Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Gosiu byłam dzisiaj u takiej starszej lekarki - ginekolog, która pomogła przyjść już na świat min mojemu chrzestnemu i w góle połowie mojej rodziny iz nam ją praktycznie od dziecka i pytałam o ten acard, żeby nie było potem że potrafię tylko Was zjechać :) bo do dzisiaj mam wyżuty sumienia że się nie zamknęłam i nie siedziałąm cicho. Ona mówi, że acard wspomaga pracę serca, ale zmniejsza krzepliwość krwi i że przez to mogą pojawić sie krwawienia i że ona bałaby się coś takiego przepisać pacjentce i że jak się bardzo boiz to możesz tego nie brać. Aha i jeszcze jedna rada jak już będziecie miały pierwsze dziecko to uważajcie żeby Wam dzieci nie przybyło za dużo, ba właśnie dzisiaj stwierdziałam że zwórka toi za dużo, u mnie jest czwórka i rano wstaję to sprzątam idę do jednej pracy do dugiej wracam to po nich sprzątam i w ogóle... cyrk na kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkaaa
hej dziewczyny, wczoraj dzwoniłam do swojej pani endokrynolog powiedziała mi ze moge zajsc w ciążę tylko muszę brać duphaston teraz i w ciąży wieć zaczynam swoje starania po @ czyli od grudnia mam nadzieje ze sie uda:) wiecie co jestem szcześliwa bo po tej stracie straciłam pracę dziś zadzwonili do mnie i jutro idę na rozmowe, tylko teraz nie wiem czy poczekać czy starać sie o dziecko troche ciężko jest z jedną wypłatą mimo ze mój mąż bardzo dobrze zarabia ale chcileliśmy zacząć sie budować więc to na wszystko nie starcza. \ troche mam mętlik w głowie . Ważne jest dziecko dla mnie ale praca też zawsze troche łatwiej jednak mogę wziąść urlop, macierzyńskie miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośkaaaa Ciesze się bardzo,że możesz się już po @ starac o dzidzie:D Z całego serca Ci życze dwóch kreseczek na gwiazdke. Odnośnie pracy to ja na Twoim miejscu dałabym sobie z nią spokój.Ja miałam ten sam problem po 1-wszym poronieniu,ale doszłam do wniosku,że ważniejsze jest dziecko.Mnie też się nie przelewa finansowo,no ale powtarzam dla mnie obecnie najważniejsze jest dziecko.Jest tutaj też międzynami dziewczyna która straciła drugą ciąże bo pracowała,a gdyby leżała to na dzien dzisiejszy miałaby roczne blizniaczki.Przemyśl sobie to wszystko tak,aby było dla Ciebie najkożystniejsze.Zycze powodzenia👄👄👄 Raaria❤️ Bardzo Ci dziękuje za wiadomosc o acardzie.Boje się go jak ognia,raz go biore,a raz nie.Przeraza mnie strach ,aby on nie zaszkodził dziecku. W niedziele siostra męża robi imieniny/dzisiaj ma imieniny/-Celinka ta położna o której tutaj często wspominałam-musze jeszcze z nią porozmawiac.Na dzien dzisiejszy z rodziny męża nikt nie wie ,że jestem w ciąży,ale Celince teraz to powiem,powiem bo potrzebuje jej rad. Pisałaś,że będziesz w niedziele w Nowym Sączu.Myśle,że wieczorkiem będe w Sączu,bo zaproszeni jesteśmy na obiad. Agatka jak się czujesz?👄 Gawit👄 Lolu a co u Ciebie?👄 Madzia👄 Balbinka👄jak się czuje Misiu? myśle ,ze jest już lepiej.Zapytam Celki w niedziele,czy to jest normalne ,że dziecko tak reaguje po szczepionce.Buziolki dla Misia👄👄👄 Dziweczyny a która z Was ma kontaskt z Malawronka? co się z Nią dzieje?już tak długo nie daje znaku o sobie.Ja zostawiłam Jej wiadomośc na gg. chyba tydzien temu,ale mi nie odpisała.Mam nadzieję,że u Niej jest wszystko w porządku.Malawronka odezwij się!!!!!!!!!!!!!!buziaczki dla Ciebie👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki!!! Gośkaaaa Jezeli chodzi o prace w ciazy to najlepiej zwolnienie. Nigdy nie wiadomo kiedy zaczniesz czuc sie zle albo ile mozesz stac na nogach. W ciazy moim zdaniem najwazniejszy jest spokoj i dlaczego nie lezec i relaxowac sie w domu przez 9 miesiecy? W koncu jak sie Dzidzia urodzi to dlugo czasu minie, az konkretnie odpoczniemy. A swoja droga to ja wolalam poczekac i najpierw cos miec a potem Dziecko. Wszystko jest piekne i ladne ale mnie zalezy na tym aby mnie bylo stac na przyszlosc mojego Dziecka. Aczkolwiek zycze Ci podjecia madrych decyzji i dwoch kresek!!! Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośkaaa ja na Twoim miejscu poszłabym na tą rozmowę! ewentualnie później zdecydujesz czy chcesz pracować czy nie! a jeżeli (czego absolutnie Ci nie życzę, ale może się tak zdarzyć) nie uda Ci się zaciążyć od razu??znam dziewczyny, które strają się ponad rok! ja mam nadzieję, że już niebawem zobaczysz swoje dwie upragnione kreski, ale nie zamykaj sobie drogi!!! buziaczki i niech się spełnią Twoje marzenia :) Gosiu jak się czujesz? A ty Lolu??? Aniu jak Michaś?lepiej? Madusiu, Saro, Agatko, Ewo, meggi pozdrawiam i całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka moja kolezanka smarowala zwyklym kremem penaten. Tez mowila mi, ze jest jakis fajny krem ale bardzo drogi a tubka malenka. Mozesz zapytac w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka zapytam ale w niedziele Mam pytanie do Lolu i do Agatki i do Ciebie balbinko o ile jeszcze pamiętasz jak to bylo u Ciebie. Dziewczyny boje się czy jest wszystko w porządku z moim dzidziem.Czuje się dobrze,nic mi się nie dzieje.Cyce jedynie mi minimalnie nabrzmiały i troszke bolą jak je dotchne i to tyle.Czy u Was jest podobnie? dodam,że w niedziele skoncze 6 tydzien.Ja w minionych ciążach czułam się zle,było mi słabo, mdliło mnie jak niewiem co,bolały mnie cyce,były jak 2 cegły,miałam upławy koloru typu pomarancz,krem,a teraz mam SUCHO.Dziewczyny czy to jest normalne?Prosze napiszcie jak to jest u was. Pozdrawiam Was wszystkie i każdą z osobna.Buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marghi
a ta jest jednym wielkim klebkiem nerwow .dziewczyno wyluzuj co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubilam
no wlasnie Marghi najpierw aspiryna potem acard teraz brak objawow co bedzie jutro? przesadzasz.moim zdaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanowne panie \"pomarańczki\" prosze przemilczeć jeśli juz macie cos tak gupiego do powiedzienia Margi starcila 2 ciaze i ja ja rozumiem!!! Jak ma być spokojna jesli nie jest pewna czy wszystko jest ok? Jesteście mądre bo nie wiecie co to znaczy stacic ciaze i nie życze żebyście się przekonaly!! Margi skarbie kazda ciaza jest inna... ja na poczatku tez nie mialam żadnych objawów a cyce zaczely mnie bolec dopiero w 7 tydogniu!!!! Nie mialam też zadnego śluzu do póki nie pojawil sie brazowy a po Duphastonie zniknol brażowy i pojawil sie po kilku dniach biao- żólty w mega ilościach.... Teraz mam objawy takie jak juz pisalam Ci wcześniej- nudności wymioty, rano czasem kręci mi sie w gowie, nie mam ochoty jeśc, piersi mnie już prtzestaja bolęc (czyli bolaly zaledwie 2,5 tygodnia) ale sa takie nabrzmiale i widać mocno żyly na nich... to tyle o mnie! Moja kolezanka która urodzila 3 zdrowych dzieci a byla w raz w ciązy zagrozonej przez cale 3 razy nie miala żednych objawów poza zatrzymaniem @, wysokim cisnieniem i oczywiście rosnacym brzuszkiem!!!! Kochanie twoje maleństwo jest zdrowe i silne i uwierz mi przy najbliższej