Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maltanka

metody odmładzania twarzy

Polecane posty

Gość gość
Ja skorzystałam z medycyny estetycznej. Uważam, że w pewnym wieku nie ma już nic bardziej skutecznego niż laserowy zabieg. Ja na odmłodzenie zrobiłam SonoQueen dokładnie, w klinice krajewski w warszawie,. To, co mnie cieszy to naturalny efekt, bez skutków ubocznych, więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby dobrze odmłodzić twarz polecam usunąć zmarszczki. Ja zdecydowałam się na taki zabieg w ID Kosmetyka i teraz moja twarz wygląda na kilka lat młodszą. Efekt utrzymuje się dość długo. Gabinet, w którym byłam jest bardzo profesjonalny i mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie zastanawiam się nad termoliftingiem Max IR. Chodzę do kliniki Krajewski na zabiegu usuwające cellulit i jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi i z efektów zabiegów. Jakie efekty daje ten termolifting? Jest jakiś okres rekonwalescencji potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justii983
Moja walka ze zmerszczami zaczeła sie od prezentu na swieta.. rodzina kupila mi zabiegi w salonie vesuna w krakowie. Pani ktora mnie konsultowala dobrala mi zabiegi termi smooh, mowila ze to fale radiowe bo nie bylam kompletnie gotowa na nic inwazyjnego. zabiegi bardzo przyjemne. Mozna powiedziec ze przychodzilam sie tam relaksowac! Po 6 zabiegach naprawde jestem zadowolona, skora w okol oczu i ust jest jakby bardziej wypoczeta i zdrowsza. Miejsce naprawde godne polecenie, mysle ze nie raz skorzystam jeszcze z uslug tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam kilka miesięcy temu w gabinecie Dermedika w Krakowie to pani doradziła mi zabieg mezoterapia igłowa tzw dermapen i jestem zadowolona z jego efektów. Skóra jest wygładzona, bardziej elastyczna i taka że tak powiem świeższa :) A teraz jak jest lato to robiłam oczyszczanie kwasem migdałowym i oksybrazję czyli oczyszczanie tlenem i skóra jest gładziutka jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kala
ja robiłam zabiegi odmładzające w tej klinice w Warszawie https://klinikamelitus.pl/ u Pani doktor Marii Noszczyk i o wiele lepiej się czuje, Pani doktor potrafi odpowiednio zadbać o pacjenta, doradzić,. moim zdaniem takie rzeczy warto robić w dobrych klinikach niż wydawać pieniądze u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tez zgodzę. Bardzo dobry jest w Klinice Krajewski laser! Zrobiłam tam odmładzanie Pisocure laser - super zabieg bez rekonwalescencji. O wiele ładniejsza cera. Wydaje mi się, że powinniśmy korzystać z takich metod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinaaaajk
Polecam zabiegi laserem Alma harmony ClearLift. Jest to laser frakcyjny nieablacyjny wiec tak na prawda po zabiegu można nałożyć makijaż gdyż nie ma żadnego okresu rekonwalescencji skory. Zaleca się wykonanie serii zabiegów tj 3-4 co 7 dni. Zabiegi wykonywałam w klinice Dr Legrans w Krakowie i przyznam , ze jestem zachwycona wyglądem mojej skory. Wyraźnie się zagęściła pojedrnila a ja wyglądam na wypoczęta. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka333
a ja zachęcam aby się wybrać do kliniki melitus w Warszawie na zabiegi odmładzania, ja byłam, czuje się świetnie, zobaczę na jak długo jest efekt, ale z pewnością pójdę ponownie. byłam u pani doktor Noszczyk, która mi dokładnie wszystko wytłumaczyła, upewniła i strach przeszedł. ja byłam na odmładzaniu twarzy kwasem hialuronowym. efekt już był widoczny po kilku dniach. warto zobaczyć storne kliniki https://klinikamelitus.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Próbowałam wielu metod na odmłodzenie swojej twarzy - stosowałam różne kremy, peelingi, maseczki, a nawet zabiegi kosmetyczne, bezskutecznie. Wszystkie pieniądze wydane na to okazały się pieniędzmi wyrzuconymi w błoto. Dlatego teraz odkłądam na operację u doktora Pabiańczyka. Z twarzą mojej koleżanki zdziałał cuda, liczę z moją będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Czarnecka
Ja po prostu zdecydowałam się na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym :) botuliny nie chciałam, bo sie po prostu bałam . Zmarszczki miałam wypełniane preparatem Restylane i rzeczywiście tak jak lekarz mówił- efekt jest naturalny. Żadnych powikłań. Mnie przekonał fakt, ze jest najszerzej przebadanym preparatem na rynku i wykonano nim 30 mln zabiegów ;) A to znaczy ,ze lekarze mają do niego zaufanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u mnie problemem były wieczne worki pod oczami, wyraz twarzy przez to był smutny, wiecznie jakbym jakaś zapłakana chodziła... ile ja kremów próbowałam, makijaże jakie wyszukiwałam.... zdecydowałam się na mezoterapię igłową. Fakt troszkę skóra bardziej napięta była ale i tak nie zadowolona byłam do końca. Czytałam, szukałam informacji jak i co mogę jeszcze zrobić...i w końcu trafiłam do dr Osucha do dr Osuch Clinic w Warszawie. Wszystko mi wyjaśnił na konsultacji, no i zdecydowałam się na plastykę powiek...Brzmi groźnie a to zabieg polegający na usunięciu zbędnej skóry z okolicy powiek,tej przez która powieki opadały. Dałam radę, a efekt super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi od zawsze przeszkadzały moje brzydkie cienie pod oczami, prawie juz zapisałam się na zabieg, teraz jak już mam krem pod oczy remescar http://remescar.pl to ni eprzejmuje się niczym, bo moja buzia wygląda młodziej i bardziej świezo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
witam was kochane, chciałam się z wami podzielić pewnym urządzeniem. Dostałam go od mojej córci na urodzimy, a teraz się nim chwale, jest to urządzenienie które całkowicie wyeliminowało u mnie zmarszczki, worki pod oczami i zliftingowało skórę. Oprócz tego jest to bardzo przyjemny masaż, który rozluźnia mięśnie całego ciała. Szkoda, że nie dostałam go kilka lat temu, to bym nigdy zmarszczek nie miała hihi amelialine.pl/pl/p/Urzadzenie-AmeliaLine/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yulia20
Ja uważam, że najlepszym odmłodzeniem twarzy jest uśmiech! :-) Wazna jest zdrowa dieta, ruch, jak najwięcej snu. Bez tego nic nie pomoże. Do tego wystarczy dobrać odpowiednie kosmetyki i efekt murowany. Ja używam naturalnych, organicznych kosmetyków do twarzy AVA Eco Linea z certyfikatem ecocert, potwierdzającym naturalność kosmetyków. Bo nie potrzeba nam chemii, aby twarzy wyglądała świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Demakijaz to podstawa jesli chce sie dłużej cieszyć młodością : ) a jesli chodzi o kosmetyki i zabiegi to kwestia indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Miałam drobne zmarszczki na czole i bardzo dobrym zabiegiem na ich wygładzenie okazał się lifting twarzy. Zabieg ten wygładził mi wszystkie zmarszczki i skóra jest ładnie napięta i wygładzona, zabieg super. Ja robiłam w Magnopere w Krakowie, ul. Grzegórzecka, polecam tą klinikę super robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonias33

