POzdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit pij rano wodę mineralna przed jedzeniem powinno pomóc :) i przykro mi z powodu brata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ja myślę,że temperatura Mu wyskoczyła przez ząbki.U mnie było tak samo,ale a wszelki wypadek idz może do lekarza niech Go osłucha.Jeżeli to jest tylko temperatura,bz kaszlu ,katarku to ja stawiam na 99,9%,że to przez ząbki. Kubuś ma już 4 ząbki/wygląda jak królik/ i idą Mu chyba kolejne,bo strasznie się ślini,wszystko gryzie i na dodatek zgrzyta ząbkami,to jest coś strasznego,nie wiem co robić:( wkładam Mu smoczek do buzi,aby nie zgrzytał,bo się boje o zęby,lewą górną jedynke lekko na boku uszczerbał i 2x przygryzł sobie już język. A jeżeli jest mowa o zębach to umieram ze strachu ponieważ sama dzisiaj ide do dentysty:( boli mnie ząb który na zewnątrz jest ładny,zrobiłam sobie prześwietlenie go i zobaczymy.Oprócz tego od ciąży jeszcze czasem krwawią mi dziąsła i na ten temat na czytałam się w necie o prawdopodobieństwie parodontozy czy jakoś tam... Uffffffff Panie Boże jak się boje😭 Gabrysiu❤️ Tak mi przykro ze względu na Twojego brata:( Miejmy nadzieję,że zabieg dobrze Mu wykonali i za niedługo wyjdzie ze szpitala ZDROWY. Nie wiem czy dobrze myślę...,ale tak czy inaczej z całego serca życzę,aby mógł się poruszać swobodnie bez kul. Pytasz o zatwardzenia?to była masakra w moim przypadku:P jadłam cuda i nic nie pomagało typu: śliwki suszone,gotowane,świeże,jabłka gotowane,jogurty,pieczywo ciemne,czopki glicrynowe-wszystko na nic.Zaczeły mi się robić hemoroidy,pokazywały się i znikały-było to do zniesienia,ale od 7 miesiąca to co dzien to było gorzej-masakra😭Nawet ginekolog nie była w stanie mi pomóc.Jak rodziłam to mnie nacieli tylko dlatego,że się bali,aby hemoroid nie pękł i po porodzie nie bolało mnie krocze tylko d u p a ! Gabi nie należy to do przyjemności,ale nie zawracaj sobie tym głowy:) ja przeżyłam a hemoroidy w ciągu tygodnia od porodu mi się pochowały i jest ok:) A! gniekolog mi mówiła ,że jest to problem wielu ciężarnych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Brat jednak nie miał operacji! lekarze najprawdopodobniej położą go na wyciągu, żeby biodro się samo zrosło, bo boją się go operować, bo on jest nosicielem gronkowca i boją się, żeby gronkowiec się nie uaktywnił i nie doprowadził do zakażenia całego organizmu! no zobaczymy! w poniedziałek będą podjęte decyzje! na razie ma usztywnioną nogę! z ręką już dobrze (bo bali się, że są pozrywane ścięgna), ale rusza nią dziś normalnie , widać była mocno stłuczona! A ja odebrałam betę! dziś jest 1983, ostatnio była 924 . przyrosła w ciągu 48 godzin ponad 100% to chyba ok ? ale i tak się martwię :( eh jakże bym chciała już być po wizycie u lekarza :( a najgorsze, że martwię się, że ta siedząca praca mi nie służy :( zaczyna mnie boleć kręgosłup, a to chyba niezbyt dobrze :( POzdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Gabrysiu bardzo mi przykro z powodu Twojego brata, mam nadzieje że wyjdzie z tego cały i zdrowy!!trzymam kciuki za Niego🌼 Ale pieknie wzrosła Ci beta, łał:) tylko pozazdrościc:)bo ja jak poszłam ostatnio w ciąży z Wiktorką zrobic bete to nic nie pokazało wynik negatywny ale to przez to, że zrobiłam ją zawczesnie:)dopiero za 6 dni zrobiłam test no i były te upragnione dwie kreseczki:) a potem juz bety nie robiłam:) Agatko mi tez sie wydaje że to może byc ta gorączka na ząbki:)tak było u nas. Wikusia dostała gorączki 38,6-38,7 wieczorem w sobote a już w poniedziałek było widać zeby pod dziąsełkiem i wyszły bardzo szybko.Dawałam jej nurofen, goraczka mineła i bylo ok. Moja lekarka(pani około 60 lat) twierdzi że ząbkowanie i gorączka nic nie maja ze soba wspolnego:( co lekarz to inna opinia:)ale ja i tak mysle ze takie goraczki bez kataru, kaszlu itp. to sa od ząbków. Pozdrawiam:) 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach:) u nas w niedziele Wikusia konczy 9 miesięcy:):):)ale ten czas zleciał:)jeszcze troszke i bedzie miec roczek:)hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pamiętacie mnie:)???Chyba nie :(,bo ktoś namieszał mi w tabelce... Długo Was szukałam,ale już znalazłam i postaram się pisać:) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......Toruń kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie KaKru85.............32............07.03........marzec200 8.........Brodnica Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_27............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r2m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ........8m...... Lola-u...............23.06.2008................Julia.... ............7m...... Agatha..............01.07.2008................Gabriel... .......8m1tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008................Izabella..........8m1tyg... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub.............8m......... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........4 m 2tyg. romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier....... ..........Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Alanek....... ...........Amelka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Laura Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie lolau.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha207
