Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Witam Was wieczorową porą :D Co słychać?? Oj Gosiu jak ja rozumiem Twoje obawy!Codziennie proszę Boga, aby pozwolił Ci donosic tą ciążę!!! i doskonale rozumiem czemu nie wpisujesz się do tabelki! boisz się, że coś zapeszysz?ja tak właśnie miałam!!! Aga123 również witam Cię serdecznie :D mam nadzieję, że sie tu zadomowisz :D Aniu mam nadzieję, że z Misiem już dużo lepiej??nie wypowiadałam się, bo nie byłam pewna, ale podobnie jak szwagierka Gosi, uważam, że ta jego reakcja na szczepionkę, nie była prawidłowa! i skonsultowałabym to z jakimś lekarzem! ucałuj malucha! :D Agatko i lolu bardzo, bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze! lolu wczoraj gg mi się nie łączyło dlatego nie wysyłałam nr tel. dziś to zrobiłam i dostałam od Ciebie odpowiedź także wiem, że dotarły :D Ewa fajnie, ze wróciłas!!!brakowało Ciebie tuttaj!!! meggi co u Was?? Madusia a Ty co porabiasz??? Sara jak zwykle zabiegana! mam nadzieję, że niedługo wróci na dłużej :D Dobrej nocy!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko oj kochanie rozumiem cie mimo, że nie mam jeszcze dzidziusia. Podziwiam Cie że i tak mimo wszystko jakos sobie radzisz, ja niestety jestem wogole juz nie rozgarnieta i takl samo mam w domu bajzel a przezciez mam czas aby cos porobic tylko że dostałam lenia no i remonty mamy w kuchni wiec juz u nas jest totalny syf!!!! Ale wiem jak to było z moja siostra ona sama musiała i nadal musi radzic sobie z kazdym z trzech dzieci, bo jej mąż zawitał w domu co 2-3 tygodnie na weekend a tak to tygodniami byla sama! Jej mąż jeżdzi tirem wiec taka praca:( No siostra miała jeszcze mnie, mame i brata ale męża jej i dzieciom nikt nie zastapi. Teraz siostra przeprowadziła sie i mieszka zupelnie sama z dziećmi i ma pod opieką wujka pijaka marnotrawnego. Aniu nie wiem jak Ci pomoc, dlatego pisze o sytuacji mojej siostry bo moze poczujesz sie lepiej wiedzac że sa kobiety w podobnych sytuacjach i że Ty z Michalkiem nie jestescie sami👄 Jak bym tylko mieszkała koło Ciebie to bym ci pomagała a ty po pewnym czasie miałabys juz mnie dość heh:D:D:D gawit👄 Aga123👄 Miałam dzis okropny sen, że zaczęłam krwawic i myslałam ze to juz po wszystkiemu!!!!!!! Ale lekarz stwierdzil, że to tylko plamienia i dał mi leki w szpitalu no i powiedział że dziecku nic nie bedzie!!!! Ale okropny sen, teraz mam takie dziwne uczucie echhh.... Dobrze, że to tylko głupiutki sen a nie naprawde- dzięki Bogu;) Pozdrawiam 🖐️ i ide pomagac mężowi w remontach a tak mi sie nie chce z reszta jemu tez:) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Margi skarbie ta ciaza nie skonczy sie tak jak poprzednie... obiecuje Ci to Skarbie nie martw się bo teraz bedzie dobrze teraz bedziesz miala cholerna zgage potem strasznie wielki brzuchol i na koncu urodzisz zdrowego wielkiego bobasa... Musi być dobrze!!!! Aniu nie wiem co ci powiedziec, Michaś narazie cie potrzebuje caly czas bo choruje ale może mu przejdzie ta \"konieczność bycia non stop na rękach\" Myśle ze tylko narazie tak będzie a potem z czasem nauczysz się funkcjonować normalnie i przy tym być z Miskiem caly czas.... Nie masz kogos bliskiego zeby mógl na chwile zając się malym tak zebyś miala czas dla siebie? żebyś mogla isc do okulisty itd? Gawit numery dostalam :D dziekuje... Pozdrawiem ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........07.06.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....27tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....9tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ............11...........24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa Balbinka.....................02.10.2007 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl....4 233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Wstawilam mala poprawke dotyczaca mojej ciazy. Zaczal sie juz trzeci trymestr. Moj maly Antos chyba juz nie jest taki maly. Kopie i wierci sie calkiem mocno. Mozna juz zauwazyc to golym okiem, poniewaz brzusio czasem unosi sie w jednym miejscu lub diametralnie zmienia swoj ksztalt. Brzuszek mam juz ogromny. Pozdrawiam Was Wszystkie i uciekam do garow!!!!! Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane siostrzyczki🖐️ Wy naprawde wszystkie jesteście kochane:D Dziękuje Wam wszystkim za wsparcie i za nadzieję którą mi tak zapewniacie.Wiem,że chcecie dla mnie jak najlepiej-jestem Wam za to tak bardzo wdzięczna.Gabrysiu dzięki Ci za modlitwe. Dodam,że ja moje dzidzi powierzyłam Matce Bożej i Ją prosze,aby pomogła by się urodziło,urodziło całe i zdrowe.Co ja biedna moge sama zrobić?nic Dzisiaj czuje się taka troche dziwna,słaba,troche mnie mdli-mam wrażenie jak bym miała kluske w gardle,troszke czuje cyce i pobolewa mni ebrzuch,ale wystarczy,że się położe to po kilku minutach mija. Mąż pojechał do mojej gin. po recepte,bo mi się kończy duphaston-wystarczy mi tylko do jutra a wizyte mam przewidzianą na poniedziałek. ANIA kochanie ja Cię rozumię i zdaje sobie sprawe jak się musisz czuć,ale słonko musisz to jakoś przezwyciężyć.Mówią,że do roku jest najgorzej,a potem to będzie już coraz to lepiej.Jest teraz kichowato ,ale napewno tak nie będzie zawsze,ten ciężki okres minie-zobaczysz!Ja tez bawiłam dziecko we Włoszech-napewno Wam o tym już wspominłam.Nie gotowałam obiadów-na mojej głowie bylo na pierwszym miejscu dziecko i jak dam rade to ogarnąć mieszkanie.Wielokrotnie było tak,że jak Anna/mama dziecka/ wracała z pracy to brała małą a ja sprzątałam,albo szłam się kąpać,bo przy małej nie było czasami jak.Ania główka do góry!,bo zobaczysz,że przyjdzie czas,że bedziesz się śmiała wspominając obecny czas.Półtora tyg. temu byłam u mojej kuzynki,rozmawiałyśmy o dzieciach,ciąży,bo ona też się stara o dziecko powiedziała mi tak;Gosia ile to kosztuje nerwów ,strachu i poświęcenia ,aby Ci miał kto mówić mamo i tato.Te słowa mi utkwiły w pamięci,ale to jest święta prawda. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 To dla Was moje Kochane siostrzyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabkaa
dziewczyny czy beta hcg 9,99 mu/l moze oznaczac ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam zielonego pojecia o tych badaniach. Niech odpowiedza doswiadczone. Gdzie Wy kobity wogole jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi boje się jak narazie wpisywać do tabelki -myślisz,że bym nie chciała?bardzo bym chciala,chciałabym także wszystkim z którymi mam kontakt powiedzieć,że jestem w ciąży,ale się boje,aby znowu......................... Zaczekam jeszcze troszke i jak będzie dobrze to napewno się wpisze.Dzidzi to moje marzenie i zarówno każdej z Was. Meggi napisze Ci maila a w nim adres na mojego skype.Tamten drugi to jest mojej głupiej siostry-jest identyczna jak Twoja szwagierka,albo jeszcze gorsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyslij!!! Musze ja poznac, bo wydaje mi sie ze nie ma wiekszego durnia niz moja szfagierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alibabka z tego co wiem to mozesz byc w pierwszych tygodniach ciazy. Ania ucaluj Miska wiem jak sie czujesz , bo moje przyjaciolki przerabialy to samo. Zaciazone prosze dbac o siebie i nie stresowac siebie i fasolek. Gawit👄. Sara nie zapracowuj sie za mocno👄. Agula witam serdecznie. Ewa👄 A u nas wszystko oki dzis troszke odsapnelam od nauki zrobilam mezowi w szfce porzadek , bo juz mnie szlak trafial jak widzialam to kongo w jego ciuchach. Nastroj mam dobry chodze wiecznie usmiechnieta wiec jest git. Dziekujemy za zyczenia na polrocznice.Aniu oj leci ten czas tez pamietamy te przygotowania jakby to bylo wczoraj. Caluje Was wszystkie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos mi dodal 2 lata w tabelce no ladnie. STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32............. ?............... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........07.06.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....27tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....9tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ............11...........24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaaa
hej dziewczyny przepraszam ze tak długo nie pisałam ale coś nie mogłam wejsc na forum Aga123 ciesze sie ze jestes tutaj i bedziesz sie starac Marghi tak trzymaj ciesze sie ze jestes spokojna i dbasz o siebie trzymam za ciebie kciuki ja zaczynam teraz od grudnia właśnie dostałam 3 @ i leci już 4 miesiąc wiec chyba trzeba zabrac sie za starania malawronka czytałam ze masz problemy z prolaktynką tak jak ja wiec bede trzynac mocno kciuki za ciebie wiem co to za problem choc walcze z nim od 2 miesiecy , moja endokrynolog powiedziała ze w czasie ciazy nie wolno brac leków na zbicie prolaktyny Balbinka trzynaj sie to niedługo minie mały zacznie raczkować to znajdziesz wiecej czasu dla siebie nikt nie mowił ze poczatek jest łatwy ale starsznie zazdrosze tobie i zycze powodzenia miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki!!! Zwarjowac mozna z tym forum. Pare dni temu wogole nie moglam wejsc a dzisiaj to mnie non stop wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo coś forum nie działa, ja dzisiaj spędzam dzięń prtzy komputerze i z lekarzami bo jest ostatni... Eh Aniu pociesz się że później będzie tylko gorzej, a jak zacznie Michałek raczkowac to już w ogóle nie będziesz wiedziała w co łapki wsadzić :* całuje i życze powodzenia :D w Rudzie będe w sobotę ale koło 20 więc tym razem Cię niestety nie odwiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj oj!bo przyłoże przez kolano!!!gdzie są wszyscy???????co tu się dzieje??????? dziewczyny, bo nam forum upadnie :( :( :( :( WRACAĆ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ktoras z Was ma numer telefonu do Marghi? Martwie sie o Nia, bo wogole sie od paru dni nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy ktoras z Was ma numer telefonu do Marghi? Martwie sie o Nia, bo wogole sie od paru dni nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaaa
hej dziewczyny co się dzieje na forum ze nikogo nie ma !!!!!!! chyba nikt juz nie ma czasu na pisanie Ja moge tylko powiedzieć ze zaczelam starania o dzidziusia jeżeli beda 2 kreski pod koniec miesiąca to dam wam znać trzymajcie za mnie kciuki starch narazie odszedł ale nie wiem co bedzie dalej bardzo potrzebuje waszego wsparcia Marghiii co sie z toba dzieje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny🖐️ Jestem.Męczył mnie bol głowy od kilku dni i przy tym towarzyszyły mi wymioty.Nie brałam lekarstw,bo się bałam,ale jakoś to przezyłam-dzisiaj jest lepiej. Martwie się bardzo,o moje dzidzi,tak bardzo się boje ,aby go ponownie nie stracic.Dzisiaj wieczór ide do gin.Dziewczyny boje się,boje bardzo :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosi bez nerwow mi tu prosze i zaraz po wizycie melduj sie jak nie tu to na komorke .Caluje Was wszystkie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goskaa u nas zawsze bedziesz miała wsparcie i razem z innymi dziewczynami ja równiez 3mam za Ciebie kochana kciuki👄 Balbinko jak przeczytałam co napisałas o tej wit K to tez tak mysle ze firmy farmaceutyczne chca zarobic bo podobnie jest z tymi szczepionkami....zapomniałam jak tak choroba sie nazywa ale często reklamuja ja w telewizji i to jest seria kilku szczepionek które w sumie kosztuja okolo 1 tys A przeciez dawniej dzieci nie chorowały to dlaczego nagle teraz maja na to chorowac. Całuje oraz specjalny mocny calusek i dla Michałka👄 Gosiu ja równiez czekam na sprawozdanie z wizyty u ginek. Odezwij sie jak najszybciej👄 A ja dzis wybrałam wyniki badań: morfologia, Waserman, mocz, glukoza i endokrynologia. No i wszystkie wyszły dobre, tylko w moczu wyszły mi jakies bakterie i jakiś PRO a tego nie powinno byc. Ale nie jest tak źle, jeszcze za tydzien mam wizyte u ginka wiec zobacze co on na to powie. Pozdrawiam i całuje wszystkie kobietki 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×