Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Hejka! Co prawda dawno nie pisałam ale to z braku czasu ale czytam na bieżąco :) A z czasem kiepsko bo wzięłam się za zrywanie truskawek a mamę zostawiam z młodym :) tylko nie wiem jak ona jeszcze długo z nim wytrzyma :) A ja już się zjarałam w polu i teraz nie mogę spać na plecach i zrywam w długich rękawach :) Wczoraj trochę napisałam ale nie wysłało :( miłego dnia dziewczyny Trzymajcie się :) Dajcie znać jak Wam poszło :) mam na myśli USG no i obronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Aniu ja to Wikusie przestawiłam na zasypianie i spanie w łóżeczku bo już nam się wtedy rozbestwiła i wogóle nie chciała spać w swoim łózku.Najpierw połozyłam ja w dzien jak miała zasypiac o i był płacz jak nie wiem co:( ale wiedziałam ze jak ja wyjme to już bedzie koniec z zasypianiem w łózeczku. Musiałam sie uzbroic w cierpliwosc i po 20 minutach płaczu zasnęła.Tylko ze jak ona wstawała to ja bez słowa ja kładłam spowrotem. Za tym pierwszym razem to chyba ze 100 razy ja kładłam, a no i zawsze przy niej siedze koło łożeczka aż zaśnie i nie patrze sie na nia bo tak to by ja to rozpraszało. A wieczorem też było cięzko bo płakała ale dalej nie dawałam za wygraną. Następnego dnia płakała ale po paru minutach chyba sama stwierdziła że nie ma co bo i tak jej nie wezme i nie wyjme i usneła. a teraz kiedy mam ja kłasć spac to najpierw lezymy na łozku tak z 1-2 minuty zeby sie wyciszyła i mowie do niej że pojdzie do Wicusia(to taki pluszak a my go tak nazwalismy:)) do łozeczka no i sie zgadza, polezy sobie pogada cos tam do siebie i zasypia. I teraz śpi całe noce:) a nawet jak sie przebudzi to nie ma problemu żeby spała dalej na swoim miejscu:) Agatko już się obroniłaś???jak tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Gabrysia i Izusi 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA IZULKI I GABRYSIA W DNIU ICH PIERWSZYCH URODZINEK❤️ Agatko daj znać jak Ci poszło, ale ja i tak jestem przekonana,że jak do Ciebie przyjadę,to będziemy mieć co oblewać:D Michaś❤️ nie dawaj się:D 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat dla Gabrysia i Izuni 🌻 rośnijcie zdrowe kochane maluszki! Agatko jak obrona? pewnie dostałaś 5, albo coś koło niej ;) Justynko martwię się o Ciebie :( jak po usg! odezwij się! Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) No mnie też ten bark wiadomości od Justynki nieco irytuje:o A więc tak: za napisanie pracy: 5,0 średnia ocen z egzaminów z trzech lat: 3,56 a dziś obroniłam sie na: 5,0 !!!!!!!!! No i w sumie na dyplomie bedę miała ocenę: +4 :D:D:D Ale się ciesze, bałam sie ze bede miec gorszą ocenę bo zalezało mi na dobrej wiec ja mam:D Ojeju jaka jestem szczęśliwa, nie jestem juz studentką, mam wyższe wykształcenie i postanowiłam że idę dalej w oświatę na mgr:D a no bo jak przerwę naukę to mi rente odbiorą po tacie a tak to jeszcze przez dwa lata mogę ją otrzymywac ucząc się:D Zmykam bo sie dzis wymęczyłam i stresowałam;) A i oczywiście dziękuję za życzenia dla Gabcia i kciuki dla mnie👄 jestescie KOCHANE!!!!!!!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze chciałam sie przyłączyć do życzeń dla Gabrysia i Izuni 🌻 Wszystkiego najlepszego dzieciaczki :) dużo zdrówka i radości ❤️🌻 Agatha2007 GRATULACJE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze chciałabym napisać, że od jakiegoś czasu jestem też zapisana na FACEBOOK :) Czy któraś z Was słyszała o tym? Tam można wkleić więcej zdjęć niż na NK no i można też dodawać filmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼A🌼C🌼J🌼E No pięknie Ci to poszło:) jejku ja też już bym chciała skończyć tego licencjata a tu jeszcze rok przede mną:( Aniu no ja też bym nie miała serca żeby je tak męczyć jak tyle przeszło ostatnio. Trzeba troszkę teraz odczekać żeby wszystko wróciło do normy i wtedy zacząć \"działać\" jeśli sie chce:) Justynko odezwij się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko moje gratulacje!!!!!!! wiedziałam, że dobrze Ci pójdzie :) no ja powiem Wam, że zaczynają męczyć mnie te upały! wyjść na dwór nie mogę, bo po prostu pot leje mi się po tyłku! zawsze mam ze sobą butelkę z wodą mineralną, ale ona po chwili przebywania na dworze robi się ciepła :( pić się tego nie da! moje dziecko przez te upały też chyba jakieś ospałe, bo rusza się tylko wieczorami! wczoraj byłam u koleżanki i okazauje się, że dostanę od niej większość rzeczy dla dzidziusia :) odpada nam kupno ubranek (chociaż troszkę i tak pokupimy). dostanie nam się też w spadku przewijak (takie fajny drewniany na którym można trzymać wiele innych rzeczy, trzeba będzie go tylko odmalować), wanienka, leżaczek, mata itp też nam się dostanie :) dla mnie laktator, steryzlizator, podgrzewacz do butelek! laktatora w ogóle nie używała, bo nie miała takiej potrzeby! no generalnie to się cieszę :) bo jednak troszkę kosztów nam odejdzie, a te peiniążki możemy przeznaczyć na, np. lepszy wózek :) te rzeczy są już dla mnie odłożone :) muszę tylko u siebie porobić miejsce dla nich i mogę je zwozić :) Uciekam się pakować, bo wieczorem wyjeżdżamy na weekend na Śląsk do znajomych. połączymy przyjemne z pożytecznym :) mój mąż będzie tam załatwiał swoje interesy, a ja poplotkuję z koleżankami :) Odezwę się w niedzielę bądź poniedziałek! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . bylam dzisiaj na USG no i chyba Maciuś bedzie ale lekarz mowił ze chyba. czuje maluszka od wtorku ( czyli jak mi sie zaczoł 18 tydzień) jest wszystko dobrze, ale minimalnie za kródką mam szyjke dostałam leki. i mam odpoczywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Niestety w poniedziałek nie miałam USG byłam u przypadkowego lekarza i on mi nie zrobił. Dziś byłam u swojej pani dr i widziałam dzidzię z pięknie bijacym serduszkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:D Dzis cały dzień z teściową na nogach, była jeszcze u nas do pomocy siostrzenica i moja mama. Piekłyśmy, gotowałysmy i tyle co skonczyłam myc podłogi w całym domu, no ledwo tutaj siedze, wszystko boli:D A jutro na "spóźnione" urodzinki Gabcia mają przyjechac goście, zaprosiłam na godz 12 bo chciałabym podac obiadek: ziemniaczki z koperkiem, pierś z kurczaka na niej szynka i plasterek sera- wszystko zapiekane:P pycha no i surówka z marchwi, seleru, pora, jabłek i doprawic, mniammmmmmm! A no i zapowiadali przelotne burze, ale mam nadzieje ze jakos to nas ominie bo imprezkę robimy na ogrodzie, zaprosiłam około 30 osób, a w sumie to dokładnie nie wiem bo nie liczyłam:P:P:P Był dzis kurier i przywiózł nam rowerek wiewiórkę dla Gabcia na urodziny od dziadków, normalnie świetny jest, a Gabrys jaki szczesliwy jak nim jeżdził:D Zrobiłam torta lokomotywe z wagonikiem z pięciu biszkoptów, ŚLICZNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fotki wysle po imprezie z tortem bo chciałabym odrazu z urodzin z goścmi cos Wam podesłac i jeszcze z mojej obrony coś podesle ale to juz jak sie obrobie. kto chce to ręce w górę to zdjęcia wysle, ale tak gdzies w niedziele albo w poniedziałek;) Justynka ja sobie tak myslałam że jak u Ciebie jest OK a Ty sie nie odzywasz to Cie utłukę:D Powaznie stracha mi narobiłas i ciągle o Tobie myslałam!!! Gabrysiu dlaczego "Zenek" czy jakos tak ma podobną stopkę do Twojej? A no i dziekuje za gratulacje👄 bardzo jestem szczesliwa, niesamowite, ale jeszcze w to nie wirze ze udało mi sie wybronic tak dobrą ocene, że juz mam to za sobą, ateraz tylko poszukac olejnej szkoły. Gosiu ja juz mam wakacje i musimy sie spotkac, juz mi szkoła planów nie popsuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jest deszcz, ba! Burza! Leje jak cholera :o Gdzie ja teraz umieszcze wszystkich gości??? W domu nie zmieszcze