Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maltanka

metody odmładzania twarzy

Polecane posty

Gość Kolonka
Dermabrazja jest bardzo fajnym i nieinwazyjnym zabiegiem. Sprawdza się zarówno na blizny jak i zmarszczki. Łapcie info o tym http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/D/Dermabrazja-gl138-w3474.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg INTRACEUTICALS to ten z z wykorzystaniem tlenu hiperbarycznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim najnowszym odkryciem jest koreański zabieg tox peel program, miałam robiony na twarz, szyję, nawet pod same oczy. Zmarszczki się wygładziły, cała twarz zliftingowana. Umówiłam się na kolejny zabieg, bo chcę sobie zrobić całą serię. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że miałam niedawno robiony zabieg TOX-PEEL jestem przeogromnie zadowolona zpoprawy wyglądu mojej twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowa dieta, dużo wody i dobry krem. polecam serię Revitacell. Mam cerę 30+ i świetnie sobie z nią radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zastanawiam się nad jakimś zabiegiem na twarz. Chodzi mi o odmłodzenie wyglądu skóry i zniwelowanie kilku zmarszczek. Co polecacie? Dodam, że nigdy nie korzystałam z takich usług. Znalazłam taka klinikę: http://elesthetic.pl/, ma bardzo dobre opinie w internecie. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał o Intraceuticals. Tak to ten zabieg o którym piszesz. Moja mama miała i po nim poprawił się jej kolor skóry, dość się wyrównał, bo zaczęły się jej robić jakieś nieestetyczne plamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dziewczyny a co sądzicie o karboksyterapi,i bo moja kosmetyczka uważa,że to jest rewelacyjna metoda na twarz.Zastanawiam sie bo zabieg nie jest tani i trzeba go zrobić co najmniej sześc razy aby uzyskać efekt odmłodzenia twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz dosyc doswiadczona w zabiegach. Robilam juz chyba wsystko, zabiegi za kilka i kilkanascie tysiecy, robie od 15 lat juz chyba, ale 5 lat temu wyczytalam na forum o amerykanskim zabiegu laserowym Triniti TM i robie go od tego czasu co roku. Po zabiegu mozna normalnie egzystowac, to sa trzy lasery podczas jednej wizyty. Efekt przerosl moje oczekiwania , na razie ten zabieg jest nie do pobicia chociaz cezko go znalezc, jest w Szczecinie i w Chorzowie, ale warto pojechac, mam 50 lst a wsxyscy mowia ze wygladam na 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz podac gdZie w Chorzowie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama reklama gabinetów, wrecz od razu odstrasza bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimowittka
Tak na prawdę to wystarczy dobrze dbać o cerę i ważne jest porządne oczyszczanie :) Zaczęłam używać do tego szczoteczki braun i po prostu uwielbiam ją. Nic mi tak dokładnie nie oczyściło twarzy, poza tym nawet kiedy peelinguję nie używam siły i nie trę twarzy ;) Jest kilka szczoteczek w zestawie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. A po oczyszczeniu twarz ma zdrowy kolor, jest bardzo gładka, w ogóle wygląda dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam jakie są moje ulubione zabiegi odmładzające: fale radiowe, dermapen z NCTF HA, peeling PQAGE i zabieg Tox Peel - mam po nich młodo wyglądającą, dobrze napiętą skorę bez zmarszczek. Niedlugo kończę 50 lat, a nikt mi nie daje tego wieku. Oczywiście uzywam tylko profesjonalne kosmetyki dobrane przez moją kosmetolog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćikaraaaaaa
Ja sama kupilam sobie ten Tox Peel, jeden zabieg wychodzi u dermatolog 250 zl , a mnie ok5 zl , bo sam peeling jest bardzo tani, tylko w gabinetach maja przebitke straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam laserowy zabieg odmładzania skóry w klinice Miracki w Warszawie. Usunięto mi kilka przebarwień, ogólnie skóra stała jakaś jędrniejsza i mniej pomarszczona. Ogólny efekt naprawdę bardzo zadowalajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po drugim zabiegu fotoodmładzania twarzy, już teraz widzę, że naczynka z twarzy po prostu zniknęły :) Jedno z lepszych rozwiązań jakie jest dostępne dla kobiet, które chcą poprawić wygląd skóry - poczuć się pewniej i młodziej :) O zabiegu możecie przeczytać tutaj: https://zaufanekliniki.pl/fotoodmladzanie-twarzy , możliwa jest również rezerwacja online na terenie całej Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćikaraaaaaa Jezeli wychodzi Ci za 5 zł to na pewno nie masz oryginału, bo jest on znacznie drozszy. Zresztą zabiegi musi być przeprowadzony w calości, wtedy dopiero działa prawidłowo. Za 5 to możesz mieć kilka kropli peelingu. Ludzie są ale naiwni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IUnkowuj
Słyszałam, że teraz są też specjalne kremy odmładzające. Odmłodzenie twarzy jest dobrze opisane na http://www.vichy.pl/blog/jak-odm%C5%82odzic-twarz-sprawdz-5-sprawdzonych-sposobow/vmag60666.aspx Ja się sporo dowiedziałam. Może komuś się też przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie kupiłam niedawno ten zestaw PlaySkin - maseczke, którą podłącza się do smartfona. Zużyłam dopiero 2 sztuki i jestem bardzo zadowolona, skóra po takim 10 minutowym zabiegu naprawde wygląda lepiej, jest delikatniejsza i taka po prostu ładniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biczka
no wlasnie ja zakupiłam coś takiego, jestem po pierwszym zabiegu Play Skin i jestem pozytywnie zaskoczona! oszczędność czasu a skóra odświeżona! rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulimka
to jest jakaś chyba nowość? ale widziałam, czytałam o tych maseczkach i szczerze mówiąc z chęcią je spróbuję bo to fajne zabiegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupka33
no jakiś czas są już dostepne...co prawda ja podchodziłam do tego dosyć sceptycznie ale szczerze mówiąc jestem zaskoczona pozytywnie efektami! wygoda bo w domu takie zabiegi można przeprowadzić a równocześnie szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_KRK80
Ja robiłam peeling PQAge przed ślubem i byłam zachwycona efektem, teraz planuję retix.c. Metod jest bardzo dużo i wciąż pojawia się coś nowego, warto zasięgnąć porady lekarza lub kosmetolog, bo inaczej można się zagubić w gąszczu nowości. Ja od lat chodzę do mttestetica w Krakowie, pani dr Magda zawsze dobrze doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia45
Jest jeszcze świetna maseczka playskin , jest to taka maseczka , która zawiera bardzo cenne składniki aktywne ;) poza tym ,maseczka ma działania chłodzące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jollllka
Do 30: maseczki - fajne sa marki Bielenda i Dermica, olejek arganowy,, ale jako dodatek bo tak zatyka pory, peeling kwasami (wiosna i jesienią), peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa, 30-40 mezoterapia igłowa, botoks, wypełniacze - kwas hialuronowy, karboksyterapia; 40-potem Laser CO2 nici PDO I to co ważna o skórę trzeba dbac systematycznie, jesli ktoś obudzi się około 50 i uzna, że coś musi zrobić to już moze być trochę za póżno. Fajnie to jest pokazane tutaj: http://potocki-pelka.pl/2087-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jollllka - masakra jakie porady, badziewia typu Bielenda sama sobie używaj. Technika idzie do przodu, teraz stosuje się kosmetyki z nanocząsteczkami i podwójnymi liposomami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×