Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 maltanka

metody odm艂adzania twarzy

Polecane posty

Go艣膰 Oliwka

Moim zdaniem mezoterapia i karboksyterapia聽 czyni膮 cuda 馃檪聽trzeba tylko trafi膰 w odpowiednie miejsce, sama wykonuj臋 chodz臋 do loveskinclinic i jestem bardzo zadowolona z efekt贸w, moja sk贸ra sta艂a si臋 j臋drniejsza, a zmarszczki powoli znikaj膮 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Magda

U mnie lifting twarzy wyszed艂 bardzo dobrze za pomoc膮 nici barb 4d. Mma 艂adnie napi臋ta sk贸r臋 i uniesiony kontur twarzy. Zabieg robi艂a mi dr Magdalena Tyc-Tyka w MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Danusia

Ja zabieg plastyki powieki g贸rnej wykona艂amw聽 klinice Galena w Bielsko Bia艂ej https://klinikagalena.pl/ 聽i bardzo jetsem zadowloan z obs艂ugi, zabieg wyszed艂 bardzo dobrze bez komplikacji. Wygladam du偶o m艂odziej i sk贸ra nie opada mi na oczy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inga

By艂am ostatnio na rewitalizacji twarzy w Spa La Guel na Pelikan贸w i jestem bardzo zadowolona z efekt贸w. Nie spodziewa艂am si臋 nawet, 偶e moja sk贸ra a偶 tak bardzo potrzebowa艂a regeneracji. Efekt widoczny niemal od razu, cho膰 na pewno jeszcze tam wr贸c臋, bo po rozmowach z kosmetyczk膮, obie stwierdzi艂y艣my, 偶e warto si臋 troch臋 skupi膰 na od偶ywieniu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inga

By艂am ostatnio na rewitalizacji twarzy w Spa La Guel na Pelikan贸w i jestem bardzo zadowolona z efekt贸w. Nie spodziewa艂am si臋 nawet, 偶e moja sk贸ra a偶 tak bardzo potrzebowa艂a regeneracji. Efekt widoczny niemal od razu, cho膰 na pewno jeszcze tam wr贸c臋, bo po rozmowach z kosmetyczk膮, obie stwierdzi艂y艣my, 偶e warto si臋 troch臋 skupi膰 na od偶ywieniu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Beti

Zabiegi odm艂adzaj膮ce robi臋 w Madame Art z Poznania. Bardzo mi odpowiada ten salon, w pe艂ni profesjonalne podej艣cie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 betty

Ja bardzo lubi臋 wszelkie mezoterpie, a w艂a艣ciwie ich efekty ;)聽To chyba dla mnie taka podstawa, je艣li chodzi o聽zabiegi odm艂adzaj膮co-regeneruj膮ce. Bardzo wszystkim聽polecam, zw艂aszcza u dr Berli艅skiej, lekarz z autentyczn膮 pasj膮 do tego, co robi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Iga44

Szczerze to najlepiej u mnie si臋 sprawdzi艂 venus legacy. Zabieg nic mnie nie bola艂, nie odczuwa艂am 偶adnego dyskomfortu, a efety praktycznie zaraz po wyjsciu z gabinetu. Mia艂am 5 serii w gabinecie w Gdyni聽Powstania Styczniowego 22 i do tego darmow膮 konsultacje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karoKa

Na pewno rewitalizuj膮ce zabiegi. Korzystam z nich od jakiego艣 czasu i zauwa偶y艂am znaczn膮 r贸偶nice. Chodze do Spa La Guel, poleci艂a mi ich kole偶anka z pracy i mia艂a racj臋. Nie do艣膰, 偶e mo偶na si臋 zrelaksowa膰 w pi臋knym miejscu, to jeszcze wychodzi sie od nich z cer膮 j臋drniejsz膮 o 100%. Ja od razu widzia艂am pierwsze efekty.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Widz臋 same reklamy tutaj, zamiast kupowa膰 gotowe maseczki, zerknijcie prosz臋 na te maseczki domowej roboty聽https://kobieco.pl/maseczka-z-siemienia-lnianego/ siemi臋 lniane jest mega tanie a taka maseczka z siemienia lnianego jest w stanie naprawd臋 mocno odm艂odzi膰 twarz, sami zobaczcie!