chyba ze na dwa pokoje:( o jeju jeju:(:(:( Załamałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A u nas w końcu wylazł pierwszy ząbek :) dziś go wyszuraliśmy łyżeczką :) A co do wszelkich fotek ja zgłaszam się, że chcę wszystkie obejrzeć :) kamika_k2005@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no to zrekompensowałas Michalkowi cierpienia jakich musial doświasdczyc w szpitalu, dzieciaki lubia takie szaleństwa. Ja na razie mam zamiar wybrac sie na basen z Gabciem a jak podrosnie to pewnie do fikolandu go zabiore. Byłam kiedys w Chorzowie i widziałam te wszystkie bajery, karuzele itd U Was jest sie gdzie wyszalec;) My nie mamy takiego Wesołego Miasteczka:( Kamika ucałowania dla Damianka i Gratulacje z okazji pierwszego pięknego ząbolka👄 A ja padam z nóg i chciałabym sie położyc, wczoraj imprezka była od 12 do 21 godz, co jakis czas na raty dojezdzali goscie wiec latałam wkoło nich i jestem umęczona, 30 ludzi!!!! Dzis byłam jeszcze na grilu u siostry a zaraz spodziewam sie brata z rodziną bo wczoraj nie mogli byc na urodzinach:) Płakałam wam ze u mnie burza, ale do godz 12 zanim przyjechali goscie wypogodziło sioe i były (nadal są) upały i po ulewie ani widu, ani słychu:D Więc imprezka udana, no troche finał urodzin był do bani ale nie chce sie rozpisywac na ten temat. Jutro powysyłam Wam fotki z urodzin👄 Papapapa🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Kubusiu! Wszystkiego najlepszego z okazji Pierwszych urodzin, dużo zdrowia, błogosławieństwa Bożego, miłości od wszystkich, sukcesów w życiu, multum zabawek i słodyczy; dla rodziców również skaładamy najszczersze życzenia oraz jeszcze raz gratulujemy tak wspaniałego dziecka. Życzą: Agata, Paweł i Gabryś👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ciociu Agatko za życzenia:D Jutro mam urodzinki:) Proszę dodaj zdjęcia z urodzinek Gabrysia na nk. z chęcią sobie obejrzę.Mama mi szykuje na sobote torta/ samochód garbusek/ ciekawe co jej wyjdzie hi hi hi hi hi Pozdrawiam serdecznie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po wizycie! generalnie ok! macica miękka, tam gdzie być powinna, szyjka również w porządku, nie skraca się, ani nic z tych rzeczy, ale nie byłabym sobą, gdybym sobie nie wymyśliła zmartwienia! a głupia c*pa nie spytałam o to ginki! a mianowicie chodzi o tętno malucha. na ostatniej wizycie było 140 uderzeń na minutę, a teraz 135. ja wiem, że to wszystko mieści się w normie, ale czemu teraz było niższe ?? no i nie dało się go wyczuć detektorem, tylko musiałam się położyć na leżance i takim innym urządzeniem dopiero go złapaliśmy ale biło miarowo. ginka oczywiście powiedziała, że wszystko w porządku, tyle, że ja się martwię głupia baba ze mnie no i niestety nadal problem z wagą i tym razem muszę zgodzić się z moją lekarką, bo w miesiąc czasu przytyłam 3 kg , czyli razem już na plusie mam 6 kg to dużo, jak na mnie i przechodzę na dietę, tzn. pieczywo tylko w stylu wasa, posiłki małe, a częste. dużo pomidorów, jajek na twardo, owoców! sok z pietruszki, który ma działanie moczopędne. no i oczywiście nadal dużo niegazowanej wody mineralnej! muszę też zainwestować w porządną wagę, bo w domu mam taką zwykłą i ta franca mnie oszukuje, bo pokazała, że przytyłam raptem 1 kg! muszę kupić jakąś elektroniczną! jak mąż wróci z pracy, to jedziemy na poszukiwania! nadal mam brać te leki, co brałam + bioferon! wyjątkowo u ginki miałam dobre ciśnienie! do tej pory zawsze miałam 140/90 (u niej w gabinecie), a dziś 95/75 i powiedziała, że to dobre ciśnienie! no, ale od 14 tc biorę na to ciśnienie leki, więc byłabym zdziwiona, gdyby było wysokie! mam też pomyśleć nad szkołą rodzenia! oczywiście pewnie się z mężem wybierzemy! muszę tylko go zapytać, czy da radę zwalniać się z pracy raz w tygodniu, bo w szpitalu są zajęcia od rana, czy musimy szukać innej szkoły , gdzie