najlepszy efekty liftingu twarzy osiągnęłam po zabiegu Carbolift na którym byłam w SC Beauty Clinic i wcale nie musiałam iść pod tzw skalpel, żeby teraz wyglądać o kilka lat młodziej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia55

Moje najnowsze odkrycie to zabieg ESTGEN - jestem pod wrazeniem jego działania. Mam 55 lat i po jednym zabiegu polowa zmarszczek odeszła w niepamięć. Koleżanki mnie pytają co zrobiłam, że wyglądam młodziej o kilka lat. Lubię się chwalić, więc tego nie ukrywam. Trafiłam do wspaniałej pani kosmetolog w Beauty Premium w Poznaniu i ona doknała tego cudu na mojej twarzy 🙂 Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enerika

Najbardziej postarzają oczy, jak sa zmęczone, podkrązone i z opadajacymi powiekami. Mnie plastyka samych powiek odmłodziła o dobre kilka lat a powiem szczerze o liftingu już myslałam. Dr Oduch do którego poszłam na wizyte żeby podpytać co zrobic z twarza doradził plastyke powiek i zrobiłam za jego namową w jego klinice. Miał racje, efekt zdumiewajacy i od razu twarz młodsza i piękniejsza. Oczy to jednak to co najwięcej nas postarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikenkawaw
Dnia 31.12.2018 o 21:51, Gość Benia55 napisał:

Moje najnowsze odkrycie to zabieg ESTGEN - jestem pod wrazeniem jego działania. Mam 55 lat i po jednym zabiegu polowa zmarszczek odeszła w niepamięć. Koleżanki mnie pytają co zrobiłam, że wyglądam młodziej o kilka lat. Lubię się chwalić, więc tego nie ukrywam. Trafiłam do wspaniałej pani kosmetolog w Beauty Premium w Poznaniu i ona doknała tego cudu na mojej twarzy 🙂 Szczerze polecam!

Potwierdzam, zabieg estgen jest niesamowity. Mialam robiony w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbarka

ja zamiast kosmetologii estetycznej sięgam bardziej po ta pielęgnacyjną i jeżeli chodzi o metode odmładzania twarzy, to jest świetny zabieg odmładzający z czynnikiem wzrostu komórek Derma Active dr Ireny Eris - uwielbiam go i regularnie chodze na niego do Estetyka Day Spa w Piasecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia1968
Dnia 4.02.2019 o 22:06, Gość Mikenkawaw napisał:

Potwierdzam, zabieg estgen jest niesamowity. Mialam robiony w Warszawie

Również byłam na zabiegu estgen. Pierwszy zabieg miałam z dermapenem, a drugi z radiofrekwencją mikroigłową. Jestem w szoku, że można tak odmłodzic skórę bez ingerencji chirurgicznej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak tak sobie poczytałam, to tu sami lekarze się reklamują - koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja na poprawe jedrności skóry na twarzy robiłam zabieg za pomoca lasera frakcyjnego emerge. Bardzo fajny zabieg i dobrze ujędrnia skórę , a przy okzaji niweluje zmarszczki. Zabieg robiłam w klinice Ego Med Spa w Krakowie ul. Grzegórzecka 67 C

https://ego-medspa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

 

Miałam tzw fałd podbródkowy i bardzo dobrym zabiegiem na jego likwidację okazał się zabieg za pomocą nici barb 4 d. Zlikwidował mi ten fałd. Zabieg wykonywałam u dr Tyc w Klinice MTT Estetica w Krakowie ul. M. Mireckiego 10/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka

Moim zdaniem mezoterapia i karboksyterapia  czynią cuda 🙂 trzeba tylko trafić w odpowiednie miejsce, sama wykonuję chodzę do loveskinclinic i jestem bardzo zadowolona z efektów, moja skóra stała się jędrniejsza, a zmarszczki powoli znikają 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×