Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maltanka

metody odmładzania twarzy

Polecane posty

Gość gość
Tylko psie g****o tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truflowelove
Venus Freeze to bardzo fajny zabieg. Termolifting, dzięki któremu oprócz efektu odmłodzenia, skóra jest ujędrniona i bardziej elastyczna. Ja sobie zrobiłam 3 takie zabiegi w Vici Clinic w Krakowie, jestem zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Triniti TM - genialny zabieg, poczytaj sobie o nim. W USA numer jeden. Ja go uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jednak w pierwszej kolejności stawiam na kosmetyki a później na zabiegi. doskonałe efekty daje linia EVENSWISS ( a szczególnie preparat do odmładzania okoilic oczu EVENSWISS Eye Rjuvenating System . Cała linie i efekty można obejrzeć na stronach fb sheartiscom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry krem jest ważny, ale w mojej ocenie warto tą codzienną pielegnację wspomóc od czasu do czasu w izytą w salonie, aby kosmetolog profesjonalnie ocenił, czego potrzebuje nasza skóra. Trzeba jednak trafić naprawdę na dobrego kosmetologa, bo inaczej zafundujemy sobie chwilę przyjemności i relaksu ( a może i nie), ale bez efektów. Ja polecam salon Silk Touch w lublinie. Miła i profesjonalna obsługa orz piękny wystrój salonu są ich atutami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojowska85
Ja polecam karboksyterapie. Ten zabieg wygładza zmarszczki, redukuję cienie pod oczami, przepukliny tłuszczowe. Ma jeszcze inne zastosowanie, ale o tym już nie będę tu pisać, bo warto samemu poczytać o działaniach tego zabiegu. Ja osobiście na ten zabieg chodzę do instytutu urody http://instytut-urody.com/karboksyterapia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam krem przeciwstarzeniowy Luminesce, to komórkowe serum odmładzające, daje niemalże natychmiatowy i długotrwały efekt. Likwiduje zmarszczki, cienie i worki pod oczami, a do tego wyrównuje struktre skóry. Jest naprawdę świetny, polecam każdej która szuka dobrego, efektywnego kremu przeciwzmarszczkowego. Tu strona na której go kupiłam www.mkap.jeunesseglobal.com/pl-PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moją skórę twarzy bardzo dobrze podziałał zabieg Scarlet Rf. Drobne zmarszczki poznikały i przy okazji pozbyłam się także popękanych naczynek w okolicy nosa i przebarwień. scarlet pobudza skórę do naturalnej odnowy, dlatego nie miałam obaw o to że efekt końcowy będzie wyglądał sztucznie. A każda z Nas nie chciałaby "przerysowanej" twarzy jak z obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepiej jak zabieg będzie dobrany do naszych potrzeb, żeby właśnie się nie okazało, że wyglądamy sztucznie. Jest ich sporo, ale niestety w większości dość drogie, dlatego ja się bardzo ucieszyłam jak zobaczyłam ten konkurs http://www.marekwasiluk.pl/konkurs-zabiegi-gwiazd/ wygrana może spełnić marzenia o profesjonalnym odmładzaniu twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, ze o skore pod kątem anti age nalezy dbac dlugo przed tym nim zmarszczki sie pojawią :) bo jak zmarszczki juz są to bardzo ciezko jest przywrocic twarzy mlody wyglad. ja np. mam 35 lat,ale staram sie chodzic na zabiegi anti age, zeby za 10 lat miec skore w dobrej kondycji i bez bruzd ;) na razie korzystam z gabinetu Coco-time, bo kosmetyczka zawsze mi podpowie jaki zabieg wykonac ;) i mimo tego, ze decyduje sie na profesjonalne zabiegi to moj portfel tego nie odczuwa- ceny sa bardzo przystepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, lepiej zapobiegać zanim zmarszczki pojawią się na dobre. Też mam ulubioną kosmetolog, która dba o moją skórę. Polecam salon www.beautypremium.pl w Poznaniu - ogromny wybór zabiegów odmładzających: peelingi ujędrniające, mezoterapia dermapenem i fale radiowe z laserem biostymulującym, a dodatkowo na miejscu można zakupić profesjonalne kosmetyki do stosowania w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaKrysinska
Ja właśnie jestem po trzecim zabiegu odmładzającym w Klinice Miracki w Warszawie. Zabiegi odbywały się przy pomocy lasera Picosure . Po drugim zabiegu efekt już był widoczny, zredukowały mi się blizny wokół oczu oraz skóra stała się bardziej napięta. Ja bardzo jestem zadowolona z efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Intraceuticals. To bardzo efektywna metoda odmładzania skóry. Działanie tlenu na skórę, powoduje jej dotlenienie, daje cerze efekt świeżości, poprawia koloryt, daje właściwe napięcie oraz zmniejszenie głębokości i ilości zmarszczek. Polecam salon Esthetic SPA na Chłodnej! Genialne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jest mnóstwo bezinwazyjnych metod odmładzania w gabinecie medycyny estetycznej. A zabiegów jest od groma, najlepiej iść na konstatację do lekarza, który dobierze zabiegi i pielęgnacje. Bo kazdy ma inną cerę, problemy i predyspozycje, wiec takie polecanie na wiele sie nie zda. W moim wieku wystarczają zabiegi mezoterapii odpowiednio dobranymi koktajlami np. mieszanina witamin, aminokwasów, koenzymów , kwasu hialuronowego wzmocniona Vit C, co daje natychmiastowe nawilżenie i rozjaśnienie skóry. Stosuję je raz na pół roku u dr Tyc-Tyki i zawsze wychodzę zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zabieg odmładzający laserem frakcyjnym. Na blogu dra Marka Wasiluka można znaleźć szczegóły akcji promocyjnej. Ja już swoje zgłoszenie wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAM 50 LAT .WCZORAJ MIAŁAM LASER FRAKCYJNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj twarz opuchnięta i czerwona. Za kilka dni opiszę jaka jest zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzynka miała robiony laser frakcyjny, minął miesiąc od zabiegu i nie zauważyłam żeby jakoś lepiej wyglądała. Wolę kontynuować zabiegi z odmładzającymi kwasami pcaskin, też się muszę poukrywać kilka dni zanim mi zejdzie skóra, ale widzę różnicę - skóra jest mlodsza, gładsza i bez zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekk21
Ja miesiąc temu robiłam zabieg liftujący na twarz w klinice estetica w Krakowie. Efekt wyszedł naprawdę świetnie. Do kliniki estetica chodzę również czas od czasu na zabiegi oczyszczanie i maseczki na twarz. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka wpisów normalnych a reszta reklamy gabinetów... Darujcie sobie taka namolna reklamę bo to raczej zniechęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zabieg, zastępujący botox, jaki miałam to "tox peel" - super gładka i napięta twarz, zero zmarszczek. Salon znalazłam na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×