są zajęcia po południu. dostałam l4, następna wizyta za 4 tygodnie, a usg dopiero pod koniec sierpnia! Agatko \"Zenek\" to kolezanka z forum \"listopadówki 2009\" :D jak do nas zajrzysz to zoabczysz, że wszystkie mamy takowe stopki :) bo nam się wszystko w tablece mieszało i ściągnęłysmy od \"grudniówek\" , że każda sobie będzie aktualizować stopkę, tam wpisywać wszystko to co było w tablece! bo z tablekami były cyrki :D ktoś coś poprawił, a ktoś inny wkleił starą tabelkę i zmian nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, nie martw się ,bo napewno jest wszystko w porządku z dzieckiem:)Ja leżałam w szpitalu i były dni,że kilkakrotnie mierzono mi tętno dziecka, i było różne,a a to ,że nie mogła go dzisiaj uchwycić to zupełnie jest normalne-miałam podobnie> dzidzia pewno się przekręciła,zwineła i dlatego było gorzej wysłuchać bijące serduszko.Bądz spokojna i nie myśl negatywnie! Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki witam i mam pytanko czy ktoraś z Was w czasie ciaży łykała fenoterol? mi zaczeła troszke skracać sie szyjka i dostałąm ten lek i zastanawiam sie jakie wasze zdanie jest na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi dzięki :) teraz już jestem spokojniejsza! nie będę się martwić na zapas. tętno małej jest w normie! a moją wagą będę martwić się po ciązy :) chociaż oczywiście będę stosować się do rad ginki i Miki23 :) (która mogłaby się tu czasem odezwać ;) ) jeżeli chodzi o moją wagę, to pewnie wpływ na nią mają leki , które biorę na nadciśnienie, bo one zatrzymują wodę w organizmie!pewnie, że nie chciałabym tyle tyć, ale nic na to nie poradzę! malawronka niestety nie pomogę, bo tego leku nie biorę, ale słyszałam, że dziewczyny mają po nim kołatania serducha! dużo skróciła Ci się ta szyjka ? wiesz ile ma cm? czy mm? ja takich informacji o swojej szyjce nie posiadam. ginka mi zawsze tylko mówi, że jest dobrze, nie skraca się, rozwarcia też nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_79 szczerze lekarz mi nie powiedzial o ile sie skruciła ale stwierdził że troszke mam za krodką. co do kołatania serca po tych lekach słyszałam dostałam tez inne na serce mam łykac jak bede odczuwała serce. ale jak na razie od piatku jest dobrze. tylko martwie sie poniewaz u mnie to dopiero 19 tydzień a ja już takie leki łykam i z tego co wiem to bede musiała je łykać do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Ja się spisałam a Wikuśka mi wszystko skasowała jednym naciśnięciem na klawiaturze:D ale to niechcący było bo akurat przechodziła i się złapała biurka:D pozniej napisze co pisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka,pytasz o fenoterol? tak ja go brałam co 6 godzin po 1/2 tabletki.Miałam do niego także isoptin 1 tab.co 12godzin.W moim przypadku była to dawka minimalna.Dziewczyny biorą po wiele więcej,albo i dożylnie.Leżałam w szpitalu miesiąc to naprawde wiele widziałam...... i te dziewczyny na dzień dzisiejszy mają piękne i zdrowe dzieci:) Ewka jeżeli ginekolog kazała Ci go brać to go bierz!!! mi fenoterol pomagał,bo nie miałam skurczów,nie stawiał mi się aż tak bardzo brzuch jak się stawiał i mogłam chodzić.Nie wiem czy pamiętasz,ale ja od połowy stycznia do połowy kwietnia praktycznie leżałam,a od kiedy ustąpiła mi anemia i zaczełam brać fenoterol mogłam chodzić i cieszyć się brzuszkiem:) Brałam także DUPHASTON od 13 do 36!!! tyg. ciąży.Odnośnie dawek to było różnie,bo miałam plamienia itd....,ale kiedy było wszystko w porządku to brałam po 1 tab. co 12h Piszesz,że Ci się troszkę obkurczyła szyjka,nie bądz zaskoczona,że możesz mieć zakładany na nią krążek.Nie martw się to nic złego,ale skoro już masz obkurczoną to TY MUSISZ NAPRAWDE BARDZO NA SIEBIE UWAŻAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIE PRZEMĘCZAJ SIĘ,NIE CHODZ ZA DUŻO,NIE DENERWUJ SIĘ,BO NERWY TAKŻE WYWOŁUJĄ SKURCZE!!!wSZYSTKO NA PEŁNYM LUZIE,A NAWET SIĘ NIE OBEJRZYSZ A BĘDZIEDZ TULIĆ MALEŃSTWO:D Pozdrawiam serdecznie👄 GABRYSIA!!!!!!!!!!!!!!!! Chcę zapytać co Ci odbiło?!!!!nie masz większych problemów jak waga?!!!!!!Jedz na co masz ochote i zamiast inwestować w wage to zainwestuj w coś może bardziej ciekawszego. Powiem Ci ,że ja w dniu porodu ważyłam 73kilo,a od czterech miesięcy waże 52kilo i nie wiem co zrobić i jak to zrobić,aby przytyć:( Nie martw się wagą,bo zbędne kilogramki stracisz jak urodzisz-zobaczysz:) Nadmieniałaś cos o Mice 23,wiesz to jest KOCHANA DZIEWCZYNA❤️WSPANIAŁY CZŁOWIEK🌼 -często o Niej myślę,bo od dłuższego już czasu nie widuję Jej na nk. i tutaj też nie pisze. POZDRAWIAM CIĘ 🌼M🌼I🌼C🌼Z🌼K🌼O🌼 POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOCHANE SIOSTRY TOPIKOWE🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maławronka Gabrysia Ci pisze ,że po fenoterolu są kołatania serca,czuje się ,że się drży tak jakby od srodka,robi się gorąco,nawet bardzo gorąco. Pamiętam jak mi powiedziała moja gin. ze jak bym zle znosiła branie fenoterolu to aby się zgłosić do szpitala,że mi go podadzą dożylnie,aby mnie z nim oswoić,ale dzięki Bogu nie trzeba było,bo go w miarę znosiłam,a potem organizm się przyzwyczaił i było ok! A!!!wiesz kiedy gin .kazała mki go odstawić to nie chciałam,bo się balam ,aby nie urodzić przedwcześnie,ale gin. nalegała.Odstawiłam a po 2 tyg. w 38tc urodziłam.A! isoptin brałam 30 minut przed braniem fenoterolu,ale tak jak Ci już pisałam wyżej,że dobrze go znosiłam i po czasie nawet nie brałam isoptinu,ale są osoby które strasznie zle reagują na fenoterol.mam nadzieję,że będziesz taka jak ja czego Ci życzę z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja tylko się przywitać żebyście nie pomyślały, że tu nie zaglądam :) ale weny do pisania nie mam bo mnie dołuje sytuacja rodzinna szwagierki no i szwagra(brata mojego męża) Z nim i tak nie chcę o tym rozmawiać bo nie mam zamiaru się kłócić z powodu, że tamci dwoje nie mogą się dogadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_79.......30.............05.02........luty2008 .............Łódź. malawronka....28.............30.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie KaKru85.............32............07.03........marzec200 8.........Brodnica Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn malawronka...15tc...............07.12.2009......22 cykle gawit_79.....19tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r7m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ......1r...... Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... ....11mies1tydz... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... ..11 mies......... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.....11 mies......... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub........10mies3tyg... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........8 m 2 tyg. romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Laura Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lolau.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie Tabelkę wklejam do przypomnienia chociaż dopisałam Damiankowi jego 2 tyg :) a poza tym margi Twój Kubuś ma w niej 10mies3tyg a przecież dziś ma urodzinki i z tej okazji życzę mu dużo zdrówka i 100 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. od soboty łykam fenoterol 4 razy po pół tabletki czuje sie dobrze i jak narzie nie biore isoptin . lekarz mowil ze jak bede dobrze czuła po tym pierwszym leku to zebym nie brała tego drugiego. no i jeszcze biorę żelazo poniewa zmam małą anemie. ni i od tygodnia bolą mnie łydki. ale gadałam z lekarzem i mowil że takie są uroki ciaży. i mam zrezygnowac z butów na obcasie a bardzo lubie chodzic w wysokich butach. no ale jak każe to trzeba zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×