Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

To na pozniej jest fajne. Troche dla wygodnickich ale smieszne. Ja osobiscie tego nie potrzebuje ale kolezanka sobie kupila i jest bardzo zadowolona. http://www.argos.ie/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=30001&langId=-1&catalogId=1500000801&productId=1500114489&Trail=C%24cip%3D1500008088.Baby%2Band%2Bnursery%2Bequipment%3EC%24cip%3D1500008096.Other%2Bbaby%2Bcare%2Baccessories&categoryId=1500008096&clickfrom=name

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta wanienka, no cudenko. http://www.argos.ie/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?storeId=30001&langId=-1&catalogId=1500000801&productId=1500117211&Trail=C%24cip%3D1500008088.Baby%2Band%2Bnursery%2Bequipment%3EC%24cip%3D1500008096.Other%2Bbaby%2Bcare%2Baccessories&categoryId=1500008096&clickfrom=name Tylko ma taki minus, ze jest plytka i przyda sie tylko na poczatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubilam
no wanienka swietna :):) tylko ciut przy droga jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide siku, bo mi zaraz pecherz eksploduje. Najgorsze, ze lazienke mam na gorze i mecze sie jak wchodze po schodach. Smieje sie do Mezusia, ze powinien mi wychodek zrobic w ogrodku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz tez nie ma co swirowac i kupowac wszystkiego co slodziutkie i sliczniutkie, bo pozniej co z tym zrobimy. Ale poogladac mozna to nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubilam
wlasnie pogadac sobie o naszych marzeniach zawsze mozna ale ta wanienka jest naprawde cool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubilam
37tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubilam
termin mam na 22 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorak w sklepie widzialam za 9 euro taki fajny lezaczek dla noworodka do kapania. Super, bo jest wyscielony tetra. Wkladasz go do wanienki a na nim kladziesz maluszka. Cena nie wydaje mi sie wygurowana. Widzialas cos takiego w polsce, bo zastanawiam sie czy kupic, czy dostane w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POwiedz Mezowi, zeby Ci kupil body w dunsie lub pennysie. Sa swietne gatunkowo i za 7 lub 8 euro masz 9 par. Kupuje je kolezanka i wysylam do polski, bo sa bardzo znich zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy Balbinka, wiemy ale tak jak juz pisalam fajnie je poogladac. Ide cos zjesc, bo mam jakiegos smaka tylko nie wiem na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny na czele z tą pomaranczową!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie jestem klębkiem nerwów i nie mam takiego powodu ,aby wyluzowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To,że się boje brac aspiryny i acardu to chyba jest odruchem normalnym.Nie znaleziono mi konkretnej przyczyny,abym była zmuszona go brac.Dali mi go tak o aby dmuchac na zimne.Zresztą nie będe sie spowiadac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie jestem złośliwa ,ale Tobie pomaranczowa to ,życze,abys się kiedyś znalazła w podobnej sytuacji jak jestem ja to może zrozumiesz jak to jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolu Dziękuje Ci,że mnie rozumiesz,dziekuje Ci ,że się wstawiłaś za mną👄 Zaufac lekarzowi tak o od razu to też nie jest dobre do konca-na ten temat coś wie Meggi.Dziewczyny dziekuje Wam.Wkurzyłam się tak na maksa jak przeczytałam co mi ta pomaranczowa księzniczka napisała.Teraz to musze wyluzowac ,bo mi ciśnienie podskoczyło.Jesteś straszna Ty pomaranczowa kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam,że Pani Pomaranczowa jest w ciąży i będzie rodzic dokładnie wtedy kiedy bym ja rodziła drugie gdyby się nie stało jak sie stało.Zycze Ci powodzenia i lekkiego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczowej Chce wyjaśnic jaśnie,abyś znowu nie piła do mnie.Napisałam Ci wyżej,że nie jestem zlośliwa,ale życze Ci abys się znalazła w podobnej sytuacji jak ja.CHODZI MI TUTAJ O LEKARSTWA!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś bez serca,bo nie potrafisz zrozumiec drugiego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj oj! ale się powyprawiało!!!pomarańczka do nas zagląda i nie może się zdecydować czy jest z tych fajnych czy tych mniej fajnych :D Gosiuniu moja kochana! uwierz, że będzie dobrze!!!poprostu musi!!! nie wiem jak Ci pomóc :( czuję się bardzo bezradna!!! doskonale potrafię sobie wyobrazić co czujesz!!!tak doskonale, że ja aż się boję trzeciej ciązy i tu Lolu jest odpowiedź na Twoje pytanie!napewno na Święta nie poinformuje Was o dwóch kreseczkach! z racji choćby tego, że zabezpieczamy się na maksa :( ja to wogóle jestem taka świrnieta, że najlepiej to by było jakby mąż tak na wszelki wypadek ze dwie gumki zakładał :D wiem, wiem pomyślicie wariatka! ale niestety!póki co strach wygrywa :( wogóle z racji tutejszej służby zdrowia, mieliśmy rozpocząć starania dopiero po porocie do Polski, ale nie wiadomo kiedy wrócimy i narazie czekamy aż moja psychika się uspokoi! aż poczuję się gotowa na kolejną ciążę! jednego dnia sobie myślę, że już chcę, że najwyżej jeżeli i to dziecko stracę to może wreszcie wtedy ktoś zajmie się mną na poważnie i konkretnie zacznie szukać przyczyn!!a potem myślę sobie, że trzeciego zabiegu nie przeżyję :( póki co mam czarne myśli, że stracę kolejną ciążę, a więc póki sama się nie uspokoję i nie wyciszę to świadomie w ciąże nie zajdę :( czasami też sobie myślę, że najlepiej jakby nam sie przydrzyła wpadka i żebym przez co najmniej 3 miesiące nie miała zielonego pojęcia o ciąży :D niestety to tylko marzenia (tzn. o tej niewiedzy, bo zbyt dobrze znamswój organizm i wiem, że o ciąży będę wiedZieć dość szybko) Eh rozpisałam się dziś o sobie, ale musiałam wyrzucić to co leży mi na serduszku! mam nadzieję, że chociaż po części mnie rozumiecie? Bardzo mocno Was pozdrawiam!!! 😘 PS. Gosiu gdzieś wyczytałam, że nudności, wymioty, bóle piersi mogą pojawić się koło 8 tc., ale nie u każdej kobiety są!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki kochane. przepraszam że mnie tak dlugo nie było ale żle się czułam psychicznie i siedziała w dolku ale już jestem z wami i nigdzie nie planuje włazić. u mnie po staremu nadal z dziecka jak na razie nici, ale ciągle się staram z mężem i jestem pewna że się uda. na obniżenie prolaktyny nadal leki biorę. we wtorek mam wizytę u mojej pani doktor powiedziała ze jak nie bede miała jajeczkowanie to da mi lek który wywoła je. ale już jest i tak lepiej bo jak byłam w 2 dzień cyklu to powiedziała mi ze mam o wiele ładniejsze jajniki niż ostatnio. jestem dobrej myśli. tęskniłam bardzo za Wami. całuski dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane. Balbinko ciesze sie , ze z Michalkiem lepiej. Gosia wyluzowac prosze. Lola super ,ze z dzidzia wszystko dobrze. Pomaranczko zycze latwego porodu i zdrowej dzidzi. Ja zaraz ide na busika i jade do szkoly.Na 1 zajeciach historia wychowania a ja juz nia rzygam doslownie bo od 3 dni od rana do wieczora albo notatki z niej robilam albo sie uczylam ,ale dam rade .Caluje Was wszystkie goraco i Misia tez.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×