Dziękuję za rady;) Miałam taką nadzieje ze to ząbki ale okazalo sie że Gabrys ma bardzo duże i czerwone migdalki! Mam mu podawac antybiotyk, niestety bylismy u innego lekarza bo nasza pani dr jest na urlopie ale w poniedziałek wraca wiec wybierzemy sie do niej na konsultacje bo do tamtego lekarza jakos nie jestem przekonana ale nie bede pisala dlaczego bo duzo by pisac;) Tak czy siak mam mu zbijac zbyt duza gorączke, wiec mam na to czopki i panadol w syropie, do gardła tamtum verde i antybiotyk. Siostra z kolei moiwła mi ze zapalenie gardła czy miogdałkow moze byc tez przez zęby bo to stan zapalny wiec robi sie infekcja. Podobnie jak Agula słyszalam rózne opinie na temat związku goraczki z ząbkowaniem i wybieram opcje ze cz esto gorączka to objaw ząbkow. Co najdziwniejsze to Gabi nie kaszle, nie ma kataru i ma jako taki apetyt. Waży 7,400 ! Wiecie co? Zajebiś...cie sie zdziwilam reakcją Gabriela u "innego" lekarza faceta!!! Jak go zobaczył to cały czas ryczał jak opętany.Ledwo go zważyłam bo tak mocno sie mnie trzymał i wbijal we mnie!!!! Gabi był nie normalnie zaskoczony bo spodziewał sie jak zawsze swojej ukochanej pani dr x. A wogóle jak jest chory albo źle sie czuje to do nikogo nie chce isc na ręce tylko do mnie i trzyma mnie mocno a od innych sie odwraca i boruczy pod nosem zebym go nikomu nie oddała:D Agula chciałabym zobaczyc juz w poniedziałek ząbki u Gabrysia:) ale on ma takie dziwne dziąsła jakby nie gotowe na ziąbole. Gabrysiu nie znam sie na becie ale skoro Agula wychwaliła Cie że ładnie rośnie i Ty sama napisałas ze 100% urosła to ja widze że za niedługo zawita u nas kolejny bobasek, O Boziu jak ja sie ciesze ze jestes w ciąży!!! Ucałowania dla brata i oby szybko wrócił do domu bo tam najlepiej sie odpoczywa;) Gosiu w poniedziałek lub wtorek ide do kontroli i dowiem sie co i jak z Gabrysiem i jesli okaze sie ze naprawde jest chory to pewnie sie nie spotkamy zeby Kubus sie nie zaraził, a jak zdrowy (mam nadzieje) to sie spotkamy bo ja juz na miejscu usiąść nie moge tak sie ciesze. Zapytam dr czy Gabrys nie zarazi Kubusia, acha i Gosiu przypomnij mi co chciałas dkładnie abym wypytała sie dr? Ona wraca z urlopu w poniedz to zapytam o wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tamto wyzej to oczywiscie ja, tylko jak sie człowiek spieszy to sie diabeł..... :D hah Justynko witamy ponownie na pokładzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauwazylam że tyle juz napisałyscie:O a myslałam ze pierwsza wbije sie na nowa stronke:P Justynko witam:) pewnie że Cie pamiętam 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit bardzo sie ciesze ,że udało sie beta hcg pięknie Ci rośnie Ja miałam dziś zabieg serce krwawi jak holera!! Znów dostałam po nosie od życia Trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia34 Ty chyba żartujesz?? jak to miałaś zabieg???????to nie sprawiedliwe😭😭😭 Sara ogladałam Wasz wystep na TVP Kultura widziałam Was z tymi laptopami:)ale długo nie ogladałam bo Wikuske musiałam położyc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia34 :( strasznie mi przykro :( Justynka witaj z powrotem i już z nami zostań! Agatko mam nadzieję, że Gabryś szybciutko wyzdrowieje 😘 Agulka 😘 Gosia 😘 Tobie dziękuję za każde dobre słowo jakie do mnie piszesz! wiele dla mnie znaczy Twoja modlitwa! w ogóle każde dobre słowo każdej z Was, bo wiem , że nikt tak nie rozumie moich obaw, strachu, a jednocześnie szczęscia, jak Wy! 😘 Balbinko gdzie się zapodziałaś? Pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romkam
agniesia34 a co się stało że miałaś zabieg? mój synek jak ząbkował zawsze miał katar kaszel i gorączkę a osłuchowo był zdrowy!!!ale gdy tylko ząbek mu się przebił wszystkie objawy ustępowały od razu i tak miał za każdy razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romkam
kurcze kobitki co mam zrobić żeby nick był czarny a nie pomarańczowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka27 jak mogłaś pomyśleć, że Cię zapomniałyśmy :) Agniesia34 Strasznie mi przykro 🌼 Agatha2007 strasznie mnie zainteresowała waga Gabrysia bo napisałaś, że waży 7,400 i wybacz, że się pytam ale czy nie pomyliłaś się??? Bo mój Damian ma prawie 5 miesięcy i już prawie dobił do 7 kg To Twój smyk drobny chyba jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romkam a to z nickiem robił o się w preferencjach ale nie pamiętam dokładnie co się tam robiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romkam na samym górze strony masz coś takiego jak preferencje! wchodzisz sobie w nie i tam już wszystko po kolei jest wyjaśnione! Ja mykam do pracy! Miłej soboty 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama82
Witam, wpadlam do was z wielka prosbą Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by nam sie przydaly. Bardzo prosimy o głosy, mozna oddac jeden glos na dzien na kazde zdjecie. W konkursie mam dwie fotki. http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1815&cat=ap dziekujemy z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×