wizycie uslyszysz bicie serduszka i poplaczesz sie tak jak ja, potem zaczniesz tyć i tyć i tyc a potem urodzisz wielkie zdrowe dzieciatko !!!!! Ja w to uwierzylam wiec ty tez musisz :p Jesli bardzo się martwisz idz do jakiegoś innego dobrego ginka prywatnie i zrobi Ci usg i zobaczysz że jest ok !!!!! Może wq tamtych ciazach czuas się zle i to sie skończylo tak jak sie skończylo a teraz bedziesz sie czuć dobrze i urodzisz zdrowe malenstwo !!!! Balbinko jak Michaś ? Ucaluj go ode mnie :D Gabrysia mam nadzieje że nie zapomnialaś o moim rozkazie :p Ja chce od ciebie prezent na gwiazdke w postaci informacji o 2 kreskach :D Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi Sloneczko wyluzuj!!!!!! Dobrze wiesz, ze stres nie wplywa dobrze na Ciebie ani Dzidzie. Kochana ja nie mialam zadnych uplawow. Dopiero pozniej takie pomaranczowe ale nic dobrego nie oznaczaly. Moja gin. bala sie, ze moge zaczac plamic. Jak jest sucho i czysciutko to tylko sie ciesz, bo to znaczy ze zaden syfek sie nie przyplatal. W ciazy czesto kobiety miewaja takie zapalenia. No i poczekaj jeszcze troszke. Ja pozniej mialam takie uplawy, ze mi po nogach cieklo. Robilam oczywiscie wszystkie wymazy, zeby sprawdzic czy to przypadkiem nie infekcja ale okazalo sie, ze taka moja uroda a wogole to Maly naciskal mi na pecherz i stad tez wydzielina w postaci siuskow. A cyce?!!! Jednym rosna, drugim nie. Jedne troszke bola a drugie nie moga sie z bolu dotykac. Pamietam, ze w pierszej ciazy tak mnie cycki bolaly, ze jak jechalam autem to darlam sie na kazdej dziurze. W tej ciazy nie urosly mi tylko sa takie pelniejsze i nie bola. Maz moze bawic sie nimi do woli :) Kochana nie ma reguly!!! Po pierwsze to wyluzuj i spokojnie czekaj. Oj Malenka jak Cie zacznie wymiotowac to dopiero zobaczysz co jest lepsze. Tak wogole to jak sie nie wyluzujesz to spiore Ci tylek jak przyjade!!!! Buziaczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogole polecam Ci taki fajne urzadzenie, ktore moglabym Ci tu kupic. Zakladasz na brzuszek, do tego sa sluchawki i slucham do woli bijacego serduszka. Pytalam lekarza o to i powiedziala mi, ze to swietne rozwiazanie dla zestresowanych Mam i jest to lepsze od stetoskopu. Sama mialam to kupic ale w koncu Maly zaczal kopac, wiec stwierdzilam, ze nie potrzebuje juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubilam
16:01 lola u Witam Szanowne panie "pomarańczki" prosze przemilczeć jeśli juz macie cos tak gupiego do powiedzienia Margi starcila 2 ciaze i ja ja rozumiem!!! Jak ma być spokojna jesli nie jest pewna czy wszystko jest ok? Jesteście mądre bo nie wiecie co to znaczy stacic ciaze i nie życze żebyście się przekonaly!! A co ty lolu mozesz o mnie wiedziec ? nic nie wiesz ?skad wiesz ze niewiem co znaczy stracic ciaze? nie znasz mnie wiec nie wyskakuj do mnie z takimi tekstami o ktorych wogle nie masz pojecia. nie chcialam Marghi urazic ,ale naprawde przegina . Bo to ze bedzie tak caly czas sie martwic nie wplywa dobrze na ciaze i na plod.Ja rozumiem strach jest zawsze po takim przejsciu no ale nie do przesady.poczytalam troche jej wpisow na temat acardu ,raz go bierze raz nie.to chyba nie jest odpowiedzialna metoda co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce znalazlam to w katalogu, poszukam jeszcze w internecie, zebys sobie poczytala. Kosztuje to 39.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubilam
funtow czy zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi to sie nazywa prenatal heart listening system. W zestawie sa dwa zestawy sluchawek, kabelki do nagrywania piosenek. Mozna nagrac tez piosenke i puszczac Maluchowi. ja akurat do tego wykozystuje mp3 i wielkie sluchawki. Aczkolwiek do sluchania serduszka jest fajne. Polecam kazdemu kogo na to stac, bo ta cena jest w euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubilam
czyli na nasze to 160 zl tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki prosze Was nie pora teraz na jazgotanie. Nikt nikogo nie chce tu obrazac ani osadzac. Kazda ma wlasne sumienie i kazda sama odpowiada za swoje zycie. Ja tez stracilam dwie ciaze i bardzo to przezylam. W tj ciazy na poczatku swirowalam ale z czasem zauwazylam, ze lepiej jest jak Ja jestem spokojna. Wtedy sama dostrzegalam dobre strony i objawy. Raz mnie nawet ochrzanilam lekarka w szpitalu. Powiedziala, ze przybieram sobie do glowy a w ten sposob jeszcze mozna sie pograzyc. Miala racje, bo jak jest spokoj to i Maly wiecej kopie i wszystko jest super. Ciezko tez wytlumaczyc komus kto cale zycie pragnie dziecka. Ja za kazdym razem jak jechalam do lekarza to tak jakbym miala noz na gardle. Ale juz kilka chwil po wlaczeniu usg bylam najszczesliwsza kobieta na swiecie. Marghi jezeli cos Cie martwi to wsiadaj w samochod i do lekarza. Tutaj zadna z Nas nie uspokoji Cie w 100% a lekarz jezeli tylko masz do Niego zaufanie to pomoze Ci we wszystkim. Ja tak zawsze robilam i robie do tej pory. Dzieki temu nie stresuje sie i czekam na mojgo Synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ja tez nie lubilam!!! Wlasnie o to mi chodzilo. U mnie mozna to kupic w argosie ale nie moglam znalezc w katalogu internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia. Jak bylam ostatnio to pytalam o wiele rzeczy ktore sa tutaj to patrzyli na mnie jak na kretynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubilam
swietne normalnie musze to miec jest plytka w tym do odtwarzania pozniej bicia serduszka malenstwa.cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj w takim zwyklym sklepie widzialam taki fajny pas dla kobiet w ciazy. Sprawdza sie jezeli rosnie tylko brzuszek. Ja np. mam tylko wielki brzuch. Nogi, rece, buzia dalej takie same. Dlatego zainteresowalam sie tym, bo spodnie nosze caly czas swoje. Ten pas zapinasz o guzik w spodniach a drugim guzikiem od niego dziurke od spodni. Pisze jak analfabeta ale chcialabym Wam to dokladnie przedstawic. Ten pas ma taka fajna gume ktora sie rozciaga. Masz zapiete spodnie i nie spadaja Ci z pupy. Myslalam, ze na pewno cos takiego dostane w polsce ale pani w sklepie chicco patrzyla na mnie jakbym sie z choinki urwala. W tej sytuacji poszlam na zwykly plac w Krakowie i kupilam super dzinsy. Bardzo niskie, bo zapinam je pod brzuszkiem. Zaplacilam za nie 40 zloty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne!!! Mnie to polecila kolezanka jak bylam na poczatku ciazy i czasem nachodzily mnie czarne mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to juz dostaje takie kopniaki, ze juz nie musze sluchac serduszka. Dzisiaj tak mnie kopnąl, ze nie moglam sie ruszac i oddychac przez chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie lubilam
dzieki Meggi za polecenie tego urzadzenia a i ten pas niczego sobie nie powiem niezly pomysl.tylko wlasnie kurcze w Polsce tego nie kupie i pozostaja mi tylko spodnie za 40 zl:) aby byly wygodne ,modne byc nie musza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×