Edytowano przez Kasia34534

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tujk

Mia艂am najwi臋ksze w 偶yciu wra偶enie odm艂odzenia po stosowaniu https://proaktiv.pl/s/2-29-0-NIEJONOWE-NANO-ZLOTO-KOLOIDALNE-AU-200---z-atomizerem-100-ml.html. Nic chyba tak na mnie nie zadzia艂a艂o, nawet wype艂nianie kwasem hialuronowym. I jakby libido lepsze po smarowaniu, ale to mo偶e pewne z艂udzenie. Jak dbasz o siebie to nie zaszkodzi na pewno, a z艂oto jest coraz popularniejsze w艂a艣nie w odm艂adzaniu. Jeszcze niewiele kobiet ma 艣wiadomo艣膰 zalet.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Milka55

Wed艂ug mnie z kolei takim rewelacyjnym zabiegiem, kt贸re mi mega pomog艂o, tzn mam super efekty,聽 po zabiegu wampirzego liftingu w Dzi臋giekewsja Instytucie oka w Warszawie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Weronika

Mialam podobny problem z wyborem metody odm艂adzania sk贸ry twarzy a z pomoc膮 przysz艂a mi kole偶anka, kt贸ra zaproponowa艂a skorzystanie z do艣膰 nowej metody zwanej nanobrazj膮. Jest to rodzaj mechanicznego z艂uszczania nask贸rka ( pilingu) po kt贸rym moja sk贸ra sta艂a si臋 faktycznie g艂adsza i bardziej napi臋ta. Po zabiegu w profesjonalnym gabinecie stosuj臋 kosmetyki Nano Skin care, kt贸re wzmacniaj膮 efekt. Spr贸buj sama zobaczysz ,偶e warto.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bog眉sia prosiecka-o艣licka

tylko fotoszop i odsysanie podbr贸dka. Polecam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Karolina 艁o艣

Eee tam po co fotoszop. Jak potem wszystko wida膰 na 偶ywo jak si臋 serio wygl膮da 馃槈聽 Ja tam wola艂am zainwestowa膰 troch臋 w urod臋, tym bardziej, ze niezbyt fajnie sie starzej臋. W zwi膮zku z czym wybra艂am si臋 na zabieg wampirzego liftingu w Dzi臋gielewska instytucie Oka. Super efekt i w og贸le mega profesjonalizm.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Magda

Mi w regeneracji i uj臋drnieniu sk贸ry bardzo pom贸g艂 zabieg z mezotarpii. Nawet nie my艣la艂am , 偶e tak dobre efekty uzyskam. Sk贸ra jest delikatna w dotyku i wygl膮dam du偶o m艂odziej. Dla mnie rewelacja i polecam taki zabieg ka偶demu. Mog臋 poleci膰 klinik臋 gdzie robi艂am Magnopere w Krakowie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 miszka5

Jak zale偶y Wam na nawil偶eniu i uj臋drnieniu sk贸ry twarzy to moim zdaniem warto wzi膮膰 pod uwag臋 fotoodm艂adzanie. Zabieg jest wykonywany za pomoca lasera, nic nie boli a daje trwa艂e i dobre efekty, ja chodz臋 do Elite, tam pierwszy raz dowiedzia艂am si臋, ze w og贸lne co艣 takiego istnieje. Po zabiegu sk贸ra jest troch臋 zaczerwieniona, mo偶e pojawi膰 si臋 obrz臋k, ale sk贸ra szybko wraca do normy, najlepiej zdecydowa膰 si臋 na 2-3 sesje wtedy efekty jest najlepszy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dnia 17.09.2019 o 09:50, Go艣膰 Karolina 艁o艣 napisa艂:

Eee tam po co fotoszop. Jak potem wszystko wida膰 na 偶ywo jak si臋 serio wygl膮da 馃槈聽 Ja tam wola艂am zainwestowa膰 troch臋 w urod臋, tym bardziej, ze niezbyt fajnie sie starzej臋. W zwi膮zku z czym wybra艂am si臋 na zabieg wampirzego liftingu w Dzi臋gielewska instytucie Oka. Super efekt i w og贸le mega profesjonalizm.

by艂am, nie polecam...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 olka19845

Wcze艣niej nie s艂ysza艂am o tym zabiegu, a ch臋tnie bym si臋 zdecydowa艂a na takie rozwi膮zanie. Jestem za ma艂o inwazyjnymi metodami odm艂adzania.聽

Dnia 11.10.2019 o 02:01, Go艣膰 miszka5 napisa艂:

Jak zale偶y Wam na nawil偶eniu i uj臋drnieniu sk贸ry twarzy to moim zdaniem warto wzi膮膰 pod uwag臋 fotoodm艂adzanie. Zabieg jest wykonywany za pomoca lasera, nic nie boli a daje trwa艂e i dobre efekty, ja chodz臋 do Elite, tam pierwszy raz dowiedzia艂am si臋, ze w og贸lne co艣 takiego istnieje. Po zabiegu sk贸ra jest troch臋 zaczerwieniona, mo偶e pojawi膰 si臋 obrz臋k, ale sk贸ra szybko wraca do normy, najlepiej zdecydowa膰 si臋 na 2-3 sesje wtedy efekty jest najlepszy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 galaretka7

Teraz zabiegi laserowe ciesz膮 si臋 najwi臋ksz膮 popularno艣ci膮 i zast臋puj膮 zabiegi chirurgiczne, wiadomo, 偶e nikt nie chce i艣膰 pod n贸偶. Uwa偶am, ze to super sprawa i warto korzysta, jak si臋 ma odpowiedni bud偶et.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulina

Je艣li kto艣 szuka gabinetu na wykonanie Mesotherm to ja robi艂am ten zabieg Klinice Medycyny Estetycznej Instytut Zdrowia w O艣wi臋cimiu Boczarskiej-Jedynak :https://instytutboczarska.pl/. Jestem naprawd臋 zadowolona i polecam.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 agathha

Twarz to jedno, ale w艂osy! Wiecie ile daj膮 w艂osy?聽 M贸j m膮z zrobi艂 sobie ( za moj膮 namow膮 zreszt膮) przeszczep w艂os贸w bo przez zakola zacz膮艂 sie golic na 艂yso i wcale nie by艂o mu z tym dobrze. Zaprowadzi艂am go do dr Osucha do kliniki bo z racji tego, 偶e u nich powieki robi艂am wiem 偶e tam mozna liczyc na profesjonalizm. Tam mu zrobili przeszczep.Zakola "zaros艂y" , zapu艣ci艂 w艂osy i twarz od razu odm艂odnia艂a z 10 lat. Wiem, 偶e kobiety to co innego, nam potrzeba czego艣 wi臋cej bo w艂osy nam z regu艂y nie wypadaj膮, cho膰by powieki w艂膮艣nie bo to te艣 odm艂adza. Ale jak chcecie odm艂odzi膰 swojego m臋偶a jak 艂ysieje to przeszczep- 艣wietna metoda!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 olsa81

Je艣li chodzi o o zmarszczki, to moim zdaniem 艣wietn膮 opcj膮 jest botox. Sama zdecydowa艂am si臋 za namow膮 kole偶anki, kt贸ra robi艂a ten zabieg. Efekty u niej by艂y tak 艂adne i naturalne, 偶e si臋 przekona艂am. Jestem zachwycona skutkiem, sk贸ra g艂adka, ale wszystko w granicach rozs膮dku, bardzo subtelnie i naturalnie. Zabieg robi艂am u 艣wietnego lekarza, dra Miga艂y z Kliniki Sfera w Wawie.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Natalia

Ja mam kilka metod, ktorymi co jakis czas odm艂adzam twarz. Moje ulubione to mezoterapia i radiofrekwencja mikroig艂owa frakcyjna. Z obu tych zabiegow korzystam w Poznaniu w Beauty Premium. Czasem maj膮 swietne promocje, wtedy zapisuje si臋 na kilka zabiegow z gory www.beautypremium.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inga

Na pewno jakies zabiegi kosmetyczne. Kazdy jest inny my艣l臋 ze warto zaczac od kosmetyczki, jak sie nie uda probowac dalej ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Danuta

A mo偶e lifting? Bardzo fajnym zabiegiem jest聽HIFU, czyli lifting bez skalpela. Ba艂am si臋 bardzo ci臋cia, dlatego zdecydowa艂am si臋 na to. Efekt jest bardzo fajnie widoczny i zadowala mnie w pe艂ni. Do tego zabiegu wybra艂am klinik臋聽Esderm聽we聽Wroc艂awiu, bo聽pracuj膮 tam specjali艣ci, kt贸rzy nie zrobi膮 ci krzywdy. Polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Senulka

M贸j lekarz poleci艂 mi zabieg na od艣wie偶enie twarzy, zredukowanie zmarszczek. Poleci艂 mi Restylane Skinbooster i wlasnie dzi臋ki niemu mam bardzo 艂adnie wyg艂adzon膮 i odm艂odzon膮 buzi臋. Jest to super wygodny zabieg i daje fajny efekt

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja si臋 zdecydowa艂am na wlasnie Resytlane Skinnboster - chcia艂am sk贸r臋 wyg艂adzi膰 i rozja艣ni膰. A takie zabiegi pomagaj膮 w tym 偶eby sk贸ra dobrze i zdrowo wygl膮da艂a w wieku doros艂ym!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pawkar

Nie odm艂adzaj twarzy! Nale偶y zaakceptowa膰 jak si臋 ma!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×